В женския ни месец - детокс за здраве :)

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
mironi

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от mironi »

Привет и от мен! Изчетах темичката и се радвам на доброто настроение, което доста повиши и моето заспало неделно такова.
От врера се чудя какъв план да си съставя за детокса - първо проклетия цикъл като ми е съвпаднал с детокса - голяма гадост. При миналия детокс се измъчих, а по принцип ми е хубаво в този период. При вас така ли е?
След това за 8-ми март освен плана с колежките да пийнем и хапнем в една кръчма, съм канена и на юбилей - моя чичо да вземе на 8-ми март да се роди - и много се сърдят, ако не похапнеш добре.
Та за това реших - на 7-ми да не ям. На 8-ми възможно най-леко да го карам - до късния следобяд само вода, чай и някакъв плод, а след това малко храна - колкото да не бие на очи.
А другата седмица ще си направя 3-дневния детокс - макар че не е по правилата.
Но няма да е без нищо.
Хайде - стискам палци за успешни детокси на всички. И да се похваля, че тази седмица ме тръшна един вирус и са справих с него само за 1 ден - та по този повод си изкарах един 2-дневен детокс и свалих килограм и половина :1062 . Ако не бяха детоксите, които вече са натрупали ефекта- сигурно щях да се търкалям цяла седмица.
А слънцето как добре ми действа. Благодаря за разяснението за слънчевата светлина.
Усещам как скоро ще сме още по щастливи, здрави и красиви!!!
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от bobichan »

Дари, Пепи, :923 много ви благодаря най-вече за позитивизма.
Истина е че не съм писала доста дълго в темите за детокса, но съм с вас. Само миналия съм го пропуснала - по обективни причнии.
Дари, а защо не правиш детокса с ансол, но с плодове, а не сокове? Така няма да имаш спешни позиви :222
Мирони - успех на мероприятията :)
Аз лично нямам търпение да започваме.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от cvety_rz »

И аз не съм съвсем по правилата, но по добре така отколкото никакъв детокс :???: Имам главоболие...последните пъти ме мъчи и предполагам, че това е свързано със синузита.Нали него мъча с тези детокси :128 та дано успея да го измъча качествено и трайно :1062 .Аз малко се чудя в коя тема да пиша днес :1044 , защото хем съм на ориз хем съм на детокс.Последно време имам някаква непоносимост към ансолчето :1052 и съм на варианта с масълцето :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от Kleo »

Днес си купих английската сол :222
Радвам се, че темичката ви допадна, скъпи мои детоксикантки :923
Аз реших как да направя за себе си - утре съм на ПОД, на 6-ти и на 7-ми ще детоксвам, а на 8-ми ще се захраня! Лошото е, че си чакам М. всеки момент :1052 Нищо, все ще устискам, щом имам вашата приятна и мотивираща компания! А на пълнолуДието, на нашия прекрасен женски ден, предлагам в 12.00 часа на обяд да си направим КРЪГ - да, онзи вълнуващ и вълшебен кръг, в който всяка от нас мисли с добро за МецаБабаФорум и неговите потребителки :940 :940 :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
deina0071

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от deina0071 »

vihrogonche написа:Днес си купих английската сол :222
Радвам се, че темичката ви допадна, скъпи мои детоксикантки :923
Аз реших как да направя за себе си - утре съм на ПОД, на 6-ти и на 7-ми ще детоксвам, а на 8-ми ще се захраня! Лошото е, че си чакам М. всеки момент :1052 Нищо, все ще устискам, щом имам вашата приятна и мотивираща компания! А на пълнолуДието, на нашия прекрасен женски ден, предлагам в 12.00 часа на обяд да си направим КРЪГ - да, онзи вълнуващ и вълшебен кръг, в който всяка от нас мисли с добро за МецаБабаФорум и неговите потребителки :940 :940 :940
Това с кръга ми харесва много-да го направим :524 Здравейте и от мен,сладурки :329 Желая ви една перфектна седмица изпълнена само с хубави емоции :954 Аз стартирам днес,изпих си ансола и сега пия кафенце :) После ще се претегля да видя от колко почвам :plezya se Хубав и усмихнат ден ви желая :923
Булка Марулка

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от Булка Марулка »

Здравейте момичета-кокичета :940 Да ви почна с една топла мечешка прегръдка. Купила съм си английската сол, зарибила съм две другарки и ще видим какво ще излезе :D Аз съм сигурна, ама да ги видим момите да не бият отбой в последния момент :1058 :1062 Днес ще си купя и плодовете за утре. Под секрет - изкарах си робота, който отлежаваше 6 година в гаража и установих, че наистина прави много по-лесни фрешове от ръката ми :lol: Не съм ви чела, за което се извинявам. Черно ми е пред очите, че нещо много се засилиха болките и ... абе хич не ми е такова :fan Не съм се срещала с кантара. Даже не съм сигурна дали утре ще го проверя какво казва. Още повече след като дребния го изтропа от 78-те си см на пода със засилка :mrgreen: И аз ще чакам МЦ след седмица някъде, което значи, че болките във всички насоки ще се засилят. Дано детокса помогне и за това. Ще гледам да се включвам и включванията да не са от типа "Много ме болииии :328 "
Айде, мацки :923 предстоят ни три прекрасни, здравословни дни! :224
Аватар
Ql4e ZLAto
Трошач на клавиатури
Мнения: 280
Регистриран на: 03 Апр 2011, 15:04

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от Ql4e ZLAto »

:923 :923 :923
Здравейте, мили ми мАцанки!!!
Аз днес и утре детоксвам, в сряда захранвам... и се надявам в четвъртък да не се освиня... :1062
Отдавна не съм писала, моля да ме извините. Но няма нищо ново хубаво при мен, карам я все така в борбата с килограмите :1048 Не щат да си ходят от мен и това си, уютно им е в моето кръшно тЕло явно :1062 Важното е, че успявам да ги усмиря поне да не вървят нагоре гадините :plezya se
Но въобще не съм се отказала, правя си детоксите всеки месец - даже с този детокс навършвам цели две години из дебрите детоксови, само с един пропуснат за това време, но пристрастяването и при мен е на лице :954
С ПОД-овете тоя месец съм малко на ВИЕ, но и тях ще си ги подновя все някой ден, малко като че ли се уморих все да следя какво и кога ям, макар да знам че си е само за мое добро :oops:
Та такива неща при мен... Радвам се че мецанките се увеличават, тук определено ще им е добре :524
Успех на всички този месец и само усмивки накрая!!!
:940 :940 :940
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wF8KhJ2/weight.png[/img]


http://station.ru/RadioStation.aspx?id=1723&flash=1&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от cchery »

bobichan написа:
puf написа: въпреки че ми е малко неудобно да давам аз съвети при положение ,че тук има страхотни момичета с опит на светлинни години от моя но все пак ще помогна с това което знам все пак този месец ще навършим една годинка с моя приятел негова милост детокс-а (леле днесъм в странно настроение :221 )
Хей Пуф, поста ти е толкова позитивен и нахъсващ, че нямаш никакво право да се чудиш дали или да споделиш мислите си с нас. Много често нагласата е най-важна, а твоята е страхотна :524
И аз съм на това мнение, Пуф! Като се замисля никой никого не ограничава или заставя как и колко да пише...... В общи линии, това място е създадено дори да понесе много болка, самосъжаление, но и хвалби, успехи и т.н. Така че.. радвам се на постинга ти и на годишнината ти! :)

Бобка, щастлива съм да видя, че поемаш обещанието за твоя блог и тук, в постинг! Така... няма начин да не стартираш в скоро време, защото го обещаваш на много хора. Имам чувството, че.... всъщност през 2012 не свършва живота на земята, а почва нещо ново, настъпва промяна, която неизбежно ще тръгне от нашата ТРАПЕЗА - Изворът..... :222

Мирони, помня, че към края на миналата година имаше някакви здравословни проблеми - операция, ако не се лъжа - мина ли вече всичко?

Кюлче, отдавна се чудех къде си? :923 :923 То и при мене и моите килограми новото са..... някакви грамажи, но..... какво да се направи - трудно ще да е!
Ql4e ZLAto написа:........малко като че ли се уморих все да следя какво и кога ям, макар да знам че си е само за мое добро :oops:
Трябва да ти кажа, че водена от същите мисли и усещания, мислех да пропусна този месец детокса, НО............ само като се сетя колко много се притеснявах примерно за...... миомата, която ми откриха и която съм сигурна, че намалява не без помощта на ежемесечното пречистване и седмичните разтоварващи дни; като си спомня как... когато през 2008-а прочетох за детокса, търсех лек за вестибуларен невронит, т.нар. предмениеров синдром и т.н.; как не минаваше зима без през 3 седмици да ме заболи гърло и оттам да ме удари във вестибуларния апарат и да активизира и без това неизчезналите световъртежи......... и все таки, все таки.... та само като си го помислих, реших че няма да отстъпвам нито на йота от здравето ми. Другият месец ще пропусна със сигурност. Както и по време на морската ни почивка, така че ще имам и такива дни. :)

Гери, ти планирана ли си вече за операция? Спомням си, че беше тежко положението с кръста ти? Най-неприятното усещане да съм жена, е не самият МЦ, а ПМС-то преди него..... Тогава наистина се чувствам като разглобена. Особено след ражданията ми. Първо, вероятно е и се случва да имам световъртежи - остатък от гадния грип, който ми порази вестибулара през 2007. После, коремът ми е подут и за съжаление това не е само усещане. Кръстът ме "придърпва" дори и в седнало положение, а носът ми се запушва.. :plezya se :plezya se :plezya se . Уф... като го прочета, излиза, че съм като развалина, но..... си ги има тези моменти. И добре че съм жена, та..... вече не им предавам значение, защото ако мъжът ми изпадаше в такава месечна цикличност на болка и неразположение, нямаше да издържи никога :955 :955 .

