Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата хралупа

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

danid написа:То с тази активност не си струва да правим нова тема, Деси ...
Съгласна съм, Дани, но аз не искам нова тема, а просто да сменим заглавието на тази, това е всичко :1062

Аз имах кошмарна нощ. И сега също не се чувствам много добре все още. Пих няколко ментови чая, помогнаха. Става дума за стомашно-чревни проблеми. Нещо като натравяне. Но аз съм си виновна, защото ядох непозволена храна вчера вечерта и тялото ми реагира светкавично. Днес - плодов ден. Утре - третият ми ВОДЕН ден. Имам нужда от пречистване и изчистване явно. А и сега точно са съвсем кратките този път Петрови пости. Това е от мен засега. Пия вода, по-късно ще изхрупам няколко ябълки, дано и те ми помогнат.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата хралупа

Мнение от cchery »

Kleo написа:
danid написа:То с тази активност не си струва да правим нова тема, Деси ...
Съгласна съм, Дани, но аз не искам нова тема, а просто да сменим заглавието на тази, това е всичко :1062
Деска, смених заглавието на темата, но всички постове дотук си остават със старото заглавие :!: освен, ако не си напомняш и ръчно не си смениш заглавието на няколко НОВИ поста, които ще пуснеш на тази страница. Всеки, който отговори на твоя пост, вече ще има от новото заглавие в собствения си постинг, т.к. ще отговаря на твое мнение със сменено заглавие.
Kleo написа:Аз имах кошмарна нощ. И сега също не се чувствам много добре все още. Пих няколко ментови чая, помогнаха. Става дума за стомашно-чревни проблеми. Нещо като натравяне. Но аз съм си виновна, защото ядох непозволена храна вчера вечерта и тялото ми реагира светкавично. Днес - плодов ден. Утре - третият ми ВОДЕН ден. Имам нужда от пречистване и изчистване явно. А и сега точно са съвсем кратките този път Петрови пости. Това е от мен засега. Пия вода, по-късно ще изхрупам няколко ябълки, дано и те ми помогнат.
Дали става въпрос за натравяне?! Защото този гадният вирус, който ни помете всички вкъщи миналата седмица, още е активен?! Дано да се почувстваш по-добре час по-скоро! :923

Ние отиваме след малко да подаваме документите на Коки в ТУЕС :954 - след много мислене и чудене, и пуйчене и камара съвети в едната и другата посока, Коки сам реши - ТУЕС! :D
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Благодаря ти, Ани. Много й се кефя така на лятната ни вече тема :954 Дори не се наложи да коригирам ръчно, защото пиша след теб.

Честит избор на Коки! Пожелавам му да се чувства щастлив, успешен и на точното място в Технологично училище "Електронни системи" :524

Ех, за вирус дори не ми беше и хрумвало, честно казано. Дано не е! Дано си е било хранително отравяне и до вечерта да съм съвсем добре. Защото още ми потреперват краката и ми се вие свят, но нищо - ще се оправя. Както дошло, така и ще си отиде :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

Чери, мисля, че ще му хареса. Единствения минус е, че момичетата ще са по-малко отколкото във Френската :221

Деси, и вируса ще мине за ден, стискаме палци бързо да се оправяш
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от ellis_stoyanova »

Привет,момичета!
Имаме си нова стара лятна тема-прекрасно.пиша през телефона и няма да съм многословна.Браво на Коки за направения избор и се радвам за теб че най-накрая ще намериш нужния покой от всичко свързано с кандидатстването.Много успехи желая.И ти имаш нужда от късмет с новата работа с която сте се захванали.За мен са малко случайните неща случващи се в живота ни все си мисля че дори това да не е мечтаната от теб работа именно тя ще те "отведе"до мечтаната такава и го вярвам силно.
Деска....браво на теб чета из другата темичка че 90 дневната при теб се получава доста добре.А нека неразположението мине бързо.
При нас нищо интересно.Аз си работя децата са по морето с баба и дядо а аз имам време за себе си...почивам си чета не готвя караме го на салати основно и ми остава време да се поглезя....не че не му липсват безумно но се радвм че и те са добре.не плануваме още море но ако се организирате тази година пак за среща може да го съчетаем някак нека само наближи....
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ванчето »

cchery написа:Ванче, не се оставяй на никой да ти планира броените дни в България. Една от най-добрите тактики за този случай е.... ти да кажеш на хората - "Еди си кога сме там, ако имате време, ще се радвам да ви видим! Не се ангажирам с обещания, които може и да не изпълним! Решаваме в движение и при възможност!" Знам, че е много трудно да бъдеш толкова прям и краен с близки хора, обаче другият вариант е....... да НЕ бъдеш и тогава идваш тук в мецата и почваш да се оплакваш, както аз го правя за това, че съм мека Мара :1062 :1062 . Лично за себе си, си направих някои изводи и почвам да си ги изпълнявам. Иначе не се издържа.
Чери, тази битка я водя вече толкова много години, че дори не искам да се сещам колко са... Но резултат няма! Все се опитвам да съм тактична, никой да не засегна, явно за това ми се качват на главата :plezya se :plezya se ! А когато съм твърда и категорична ставам странна, променена и т.н.... Наистина са трудно нещо човешките отношения...

cchery написа:Момичета, успях!!! Пуснах прословутия документ днес, в 17.30 часа. Стана 9 страници. Доволна съм от плана, който съставихме за евентуалния ни онлайн магазин за ИТ техника... Но дали ще получим одобрение?!?...
Чери, успех! Нека се случи това, което е най-добро за вас! :524

cchery написа: Коки сам реши - ТУЕС! :D
Поздравления!
Дано избора му му донесе удовлетворение и спокойствие! :D :954 :524

