Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата хралупа

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Ако щеш вярвай, Цвети, но влязох в темата специално, за да те питам дали бяхте на Джулай :954
Какво по-прекрасно от това да видя, че ти вече си се похвалила, при това с великолепни снимки? :326
Ей, момиче, обичам те! :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Цветка, страхотно утро, страхотно ново слънце, страхотна романтика!!!! Ей, момиче, желая ви тази хармония, чувства и привързаност да са вечни!!!! :329 :329 :329 Много ти отива да си на фона на изгряващото над морето слънце, при това облечена в бяло :) !

Ние с Момчил нищо не направихме по повод Джулая..... тази година явно не сме фенове.... Кой знае.

Аз може и да не ставам рано за първите слънчеви лъчи, но със сигурност се прибирам у дома доста след последните :1062 . Напоследък се запалих по идеята да се науча (все пак) да карам ролери, и покрай Бела, която обикаля с приятелките си из парка, "въоръжена" само с обувки с колелца, се мятам и аз. Помня, че пак така покрай нея реших, че е лесно да се кара и уейвборд :221 :221 ...., но не си го слагам на сърце. Вече съм по-уверена, харесва ми да съм с по-висока скорост, опитвам всякакви начини за успешно намаляване на скоростта и спиране. Ще стане, сигурна съм! :524 И така - докато се потъркалям малко с ролерите, докато поговоря с другите родители, и се прибираме все след 23 часа :roll: :roll: . Обичам да е лято и това, с късното прибиране, сладките лафове, топлото време, тишината, с9покойствието и уюта на нашия парк, е една от причините да обичам лятото!

Отивам на Академия сега! Желая ви хубав ден!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

Деси, Чери, благодаря :940
Вече може да ни считате за новодомци.Изместихме багажа на село.Бая зор си беше, но като гледам как греят очите на Симо (старши) си заслужава.Ей, обичам го това момче :mrgreen:
Калинчето май я лепна някакъв вирус с почто 40 темпаратура е и я боли стомаха.Не е повръщала и няма разстройство, но не се знае как ще е по късно.Ще се лекуваме.
Ми май това е новото около нас.
Чери, вести от шефовете имаш ли?
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Добро утро!!! Интересна седмица започва от днес... Мога да се похваля, че вече имам много какво да правя в ежедневието си. Много материал за учене. Времеемки домашни. Първи изпит - по фотошоп на 20 август, който ще представлява проект, чието задание получихме вчера. Захващам се и да правя 1 видео - но докато не го направя, няма да промотирам :954 ... Бих искала да се пробвам, а и не само пробвам на това поприще - да правя видеа, рекламни, образователни и т .н. .... И като се замисля - тази седмица Иво Иванов, моят любим български писател, а за огромен късмет и приятел, си пристига в България. Очаквам да се обади... и да ни смести в програмата си от приятелски срещи..... и запои :1062

Иначе се чудя как да си разнообразим лятото. Засега сме само тук, в София - и денем, и нощем. Жал ми е за децата, че не виждат нищо друго в летата си, освен големия, прашен град..... и то реално - една малка точица от него - Младост 2. Не искам кръгозорът им да е така стеснен..... Ще ми се да избягаме някъде. И се чудя какво да направя.

Цвети, радвам се за това, че сте напуснали Разград. За това, че децата ще са на въздух, простор и сред животни.... За Симо - е.... мога да си представя колко е щастлив :954 :954 . Радвам ви се, че имате тази възможност. Моренце очертава ли ви се?!

Иначе, не, нямаме никакви новини от шефовете... и това е много неприятно. Аз обмислям какво да правя. И нищо не съм измислила, де. И тази неизвестност не ми е приятна.

Това е засега от мен. Захващам се със задачите за деня, пък докъдето ги докарам. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

Минавам набързо да поздравя, тази седмица ще е шеметна и за мен, но какво да се прави, така е в сезона на отпуските, днес съм 3 в 1, а моята си работа пак ще чака...
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

cchery написа: Иначе се чудя как да си разнообразим лятото. Засега сме само тук, в София - и денем, и нощем. Жал ми е за децата, че не виждат нищо друго в летата си, освен големия, прашен град..... и то реално - една малка точица от него - Младост 2. Не искам кръгозорът им да е така стеснен..... Ще ми се да избягаме някъде. И се чудя какво да направя.
Това аз ли го писах?!
Изглежда, да.
Само не помня кога :1062
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

Само дето 2-то е Надежда :221, за децата е важно, че сте с тях и им обръщате нужното внимание. Те могат да се забавляват прекрасно на всяко място и това е най-важно, защото сте ги научили. Има много деца, на родители с възможности, които скучаят и на най-интересните места. Гледайте го по този начин, пък и съм сигурна, че не е точно така както пишете, точно вие женски образи на Панталей-пътник :221
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Здравейте, момичета... Колкото и да е невероятно, тази сутрин ми се видя много, много хладна :954 . Чак ми стана мъчно за лятото..... нищо, че преди 2 седмици сипех "огън и жупел" срещу огромните горещини още от сутринта, поради които не можех да спя. Но все пак е юли!!!

Да ви кажа, че вчера се реших, и си поръчах киндъл от еМаг. Макар да обичам да чета единствено и само от хартия, стигнах най-сетне до момента, в който киндела се оказа необходимост. И така - сега си го чакам да дойде и ще почне едно яко четене :lol: :lol: .

Вчера изкарахме поредния ден в София.... :???: :???: :???: . Свят ми се завива вече.......Все повече и повече ми дотяга това..... Ама да не се повтарям! :)

Верче, кво да ти кажа?! Ти, аз..... който и да ги е писал тези думи, звучат като да са искрени....Дани, твоята гледна точка е правилна. Ако нямах никакъв избор. А пък.... мен това винаги ме е влудявало - да нямам избор. И срещу това се боря със зъби и нокти. :954 Ти справи ли се вчера в работата?! :954 :954 Беше ли и за трима?!

Гледам, че Деската нещо я няма.... Някой да е чувал нещо за нея :1062 :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

В събота и неделя бях на workshop, а вчера нещо ме спукаха от работа, после изпращахме братовчедка ми за чужбина, затова ме нямаше тъдява тези дни. Вече съм тук. И ви обичам :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

С малко седене след работно време се оправих, но колежката ме съпортваше от къщи почти целия ден, така че нямам идея като за колко работих :). Работата не ме плаши, само закучването при някоя пратка, но вчера ми вървяха по мед и масло. Даже пообучавах малко един нов колега, търсих си и едни лични неща. Май само съм се вайкала напразно

Моята тинейджърка май е влюбена, но нищо не мога да изкопча още :221
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

Хилоу :954 Наистина се изпразни хралупката.Пишем само няколко човека а аз дори и по рядко.На село ни е добре.Работа бол....скука никаква :1062 Придвижвам си се с велосипеда и си ми е гот.Наложи се обаче да си преосмисля целия гардероб, за да ми е хем у добно, хем да се харесвам и хем да съм прилична за каране на колело.Очаквам с нетърпение момента, когато ще мога да си карам по клиноче и тенсика без да му мисля много, много.Започнах и с тренировките, но по олекотени, защото коляното все още напомня за себе си.Калинчето изкара една херп ангина с 40 температура.Та и това се наложи да включим в графика си :1062
Чери, и на мен ми е хладно сутрин като излизам с колелото.Ти напредваш ли с ролерите?
Дани, какво стана с твоя гръб? Оправи ли се с иглотерапията?
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Заключено