ехо 2 и още нещо

Свобода на словото
Заключено
Ver

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Ver »

danid написа:Вер, ти да не живееш в Надежда?
Дани, сега да не излезе, че се познаваме?! :222 Да,в Надежда съм.
"Вера, от Надежда - както веднъж ми каза един полицай - сега ако има и любов ти прощавам глобата" :) ...и ми я прости :221
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от lindorina »

Ver написа:
danid написа:Вер, ти да не живееш в Надежда?
Дани, сега да не излезе, че се познаваме?! :222 Да,в Надежда съм.
"Вера, от Надежда - както веднъж ми каза един полицай - сега ако има и любов ти прощавам глобата" :) ...и ми я прости :221
Хи-хи,мен пък веднъж като ме спря един полицай/беше млад и готин :1062 /бях си забравила книжката.Изпрати ме до в къщи да я взема и когато му я донесох на кръстовището където се бяха покрили каза:"Хм,тук има четерилистна детелина,затова глобата отпада! :1062
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от cchery »

lindorina написа:
Ver написа:
danid написа:Вер, ти да не живееш в Надежда?
Дани, сега да не излезе, че се познаваме?! :222 Да,в Надежда съм.
"Вера, от Надежда - както веднъж ми каза един полицай - сега ако има и любов ти прощавам глобата" :) ...и ми я прости :221
Хи-хи,мен пък веднъж като ме спря един полицай/беше млад и готин :1062 /бях си забравила книжката.Изпрати ме до в къщи да я взема и когато му я донесох на кръстовището където се бяха покрили каза:"Хм,тук има четерилистна детелина,затова глобата отпада! :1062
Хех, че готино, Линди. :954

Да споделя и аз 2 хубави неща, които видях и чух този следобед. Висях и си качах хот-дога и случайно поглеждам зад количката на момчето, което го продава. И какво виждам. В зелената площ, защото зад количката на хотдогаджията има оградена с ниска ограда зелена площ, която принадлежи на многоетажен блок. Та там, в зелената площ по гръб лежи едно момченце, сигурно колкото Коси голямо. Лежи и се смее на глас. А се смее, защото над / върху него е легнало едно бяло декоративно кученце и го ближе по лицето. А момченцето го прегръща и се смее на гла. И всичко това се случва на 50 метра от централен софийски булевард и току до друга много оживена столична улица. Напук на сивотата и строгостта на големите блокове и офис сгради, напук на многото сърдито бръмчащи коли, които не спират да се движат, напук на задръстването, напук на силния вятър и намръщеното небе, там ниско долу, в зелената трева едно малко момченце и негото бяло кученце бяха събрали цялото човешко щастие, давайки му на воля израз......... Отдавна не бях виждала така освободено дете, да лежи във влажната земя и да се смее и то защото кучето му го ближеше по лицето..... Обикновена картина е крещяща до полуда майка, със сърдит поглед и запенена уста да обяснява как детето ще се разболее като лежи на земята и колко е нехигиенично да го ближе куче.....

И в този момент момчето от хот-дога ми подава готовия сандвич и се заговаряме, че днес все пак е успял да работи, защото вчера вятърът почти му издуха количката. Питам го - зимата не ти ли е студено? А той ми каза - знаеш ли, добре ми е! Преди година и половина работих в Англия - разнасях вестници, листовки, мих чинии..... Тук, стоя на снега и вятърът ме духа и ........ МИ Е ДОБРЕ! НАЙ МИ Е ДОБРЕ В БЪЛГАРИЯ! :1130
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
emi-1

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от emi-1 »

Мими здравей,видях,че си тук.
Нели,къде си?Краси...сега ако започна да изреждам,...отиде та се не видя края.Пишете по някой ред,да е ясно,че всичко е ок.Аз съм заровена с работа,но както виждате,открадвам по малко време.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от cchery »

