КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Kleo »

И за мен няма проблем, Цвети. :524 Дерзай!
Лично аз отчитам плюс, за съжаление, вместо минус - в момента тежа 57 кг, тоест +2 кила.
Интересното е, че след такова плюскане като моето съм качила само толкова, аз си мислех, че ще съм минимум 60 кг сега. Та поне това ми е утешението. Не съм качила колкото очаквах.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от bobichan »

Ейй, мацки нямах време да чета, само бегло хвърлих един поглед. Ма бройте ме и мен. Не остана време да видя кога е началото, кога е края, но аз и преди месец си бях 59 кг, така че няма значение кога сме почнали.
От доста време съм толкова и още съм много далеч от заветните 54. Мислих си днес дали да не включа Цафамадара на помощ!?
Днес си гледах доста снимки от последните 3-4 години. Ами разликата е огромна. Когато съм си нормалните кила се харесвам, а кача ли малко - веднага се вижда на снимките и от там наднича някакъв непознат мутант, който определено не съм аз. Та мацки искам пак да се харесвам. Обещавам си го на себе си.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Kleo »

Дерзай, Бобка! :524 С теб съм, миличка :923 И искам да ти кажа под секрет, че никога, ама никога, не си ми приличала на мутант, напротив - голяма сладурана си!!! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cchery »

Момичетааааааааа, нали не сте се отказали! Аз накрая може да отчитам само факта, че независимо, че не съм свалила, поне не съм и качила де :1062 :1062 . Ама много ми се ще да не е така..........
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Хубава работа, няма отказване и това е резултат нали. Аз бавно започнах да свалям, ама като казвам бавно разбирайте със скоростта на охлюв. От началото на месеца почти 2,5 кг имам вече свалени, да видим дали ще удържа на това темпо :D
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Kleo »

Аз не съм се отказала, но нямам с какво да се похваля, напротив :oops: Качих кг и затова не пиша. Просто напоследък нещо стресът ми дойде в повече, а аз ЯМ, когато съм под напрежение, съответно трупам, абе ужасна история. Е, знам, че ще се справя и този път, и отново ще започна да се храня по-здравословно, но нещо последните дни все не ми стига волята и силата...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cchery »

danid написа:Хубава работа, няма отказване и това е резултат нали. Аз бавно започнах да свалям, ама като казвам бавно разбирайте със скоростта на охлюв. От началото на месеца почти 2,5 кг имам вече свалени, да видим дали ще удържа на това темпо :D
Дани, аз мисля, че 2 и половина килограма се перфектен резултат за 1 месец, а то и има още от този месец..... :923 :923 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Чери, от една страна си права, но тук са и тези 3 от детокса, тъйк че не е много добро положението, но днес съм на плодов, а и по дрехите има разлика, нияо, че с кантара не се обичаме много. Хубавите неща не стават лесно.

Вихърче, разбирам те напълно и се надявам скоро да свърши този период при теб. Ако бях от тези, които като се ядосат не ядат щях да съм изчезнала вече :221, но не съм и ще си гладувам сега за здраве и за хубост...
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cchery »

danid написа:Чери, от една страна си права, но тук са и тези 3 от детокса, тъйк че не е много добро положението, но днес съм на плодов, а и по дрехите има разлика, нияо, че с кантара не се обичаме много. Хубавите неща не стават лесно.

Вихърче, разбирам те напълно и се надявам скоро да свърши този период при теб. Ако бях от тези, които като се ядосат не ядат щях да съм изчезнала вече :221, но не съм и ще си гладувам сега за здраве и за хубост...
Аз иначе си пиша в темата, щото...... да не ви е скучно без мене! Боже, колко много искам да се похваля.... а дано само тези празнични дни не събера материал за хвалба в обратната посока, че.... :1053 :1053 :1053 . Но имам надежда! За съжаление с това страхотно време не успях да изляза да тичам тази сутрин, а това ми е най-любимото нещо и една от най-приятните части на деня..... :cry: :cry: :cry: . Как пък се не наваля!

В интерес на истината замислям да тръгна на гимнастика - тае-бо или пилатес и малко на фиткървс фитнес. Егати - абе до 18-и юли, когато поемаме към южното море на бившите български територии, сега зовящи се Гърция :221 :221 , трябва да съм в топ-форма като за мене!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Как сте кръшкачки от здравословно отслабване :D. Аз днес ще плодувам и имам реален шанс да съм с 3 кг надолу за Май. Дано успея и след детокса и още малко усилия може и да видя 7-цата за първи път от 3 и малко години.

Вие как сте? Има ли някой с какво да ни зарадва?

Хайде Юни трябва да се стегнем и да тръшнем поне по 5-6 килца нали, няма да се излагаме, стискам палци на всички ви и ви обичам :329
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cvety_rz »

Дани, утре ще се тегля и ще докладвам какви съм ги сътворила.Надявам се поне едно три четири кила да съм ги махнала :427
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Публикувай отговор