Личен дневник Kleo

Споделено, откровено, съкровено
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник vihrogonche

Мнение от Kleo »

3 години оттогава...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Личен дневник vihrogonche

Мнение от droidd »

....... :954 :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник vihrogonche

Мнение от Kleo »

Искам да пиша какво става, но не мога сега. Сигурно постфактум ще боравя вече само с факти. :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник vihrogonche

Мнение от Kleo »

Ето един от фактите, който все пак мога да споделя публично:
vihrogonche написа:
vihrogonche написа: ... Една от моите мечти за 2013 година е следната: да придобия вътре в себе си положителен образ, касаещ "второто ми дете" (тоест да изтрия страховете си, от депресия, от "провал" през първата година", от "трудно и ревящо бебе", безпаричие и т.н.);

Е, и това се случи вече, ФАКТ е, не изпитвам страх при мисълта за второ дете! :222 Страшно щастлива съм, че изградих вътрешна ПОЗИТИВНА представа за живота ми с ново бебе на ръце :1216 Това нещо го БОРЯ повече от 8 години и не се справях досега, а сега... в рамките само на около месец и половина, следствие интензивните промени, които се случиха в живота ми, мога смело и отговорно да заявя, с огромна радост в сърцето си - вече не ме е страх да имам второ дете, вече ЖЕЛАЯ да се СДОБИЯ с ВТОРА рожба, и то в рамките на настоящата година!!! Е това ако не е сбъдване на мечта, здраве му кажи!!!
Няма думи, с които да изразя колко съм ЩАСТЛИВА от горния факт :fan
Боже мой! Не мога да повярвам!!! 8 години, в които се борех всячески със себе си, с чувствата си на загуба, паника, разочарование, чувство за вина, угризения и тем подобни, писах, мислих, на терапия ходя, приказвах, плаках и т.н., но да излекувам ТРАВМАТА ОТ МАЙЧИНСТВОТО си така и не успях... А сега, за няма и 2 месеца, балсамът е толкова изцеряващ и мощно действащ, че аз се чувствам СПОКОЙНА и "на ти" с идеята за ВТОРО ДЕТЕ, и то в РАМКИТЕ НА 2013 ГОДИНА!!! :222 Хора, мецанки, не ме е страх вече бе! Имам положителен образ в главата си и сърцето си! ПРОМЕНИХ СЕ :1211
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Личен дневник vihrogonche

Мнение от cchery »

Дес, знаеш ли какво си мисля?! Че мисълта за бебе е една и съща винаги. Просто времето, в което си го пожелаваш, в съчетание с обстоятелствата около теб са се променили...... Но бебето си е бебе и ....... начинът на отглеждането му не се променя....... Ако обаче съумееш да промениш фокуса в това време от единствено и само грижи по бебето върху хубавите преживявания, които ти е предложил в този момент животът, то наистина ще преживееш по различен начин този момент! Ще чакам благата вест от тебе!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник vihrogonche

Мнение от Kleo »

Наистина ме разбираш, Черитко :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник vihrogonche

Мнение от Kleo »

20 дни :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник vihrogonche

Мнение от Kleo »

12 дни :fan
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник vihrogonche

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Личен дневник vihrogonche

Мнение от cchery »

vihrogonche написа:И З П О В Е Д
Деси, това трябваше като отделна тема да го пуснеш, защото така ще се загуби из спама.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник vihrogonche

Мнение от Kleo »

Нали тук си имам директно линкче, Черитка :922

пуснах нова тема с анкета, заповядайте в нея :922

http://forum.metsababa.net/viewtopic.php?f=6&t=1114 :922
Последно промяна от Kleo на 25 Яну 2013, 09:58, променено общо 1 път.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор