Обещано от Цвети

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Ето ме и мен на проверка :) :) ! Цвети, браво, че издържа вчера!! Браво! Не съм гладувала "по Лидия Ковачева" - поне досега съм нямала повод да го направя и наистина ще ми е интересен всеки отзвук, всяко преживяване, всяка емоция, която напишеш тук! Аз мисля, че най-трудното при теб мина - глада имам предвид, и оттук нататък ще следват само положителните аспекти на метода! :923 :923

Знаеш ли, днес се разрових в ютуб покрай нещастието с Уитни Хюстън и открих за себе си младата англичанка - Адел! И не знам защо ми напомни на теб - може би защото и тя не е стандартната хубавица от по 45 кила с токата на колана си :1062 , а закръглена млада дама, изключително чаровна при това! И като бонус - пее страхотно! Пускам тук 2 линка към нейни песни - мисля, че много ясно се вижда разликата в килограмите при нея.... И ти ще го постигнеш, че ще я задминеш даже, защото си дала живот на 3 малки човечета!

http://www.youtube.com/watch?v=JS2kenva ... ure=relmfu - това видео е качено преди 1 година, а кога е било изпълнението не знам.

И съвсем прясното й изпълнение на снощните Грами.

Adele - 2012 Grammy Performance

За синузит при мене резултат даде следната схема - Геломиртол+еуфорбиум спрей! Честно казано никога не съм подозирала, че имам толкова много секрети, завряни някъде из лицето си :shock: :shock: .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Обещано от Цвети

Мнение от lindorina »

Цвети-здрасти сладур :954 Много е правилна стъпката ,която си предприела към себе си-да се постараеш да се обичаш!И разбира се,щом искаш нещо много силно,то със сигурност ще се случи - може да е бавно,ама бавно,бавно...все ще е по-бързо от това да стоиш и да чакаш нещата да се случат от само себе си...така че успех!И аз стискам палци! :329 :923
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Мерсаж отново на всички :224
Чери, благодаря за поздравите.Песните са страхотни и резултатът също :524 Със синузита сякаш нещата взеха да се нормализират.Вече секретът е прозрачен и не ме боли главата :1094
Днес на обяд децата поискаха да им добава към обяда рибатон(консерва - много я обичат) и аз също :mrgreen: Така приятно ми замириса.....така ми се прияде....и лошото е, че започнах да се съмнявам в себе си дали ще изкарам до края :1044 За сега стискам, стисссссссскамммм ама до кога :idea: За това и се навъртам по честичко тук ама да не ме чуе.... :423 че само вие сте ми куража на този етап.Особено като нещата в синузите се успокоиха и направо ми омекнаха ангелите :328
Линди, благодаря за милите думи :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Ver

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ver »

cvety_rz написа:...и лошото е, че започнах да се съмнявам в себе си дали ще изкарам до края :1044 За сега стискам, стисссссссскамммм ама до кога :idea:
Опаааа ....
Колко познато ми звучи. Много общо неща имаме Цвети и това е едно от тях.
Опитай се да изгониш мисълта за храна от главата си (Боже мой, колко пъти съм се опитвала ...), но най-добре ми действа следното: взимам стар панталон, който искам да облека и започвам да се "цедя" в него. Тогава ме хваща яд и намирам конкретен мотив.
- Ако си изчистила всичко по къщата, значи трябва да преминеш към двора или мазето :1062
- Сок от моркови и червено цвекло засища.
- Лапай мед (не знам дали ти е позволено?)
- Прави коремни преси и всякакви упражнения в които притискаш стомаха към колената :222
И освен :923 друго не се сещам за сега!
Пак ще намина :222
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Обещано от Цвети

Мнение от lindorina »

Цвети,пак съм аз-някои неща съм пропуснала,ама така е като чета по диагонал :1062
Да споделя някои неща с теб,защото много пъти съм правила режима по Лидия Ковачева и то доста пъти продължително/споделяла съм/
Първо,знам че няма да ми се разсърдиш,но това не е гладуване-може да се нарече плодово разтоварване,или нещо такова.Да и ние му викахме едно време "гладуване"и д-р Емилова така го нарича,но не е .Истинското гладуване е или само на вода или сухо.Но тази омекотена форма е добър вариант за един преход към истинското гладуване,за който реши,защото човек,който не е практикувал,наистина може да си има проблем с многото натрупани токсини в тялото,които видят ли отворена вратичка,образно казано,се втурват да излизат и блъскат навън.Та и оттам главоболието,слабостта,студа и др.по-сериозни кризи.Задължително е изчистването всеки ден на дебелото черво.Трябва да следиш за това.Пак ще спомена д-р Емилва,тя препоръчваше преди,за който има проблем,да взема вечер по 2 капсули лахсена.Те са изцяло билкови и резултата е добър.

Друго важно нещо - ако днес си 4-5 ден на плодове и чай,нали се сещаш,че няма как да си хапнеш риба тон :222.В такъв случай,усилията ти ще отидат на вятъра,дето се казва,а и можеш да си докараш нещо сериозно,ако не се овладееш.Вер ти е дала хубави препоръки,с изключение на меда-не бива да "лапаш"много,той не е за наяждане,а за по-лесното пропускане на токсините през тяото.И за един прием,ти се полага 1чаена,дори кафяна лъжичка такъв.
Бих ти препоръчала ,ако имаш възможност да отидеш на сауна или парна баня,но пак трябва да си с придружител,който е запознат.Иначе съвместният резултат е много добър.
Ако си предприела режима ти да е на плодове,чай и мед,по-добре остави зеленчуците и соковете им за захранването.Всъщност,съвети много хора можем да ти дадем,но въпреки всичко,ти ще следваш и интуицията си.

