Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от Kleo »

Цони, желая успех на Кеми в конкурса! :524

Аз свърших работа за тази седмица. Сега ще постоя още малко в офиса и после отивам на масаж на цяло тяло. Подарък е от леля ми за рождения ми ден. За мен и за мама тя осигури по един ваучер в масажно студио. Много хубава идея, нали? Масажистката ще бъде жена, изрично го пише на ваучера, аз да си кажа де :mrgreen: :222

Желая приятна вечер на всички!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от cvety_rz »

Цони, много се радвам за Кеми :954
Момичета (Цони.Нели,Чери) благодаря ви :922
Започнала съм в момента лечение с домашен ябълков оцет, чай от коприва и витални гъби алерджи комплекс.Ако нямам подобрение ще пробвам и с хомеопатията.
Чери, благодаря ти и за предложението за тел. разговор.Искам да те чуя, но като знам каква ти е програмата сърце не ми дава да го направя :)
Днес съм по- добре(не физически де :mrgreen: ) Аз съм човек, който е свикнал да таи и подтиска негатвните емоции.Винаги в очите на хората изглеждам щастлива, спокойна и успяваща.Когато ми е зле почти никой не разбира за това.Мога да си позволя пред най- близките да покажа, че ми е трудно в даден момент.Вчера написах това, защото имах нужда да изкарам вън всички негативни мисли и емоции.И след като споделих ми олекна!Ето, че отново стигам до момента, в който мога да кажа, че тук съм си у дома :940

Деси, приятен масаж.Важното е да си в ръцете на професионалист пък пола няма значение :1209
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от Kleo »

Абе полът понякога е от значение.
Особено ако ти се появи изкушение.
:1209 :1209 :1209
Цвет, радвам се, че днес се чувстваш по-добре.
Утре ще си още по-добре.
И така докато се усетиш, че отново си в топ форма.
Не само ти се чувстваш у дома си тук. Прегръщам те силно и ти желая ЗДРАВЕ :940 :940 :940 :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от cvety_rz »

Kleo написа:Абе полът понякога е от значение.
Особено ако ти се появи изкушение.
:1209 :1209 :1209
Ааааа, Деси, никакви порочни мисли ..... :1095
Благодаря ти!
Чакам Симо да се върне от работа и ще ходим на село.Искам да наготвя малко риба а не ми се умирисва апартамента.Децата пък искат да покарат ролери и колело и да поиграят с Ара(куче хъски) и май това са ни плановете за днес.Докато чакаме почистихме апартамента, Симчо младши се върна от математика а пък аз правя опити да не мисля за пъпки и чесане :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от Kleo »

Ха! И аз ще готвя риба. Алекс си поиска рибена чорба. Взех филе от пенгасиус, от колежка научих хубава рецепта за гъста рибна супа. Утре ще я приготвя. Ммм, и аз обичам да ям рибка.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от cchery »

Добро утро, хора!!!! :954 :954 Как е животът при вас?! Аз имах интересни и динамични "почивни" дни...... тази седмица се очертава работна :mrgreen: :mrgreen: ... Да видим.

Сега се хващам за плана за деня, за да го докарам поне донякъде....., но исках да се обадя тук и да пожелая успешни дела днес! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от cchery »

Хех, имам "капка" свободно време :954 . Ще ми се да разкажа за съботния семинар ФИЗКУЛТУРА, на който бяхме. Действително, основната задача, която са си поставили неговите организатори - да вдъхновява и мотивира бягащите, а също така - да ражда нови идеи за както за обединение между общностите на бегачите, така и за нови предизвикателства и състезания, е изпълнена. Като цяло - тазгодишната ФИЗКУЛТУРА беше като миналогодишната :lol: , ала щом в края ѝ си мислех, че е добре това събитие да се случва веднъж на половин година, а не както досега - веднъж годишно, значи.... идеята, смисъла и реализацията му са се случили. Т.к. едва ли имам време в момента, защото моята "капка" от минутки е вече съвсем тъничка, ще ви пусна разказа за съботния ден на единия от лекторите - бегача и професионален фотограф (основно на ултрамаратонци) - Иън Корлес: https://iancorless.org/2017/03/19/fizku ... -and-more/" onclick="window.open(this.href);return false;. На английски е, но вярвам, че няма да затрудни повечето от вас.

И всъщност да допълня разказа за събота - ние "откраднахме" час и половина от семинара, за да избягаме и да гледаме поредния мач на Коко от пролетния полу-сезон на шампионата им. И..... те взеха, че биха!!! След някаква много тежка серия от поредни загуби, които натрупаха като "актив", събота радостта беше огромна :1216 :1216 :1216 . И биха не кого да е, ами "Царско село".
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от Kleo »

Честито на Коки!!! :326

А пък Алекс днес си е поправил двойката по математика от предния тест с петица. Разделът на сегашното контролно е Валчести тела, да се разбира цилиндър, конус, сфера и кълбо. И така, много съм доволна, още повече, че бая учихме с него, докато се подготвяше през последните две седмици. Той също е много горд със себе си :1216

Искам да свикне с мисълта, че за да има реални и добри резултати, той трябва да е положил усилия, труд, време, амбиция да се справи с предизвикателството, а не да го мързи и да се оставя по течението, както често му се случва.

Друго, друго от мен? Ами ... Честита Първа Пролет на всички ни! Нека е Слънце в душите ни :954

И явно е време за нова тема, тази си беше Зимната, нали така? Идеи и предложения за заглавие? Или направо нека някоя пусне нова тема!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено