Обещано от Цвети

Публикувай отговор
Булка Марулка

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Булка Марулка »

Сега прочетох всичко. Няма за какво да се срамуваш! По-скоро има за какво да се гордееш, че призна и подходи възможно най-правилно! Аз съм опропастявала не един режим така. Момичетата с опит са ти казали - другия път повече! Може да е по-малко сега, но е правилно и ефекта ще е реален!
Накара ме да се замисля и аз над един подобен курс :222
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Ver написа:Цвети, :923
Иска ми се да се видим и да си говорим :)
Пожелавам ти да успееш!
Толкова много мисли ми се въртят в главата, но няма да мога да ги изразя сега ...май имам вербално-артикулационен запек :1062
По-късно ще пиша пак :222 :923
Вер, и аз искам да се видим :923 но на този етап ще чакам и да пишеш :954
Гери, какво имаш да ме стигаш аз имам да те гоня по смъкнати кг. :mrgreen:
Диде, :923 :329
Тази сутрин се качих на кантара за справка и си задържам смъкнатите килограми :1098 тоест захранвам се добре на този етап.А вчера в къщи едни питки, едни пържоли за празника :328 ама ще ям, но друг път :1062 :1062 :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от droidd »

cvety_rz написа:ама ще ям, но друг път
тъй де, има време за всичко :524 :923
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Цвети, аз мисля, че нямаш повод да чувстваш нито срам, нито огорчение, нито каквото и да е било друго чувство на съжаление. Та...... колко от нас, тука пишещите, четящите и другите хора въобще са пробвали гладолечението дори за 1 ден?!? Страхотно се справи според мен и определено ми даде пример! Да не говорим, че си вече част и от еко движението с тези 5 кила, които Земята повече няма да носи :1062 :1062 .

Браво още веднъж! И наистина, умната със захранването. Тя храната.... едва ли ще изчезне за идните 5 дена, така че..... :940 :940 :940 :940
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

cchery написа: Да не говорим, че си вече част и от еко движението с тези 5 кила, които Земята повече няма да носи :1062 :1062 .

Браво още веднъж! И наистина, умната със захранването. Тя храната.... едва ли ще изчезне за идните 5 дена, така че..... :940 :940 :940 :940
Чери, това с хранара си го повтарях снощи, когато ме подгони пак лакомийката.Ми тъй де и утре е ден :1062 :1062 :1062 хапнах си малко ябълка и си легнах с мисълта как днес ще хапна и това и това и това....а то днес като станах апетита си отишъл :1044 Тази сутрин кантара отчете още - 300 гр. Не, че се вманиачавам на тема грамове, но го споделям, за де фукна, че добре се храня/захранвам до сега :1094 В неделя смятам ако всичко е ок да съм подова и в понеделник каквото каже кантарев това ще пиша и на линийката.Извинете, че ви досаждам с моите неща, но така като се държа подотчетна ми е по лесно да се справям :oops:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:
cchery написа: Да не говорим, че си вече част и от еко движението с тези 5 кила, които Земята повече няма да носи :1062 :1062 .

Браво още веднъж! И наистина, умната със захранването. Тя храната.... едва ли ще изчезне за идните 5 дена, така че..... :940 :940 :940 :940
Чери, това с хранара си го повтарях снощи, когато ме подгони пак лакомийката.Ми тъй де и утре е ден :1062 :1062 :1062 хапнах си малко ябълка и си легнах с мисълта как днес ще хапна и това и това и това....а то днес като станах апетита си отишъл :1044 Тази сутрин кантара отчете още - 300 гр. Не, че се вманиачавам на тема грамове, но го споделям, за де фукна, че добре се храня/захранвам до сега :1094 В неделя смятам ако всичко е ок да съм подова и в понеделник каквото каже кантарев това ще пиша и на линийката.Извинете, че ви досаждам с моите неща, но така като се държа подотчетна ми е по лесно да се справям :oops:
На мен не ми досаждаш. Както виждаш, даже все по петите ти вървя и пиша след всеки твой постинг :955 :955 :955 . На който му е скучно, да се метне по другите форуми :D . И да, много са важни тези малки минуси - минус 100, минус 200......... та те ти дават най-важното - уверението, че си на правилния път! Супер се, Цвете! :326 :326
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Ей, Чери направо си страхотна.Вдигаш ми пониженото самочувствие на макс направо :923
а повярвай ми точно от това имам нужда в момента :524
П.П Знам, че не ми дишаш във врата...просто сме обрискали едни и същи подфоруми днеска :1062 :1062 :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Cheva »

:1139
Какво нещо съм пропуснала, Цвети много се гордея с теб ! :224 :828
cvety_rz написа: но също така знам,че това е началото на края на скришното ядене/тъпкане в килера.Началото на края да харча последните ни пари за сладко, което ще изям скришно от семейството :oops:
Много си искрена. И аз така правя. :mrgreen:
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Cheva написа::1139
Какво нещо съм пропуснала, Цвети много се гордея с теб ! :224 :828
cvety_rz написа: но също така знам,че това е началото на края на скришното ядене/тъпкане в килера.Началото на края да харча последните ни пари за сладко, което ще изям скришно от семейството :oops:
Много си искрена. И аз така правя. :mrgreen:
Тази седмица не съм правила така :mrgreen: Закупих си калкареята и я започнах смятам да направя пак един 3 месечен курс.Снощи малко повечко хапнах...то не беше чак толкова много, но понеже ми се е свил стомаха и ми дойде повечко :plezya se Ще трябва трайно да се насоча към по малък размер порции :954
П.П Как върви бременеенето :)
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Cheva »

cvety_rz написа: Ще трябва трайно да се насоча към по малък размер порции :954
Една приятелка скоро ми сподели нейните малки правила:

* това, което ще изям искам да го види предварително(вместо да се похапва от това и онова, цялата храна , кояте се планува да яденето се нарежда на масата и се яде бавно и с наслада. :))
* не си досипвам ( колкото и вкусно да е , добава - не ! )

cvety_rz написа: П.П Как върви бременеенето :)
За сега много добре пу-пу , няма гадене , само осезаемо напрежение в гърдите
и чувствителни зърна. Отразява ми се и на апетита - зверски. :twisted: :1053
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Хилоуууу :954 Ето ме на понеделнишкия отчет :mrgreen: Вчера не бях на ПОД-а.Много ми дойде на психиката, не на тялото :1062 До оня ден се захранвах и за това реших да си дам почивка тази седмица.Кантарев показа бруто/нето - 0,400 гр. за седмицата, което е повече от добре за мене имайки в предвид, че захранвах и се притеснявах да не кача :1099 Започнах да пия калкареята, което ме навежда на мисълта, че тази сутрин още не съм си я взела ... :128 Гледам да съм вечеряла до 19 часа най късно и то лека вечеря.Не ям бял хляб а си пека тричава питка и не ям купешки сладки.Това ми е на този етап амбицията.Да поддържам и затвърдя тези навици.Смятам да започна скоро време и упражнения, но новостите едно по едно, че да не се презоря много :1062 :1062 :1062 Ами май това е за сега при мен..отивам да си мърдам линийката лееееекинко напред към целта :1098
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Публикувай отговор