Друго какво,промивките за носа са много хубаво нещо,мисля лятото правих подобни,но не със специална каничка,а с дланта на ръката-наливах и така.Бях гледала тогава в предаването на Гала,д-р Папазова-тя така процедираше-в една чашка,налива вода/до към средата/и добавя около щипка сол,примерно хималайска или морска.Като се смръкне течността,главата се вдига назад,за да премине в гърлото,но не се гълта.Единият ден се прави на едната ноздра,а на следващият-на другата.След това на върха на клечка за уши,се слага малко гХи и се намазва ноздрата,която не е промивана.Така се редуват.Това пак било май че някаква практика от йога.Както споменах ,правих го известно време,защото и аз имам синузит и разните му там фарингити т.н.проблеми с гърлото и бях много доволна.И накрая,но не на последно място-не бива да губиш вяра,но ако усетиш,че няма да издържиш,по-добре започвай захранването.Следващия път ще си ОК и нещата ще са ти по-познати и ще успееш.Нали си говорихме-който не е започнал,той не е успял.Още веднъж-успех! :923
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Линди, за нищо не ти се сърдя и си много права за всичко.Аз малко се срамувам но излизам пред строя и си признавам, че започвам захранването.Не мога да издържа и подобре да се захраня отколкото да направя някоя друга беля :oops: :oops: :oops: Направих си малко зеленчуков сок и си пийнах. Ще гледам да съм редовна тези месеци с 3 дневните детокси исе надявам синузита съвсем да си отиде.Не си прецених правилно силите и не малко, но много ме е срам, но искам да съм си честна.Борбата с килограмите си продължава и утре ще пиша колкосмъкнати имамдо тук след като си направя справката с кантара.Още введнъж благодаря на всички за подкрепата, защото без вас нямаше и до тук да стигна :923
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Ver

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ver »

Цвети, няма защо да те е срам :923
Само, който не е опитвал не знае!
Проблемът идва, когато допуснеш дори най-малка представа за храна. Това е ключово!
Допуснеш ли ...., да по-добре се захрани като хората, отколкото да се натъпчеш утре с най-различни глупости.
Не искам да казвам, колко пъти така съм прецаквала разтоварващи дни, детокси и Житни режими. :1062
Аз ти казвам Браво :326 Дори и в този момент да не мислиш, че го заслужаваш.
Ти направи сериозна стъпка! Днес 4 дни, другия път 7, после и до 10-тката ще стигнеш!
Просто това вкъщи с децата и до печката, в този гаден Февруарски студ .... аз те разбирам :923
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Ver написа: Проблемът идва, когато допуснеш дори най-малка представа за храна. Това е ключово!
........
Ти направи сериозна стъпка! Днес 4 дни, другия път 7, после и до 10-тката ще стигнеш!
Просто това вкъщи с децата и до печката, в този гаден Февруарски студ .... аз те разбирам :923
Вер, много си права :923 При мен се получи пробива с рибата.Не не я изядох, но допуснах мисълта за храната да ме разколебае.Днес съм поставена пред избор.Да реша дали да го считам това начинание като поредния провал или като още една победа .Аз избирам второто въпреки, че малко се срамувам.Защо ли :?: Защото имаше време, когато не можех и един ден без "стабилна" храна а ето вече съм на положение, че мога 4.За сега силите ми стигат до тук и както казах вчера ако не бяхте всички вие нямаше да мога да постигна и това.Кантарът отчете - 2 кг.или казано в цифри 99,800.Цифрата е страшна, но вече е 9 и е двуцифрено число.Знам, че става въпрос за 200 гр.(едно изпишкване дет се вика), но също така знам,че това е началото на края на скришното ядене/тъпкане в килера.Началото на края да харча последните ни пари за сладко, което ще изям скришно от семейството :oops: И да много ме е срам да си призная, че съм пристрастена към храната така както някои са към алкохол, наркотици и др., но това е самата действителност.С ясното съзнание съм, че пътя няма да е лек, че ще има падания, но обещавам да се изправям всеки път и да продължавам напред стъпка по стъпка колкото и да е малка тя ще е в правилната посоко.Благодаря, че ви има и че сте с мен в това начинание.Самия факт, че има протегната ръка към мен е напълно достатъчен да знам,че ще успея :954 Сега отивам да си коригирам линийката и да хапна малко киви за закуска :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Ver

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ver »

Цвети, :923
Иска ми се да се видим и да си говорим :)
Пожелавам ти да успееш!
Толкова много мисли ми се въртят в главата, но няма да мога да ги изразя сега ...май имам вербално-артикулационен запек :1062
По-късно ще пиша пак :222 :923
Булка Марулка

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Булка Марулка »

Цвети, видях ти лентичката :1099 :1081 :1066
Имам да гоня :954 От другата седмица ще ти се явя сериозна конкуренция по килограмогоненето :mrgreen: Браво момиче! Браво!!! Справяш се великолепно! :326
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от droidd »

Цветииии :923 :923 :923
И малките крачки водят към успеха, така че :326 :329
И аз те разбирам напълно и мисля, че постигна много и още много ще постигнеш :524 :923
Публикувай отговор