ехо 2 и още нещо

Свобода на словото
Заключено
gerinaa

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от gerinaa »

Здравейте !! :954
Щом толкова топло и радушно приемате нови --ето ме и мен!Впишете ме при Вас ..нова ,необучена но имаща нужда от помощ :328 Имам теоридит на Хашимото дали имам място при Вас??? Предварително благодаря :524
Mstar

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mstar »

:1041 :1042 :1043 :1073
Здравейте мили момичета!!!!!
Тези дни и в това :954 :954 :954 време едва се прибрахме в къщи и.... нали съм в 3 клас......след хубавите дни .....едни големи домашни..... купища домакински задължения :821 :729 :821 :981 :995 :992 :991 :998 :996 :1001 и още ред други странични ангажименти......
Та чак сега имам малко време да прочета набързо пропуснатото - а съм пропуснала нещо много любопитно и важно за мен - Новолунието на Линди,но....... и др.
Честит имен ден на Еми-1!!!!!! :1109 Да си много здрава и много щастлива още хиляди години! :225 :225 :225
Честито и на всички други,които празнуват!!!!!
Днес било Димитровден по старо!Та пак получих поздрави!
Вер, величествено и великолепно!Истинско и опианяващо! :826 Голямо благодаря за преживяването! :329
Мина ли успешно житеното пречистване?
Чери сладурче, вдигна ми градуса :221 ! Много готино настроение мила, зарази ме! Ей за това те уважавам /обичам/ аз тебе!" :620
Обичам всички ви!
:329 :329 :329
:923 :923 :923 :923 :923 :923 :923 :923 :923 :923 :923 :923
Mstar

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mstar »

Фюти след блестящото ти представяне в"Денят..." ,въобще не се съмнявам - аз, а ти - още повече, че ще се справиш отлично с "Новата работа"!Смятам,че си жена с въображение и усет за красота, и с мноооого знания за полезни вредни храни, и техники, и.....процеси!
Така,че ще им вземеш акъла!
Напред! И Успех!!!!!! :524 :524 :524
:329
Hrisi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 212
Регистриран на: 22 Авг 2010, 13:50

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Hrisi »

Не е темата тук, но аз ще пиша тук
ЧЕСТИТ ПРАЗН ИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС.БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ТОВА Е НАЙ ВАЖНОТО, А ЗА ВСИЧКО ДРУГО ВИ ПОЖЕЛАВАМ И ПАРИЧКИ ЗА ДА СИ ГО КУПИТЕ.НАЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ ВИ!

А сега-Здравейте момичета!Днес започнаха първите ми лекции за тази година.Прибрах се преди около час и все още главата ми "пуши" от многото инфо. днес.Чувствам се уморена, но това е защото съм изгубила тренинг.След 2-3дни нещата ще се наредят.Е това е от мен днес.
Щях да забравя-Зори моите :326 :923 .Браво мила-желязна си, но аз не съм се и съмнявала :222 , че ще справиш.
Приятна вечер на всички ви.И се :221 нали си знаете-Животът е прекрасен!
[img]http://lh4.ggpht.com/_BHk1DgHMxuQ/TCCTB35EBWI/AAAAAAAAKF0/aSEpkVesDH0/1337833_9d0899a2.jpg[/img]
УСМИХВАЙТЕ СЕ!ЖИВОТЪТ Е ПРЕКРАСЕН!
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от bubalina »

:421 Наработихте ли се?Много ми е изморено-снощи уж си легнах навреме,не спах добре обаче...станах рано... В понеделник винаги ми е трудно,днес разбира се не направи изключение.Абе крив ден и като че ли напук и времето едно...неприветливо,така и не се показа :954
Фюти,не съм чела назад всичко, но разбирам,че си на нова работа-успех и от мен и смело напред! :524
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от bubalina »

:421 Наработихте ли се?Много ми е изморено-снощи уж си легнах навреме,не спах добре обаче...станах рано... В понеделник винаги ми е трудно,днес разбира се не направи изключение.Абе крив ден и като че ли напук и времето едно...неприветливо,така и не се показа :954
Фюти,не съм чела назад всичко, но разбирам,че си на нова работа-успех и от мен и смело напред! :524
И Емилия ли празнува днес!? Брях! Аз за май месец знаех...Айде в темата за празници ще ви уважа :)
И аз съм с два именни дена-за единия разбрах тази година :221
Линди-благодаря :329
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Мари-Жоли