Деси, как си към днешна дата?
А водния ден как върви...? :roll:

Нас лятото ни грабна с пълна сила! :954 И това ми харесва! :1216
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Добре съм, мерси.
Спах страшно много вчера вечерта и през нощта. Без повече аварии.
Днес - вода, вода и пак вода /+един шоколадов бонбон, шефът почерпи за сина си-рожденик/, а преди малко изядох и една ябълка, защото силно ми пригладня, причерня ми пред очите, пих вода, не ми мина, заболя ме главата, а чакам клиент вкъщи за консултация. След ябълката моментално ми премина всичко. Сега изпих още една чаша вода. И съм пушка.
А вчера бях на вода, чай и 4 ябълки, целият ден само това. И много ми олекна.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

Чери, успех :922 Каня се тия дни да ти звънна и е време май да го направя :954 Радвам се много и за Коко.
Нас ни блъснаха във вторник на едно кръстовище.Както казва Вер при нас никога не е скучно :1062 Кофтито е, че дядото, който направи белята избяга и ако не го открият ще трябва сами да си плащаме ремонта :126 Важното е, че сме живи, но определено съм изумена от това колко нагъл и безотговорен може да бъде човек.Имат ли душа някои хора и съвест !? Симо пък иска тази вечер да грабнем някакъв багаж само двамата и да ходим да посрещаме джулая.А бе изтрещяхме нещо ние, но ще ни мине :955
Деска как си?
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Нас ни блъснаха във вторник на едно кръстовище.Както казва Вер при нас никога не е скучно :1062 Кофтито е, че дядото, който направи белята избяга и ако не го открият ще трябва сами да си плащаме ремонта :126 Важното е, че сме живи, но определено съм изумена от това колко нагъл и безотговорен може да бъде човек.Имат ли душа някои хора и съвест !?
Цветка, чак се втрещих като прочетох написаното от теб..... Не само ти - и аз не мога да повярвам за какво иде реч!!!!! Как може този човек да избяга?! Аз... аз... взех да заеквам!!! Едва ли не тук всеки ден чуваме за побои по пътищата за едното засичане, а вас ще ви ударят и тоя тарикат ще избяга :1210 :1210 :1210 ...... Невъзможно ми е да го възприема, честно!!!! Радвам се, че сте добре!!! Даже много!!!!! Най-важното е това! Сами ли бяхте със Симо или и децата бяха с вас?!
cvety_rz написа:Симо пък иска тази вечер да грабнем някакъв багаж само двамата и да ходим да посрещаме джулая. А бе изтрещяхме нещо ние, но ще ни мине :955
Ако можете да го направите, ще е най-хубавото нещо, което ще можете да си подарите взаимно! :923 :923 И да не забравиш да ни пишеш къде все пак сте посрещнали хипарското утро :954 :954 . Ние с Момчил миналата година излязохме да тичаме... в 5.30 часа... За тази не сме го говорили!!! :)

Звънкай ми, когато се сетиш! Обещах ти да потърся някакъв вариант за форумна среща и нищо не съм направила още.... Ще се опитам след този пост да потърся малко варианти за комплекси! А пък моля и всички, които ще идват, да съдействат също! :)

Не знам какво да ви напиша повече...... Малко са ми в движение дните.. и не знам какво точно върша и свършвам, ама се опитвам.... да уча. Да си правя домашните. Яд ме е като не се получават нещата. После пък си давам кураж, че има време. След което се ядосвам на себе си.

От гърците - ни кост, ни вест..... Нямаме работа, само разходи..... Объркано ми е. Яд ме е, че лятото минава...... от друга страна му се радвам като малко дете... топло, слънчево, светло.... Човек може да върви като див навсякъде :lol: :lol: . И аз вървя..... но проблемът с болката в дясната ми пета се засили..... Така и не съм отишла да видя за какво иде реч... и няма и да ида сигурно.

Елисче, страхотно правиш, че отделяш време и за себе си, сега докато ги няма децата!!! В крайна сметка през другото време даваш всичко за тях, сега... е, крадни си моменти и за твоята личност :954 :954 . И се надявам да си планирате морето и да отидете семейно! :922

Благодаря за куража, който ми даваш и ти. Както е видно от по-горе писаното, аз самата съм доста.....т.е. с доста неясноти. Не съм убедена какво се случва с и около мен..... Хубавото е, че знам какво искам да правя и го уча в момента. :)

Деси, като ти чета бройката на ябълките, и направо огладнявам. Не мога да ям ябълки, особено като съм гладна - веднага ми прилошава и огладнявам още повече..... :1062 :1062 . Този плод винаги е имал такъв ефект върху мен и затова направо ....... не го обичам! Добре е, че си се оправила бързо.

Ванче, какво да ти кажа за хората ..... тяхното нахалство, че и безочливост. Въпрос на манталитет е. Тук в България често си мислим, че.... някой с нещо ни е длъжен. Това е положението. Аз, за да се оттърва от тези очаквания към мен, съм си затворила някоя и друга врата, но.... иначе...... иначе не се получава. Това е, което мисля. Горещо ли е при вас?!?! Имаше ли много увесени носове след отпадането на Испания на Европейското?! :mrgreen:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

А мен ябълките ме засищат, Ани.
И ми действат като цяло добре на стомаха.
За мен важи: "Една ябълка на ден, държи доктора далеч от мен!" :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

Който ни е мислил как сме били на Камен бряг акъл е нямал :1062 Беше страхотно! Посрещнахме изгрева с отворени сетива, защото в затворените очи не влиза слънце :954

Изображение

Изображение
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Заключено