Сиренце написа:Като става въпрос за кисело мляко - преди известно време лабораторията на Елби е правила изследване за броя на бактериите в различните марки. Стандарта е около 700 000 - 800 000 на грам кисело мляко. В Данон имало 2. Млякото с най-много Лактобацилус Булгарикум е открито в Родопите - т.нар. "налагано мляко". При него новото прясно мляко се налива директно върху подквасеното от предишния ден. В това мляко са преброили около 2 000 000.
Знаех си аз кой ще отговори на тези въпроси :954 :954 :954 . Благодяря. Много бих искала да се включваш при възможност и с друга полезна инфо! :923

emi-1 написа:Мими здравей,видях,че си тук.
Нели,къде си?Краси...сега ако започна да изреждам,...отиде та се не видя края.Пишете по някой ред,да е ясно,че всичко е ок.Аз съм заровена с работа,но както виждате,открадвам по малко време.
Еми, шапки долу за тези думи :826 . Страхотна си! Чакаме всички кандидати за слава залата на славата на меца...... Викам да си спретнем и едно кОнкурсче вече, а?!?! :1028 :1028
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Mstar

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mstar »

Здравей Еми!
Не е ли време вече да спираш с работата? Всъщност, до колко часа работиш?
Mstar

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mstar »

Не можах да разбера за "Данон" :1044 :1044 :1044
Моите малките много обичат "Данонино"-то,но ако е толкова бедно откъм бацили,по-добре да не им давам да го ядат!
Чери още не съм разгледала целият форум,но ще открия тая зала на славата! :329
emi-1

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от emi-1 »

Mstar написа:Здравей Еми!
Не е ли време вече да спираш с работата? Всъщност, до колко часа работиш?
С клиенти до 18,30/но пък започваме в 9,30/.Има дни,когато ме е домързяло през деня или много съм форумствала,когато ми се налага да поостана до 21-22ч да си довърша работата.Хубавото е,че сама решавам кога и колко.
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от DeerE »

Хей колко сладко си приказвате, супер, аз съм тук ходихме с Крисчо сега на контролен преглед че от миналата седмица е с възпалени уши, не се е оправил още, задържам го за сега без АБ, но не зная нещо много се притеснявам,ще започна да му слагам компреси през ноща :923





Това от мен
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от lindorina »

cchery написа:
Сиренце написа:Като става въпрос за кисело мляко - преди известно време лабораторията на Елби е правила изследване за броя на бактериите в различните марки. Стандарта е около 700 000 - 800 000 на грам кисело мляко. В Данон имало 2. Млякото с най-много Лактобацилус Булгарикум е открито в Родопите - т.нар. "налагано мляко". При него новото прясно мляко се налива директно върху подквасеното от предишния ден. В това мляко са преброили около 2 000 000.
Знаех си аз кой ще отговори на тези въпроси :954 :954 :954 . Благодяря. Много бих искала да се включваш при възможност и с друга полезна инфо! :923

Добре де,в Родопите,ама кажете коя марка,че от него да купуваме.Доктора беше казвал за "Верея" и на него наистина пише ,че съдържа.А,друго... :roll:
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Mstar

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mstar »

Еми да ти кажа .....сагата с г-жата по англ. още не е приключила.Добре,че това ми е образованието,иначе не знам какво щеше да прави детето :1069 :1069 :1069 То и сега се скъсва от рев.Ходи на англ. в "У-ще Европа" и там много му харесва и се справя!
Проблемът е,че не харесва г-жата в у-ще и не може да я разбере,не може да записва, всеки ден не знае какво е дом.,защото тя не ги изчаква и не обръща внимание!Направо съм бясна :126 и повече от това, но родителите така и не успяха да се организират.Аз и една майка се опитахме да ги съберем, но ......нямаше отклик! А иначе всички роптаят с/у г-жата,но и нищо не предприемат!
А какво правят тези деца, чиито родители не могат да им помагат по англ. или по нещо друго??????????????
И съм бясна :126 защото детето няма оценка различна от 6/ не го приемайте като хвалба/, няма забележки и по всичко е изреден, а тя го напълни със забележки, с 4ка , на писмено контролно има 3ка......Как се прави такова контролно, при положение, че никога не си показал как се учи ,никога не си упражнявал подобни задачи....?????????????????????????????????????????
:126 :126 :126
Заключено