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Мари-Жоли »

Мили Боже, ухае ми на пролет, а денят е много близо до средата на ноември. Чувствувам се невероятно - един път, защото ако нямаше пролет, нямаше да съм принципно толкова щастлива, колкото съм, тя е любимият ми сезон....и втори път, защото е толкова чудато да усещам пролетта по време на есента. Времето(климатът) доста се преобрази напоследък и никак няма да се учудя, ако настъпи за постоянно, прекрасната пролет на този свят - то, това ми е мечта-да живея на място, където е вечна пролет. :954 Е, ако не на този свят, дай Боже на друг!!!

Вер, любима, Хриси го беше казала и вместо мен при предишната среща с твоите планински трепети:
Вер, Вер, Вер.................онемявам след твоите разкази мила.Така се чувствам и след като чета Елин Пелин.Огромно Благодаря, че ни направи отново съпричастни в твоите експедиции.Кога ли ще знам, че има скала Орела, кога ли ще видя раждането на деня високо в планината и кога ли също ще видя това нежно докосване на високите "етажи" от слънчевите лъчи.Та то слънцето е само на "педя" разстояние от извисилите се рилски височини.
Това е красота, това е вълшебство, това е приказка.Благородно ти завиждам, че си я видяла на живо.Отново ти благодаря, че я сподели с нас.
, а аз просто нямах какво да добавя и тогава пропуснах да я цитирам... Ето, вече го направих и да, така е, ти ни водиш по места, където едва ли някога ще стъпим и ни караш да бъдем съпричастни на усещанията ти, каквито едва ли някога ще изпитаме(не че е невъзможно по-горното, но просто времето в живота не е достатъчно за всичко!)... Аз лично няма да съумея да забравя какво изпитах, когато видях снимката, която си озаглавила "Бели нощи" и как почувствувах радост и удоволствие заради настроението и и феномена, който ни показваш чрез нея.
И аз благодаря! - не само за споделеното от теб, но и за това, че те познавам! :923
...И се радвам за твоите постижения, които, дай Боже, да станат и мои достижения в даден момент!
Момичета, поздравявам сърдечно всички с тази песен, защото сме свободни и можем да бъдем свободни в духа си винаги, когато го пожелаем:
Hrisi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 212
Регистриран на: 22 Авг 2010, 13:50

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Hrisi »

Добро утро момичета.Хубав и усмихнат да е деня ви.Радвайте се на слънцето, радвайте се на вятъра, радвайте се на капките дъждовни(където ще ги има днес), радвайте се на деня.Усмихнете се-живи сме здрави сме и така и свтът ще ни се усмихне.
Ползотворен ден!
[img]http://lh4.ggpht.com/_BHk1DgHMxuQ/TCCTB35EBWI/AAAAAAAAKF0/aSEpkVesDH0/1337833_9d0899a2.jpg[/img]
УСМИХВАЙТЕ СЕ!ЖИВОТЪТ Е ПРЕКРАСЕН!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от cvety_rz »

Добро утро :954
Утре съм на преглед за щетовидната жлеза.Дано нещата да са по добре отколкото очаквам.Чери, с тази твоя "лудост" вчера много ме разсмя.Вер, като ти четях поста и гледах снимките исках и аз да съм с теб.Колко са ти големи дечицата и вземате ли ги с вас? Хриси, много позитивизъм лъха от постовете ти :)
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Ver

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Ver »

Здравейте момичета :529
cvety_rz написа:Колко са ти големи дечицата и вземате ли ги с вас?
Щурачките са почти на 6 и на 3 :)
Взимаме ги винаги, когато няма голямо ходене. В този случай нямаше как, особено малката изобщо не обича да се мори по баирите :1062
Пропуснах нещо вчера, Фютка поста ти звучи страхотно и зареден с енергия! Още първия път като те видях имах точно такава представа за теб :) Дерзай, радвам се за теб!
Бубалина, добре дошла!
Мари, наистина е странно времето....Да му се раздваме, както предлага Хриси :222
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от futarela »

Ехо , хубав ден и от мен !!! Бягам за работа ,нямя време )))) Ако успея довечера ще се включа :221
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Заключено