Аз влязох с основната идея да ви кажа че.........

СТАРТИРАХ ДЕТОКСА СИ ОТ ДНЕС!

ЩЕ МИ СЕ ДА СЪМ ПРИКЛЮЧИЛА ДО 8-И МАРТ, ЗА ДА МОГА ДА ПРАЗНУВАМ НА ВОЛЯ. ЗНАМ, ЧЕ ТОВА МОЖЕ ДА СТАНЕ ВСЕКИ ДЕН, НО САМО КАТО СЕ СЕТЯ... КАКВА ЗАВЕРА СА МИ ПРИГОТВИЛИ ВКЪЩИ... :1062 :1062 . Трябваше да е тайна, но синът ми, нищо че е на 9 години, се изпусна съвсем искрено и "пооткрехна" идеята..... Така че, искам да съм със семейството си на 8-и в добро гурме разположение. :lol: :lol:

Засега е това от мен! Цвети, надявам се, че си се справила с главоболието!
pepidzheneva написа:вихърче благодаря за хубавата темичка....
добре дошли на новите момичета и от мен,радвам се че ще сме заедно в едни от най хубавите дни на месеца...дните на пълнолуДието и детокса...за мен това е магическото време....и мисля да детоксвам на 6,7 и 8-ми и ако мога да захранвам 3 дни ще е супер....
мили момичета наистина тази тема във форума е голям стимул за преборването на глада,лакомията и безразборното плюскане :126 ...това е моето наблюдение лично за мен ...
ще се радвам да сме заедно
обичам ви
Пепи, толкова драго ми става като видя постинг от тебе, че чак се чудя защо не го правиш по-често?!? Писането на постинги, имам предвид. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
tita

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от tita »

Ох ... аз започнах изчистването от днес ... с М :cry: ... Чувствам се супер некомфортно, надута като плондер, с главоболие и гадно настроение, но ... въпреки това утре ще включа с пълна сила детоксикацията, та поне като ще се чисти организма ми, да е както трябва. :D Заредила съм се с английска сол, и цитруси и няма отказване. Дори май зарибих и снаха ми да го прави заедно с мен ... опс ... с нас - всички вие оптимистични детокси мами. :razz:
мама на мария

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от мама на мария »

Привет на всички,хайде мами да се стегнем и да изкараме един наистина разтоварващ детокс.
Аз вече се отказвам много,много да си правя предварителни планове,че винаги,ами винаги ми се провалят.Тка,че ще се пробвам от 6 пък да видим,какво ще стане и колко.целувки на всички мацки.
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от lindorina »

vihrogonche написа: А на пълнолунието, на нашия прекрасен женски ден, предлагам в 12.00 часа на обяд да си направим КРЪГ - да, онзи вълнуващ и вълшебен кръг, в който всяка от нас мисли с добро за МецаБабаФорум и неговите потребителки :940 :940 :940
Вихърче,а не желаеш ли часа на този хубав позитивен кръг да си бъде,както първоначално му - в 15.15часа?
Мисля,че в началото като че ли бяхме по-задружни относно тази идея и имахме по-вече полза.Напоследък,като че ли се разсеяхме и не вложихме както трябва енергията си...да не говорим,че много от нас,които бяха в осоновата на идеята/визирам най-вече себе си/дори пропускаха датите.
Както и да е - не налагам мнението си, аз съм за болшинството
Важното е ,че ако се приеме присърце този мислен енергиен поток,от всичките краища но страната,може наистина всеки от нас да има добър резултат и да си помогне.
Обединявайки се така,мислено хванати за ръце,или по-точно енергийните ни полета преплитайки се в най-различни красиви цветове преливащи като окраските на дъгата или Божественият изгрев,образуващи един вълшебен кръг,ние ще изчистим негативното и ще се заредим с много свежи сили,добрина и позитивизъм!

Аз да споделя,че доста време не съм правила детокс и като че ли момента настъпи.Признавам ,че за 3-4 месеца,откакто съм в къщи и не съм на работа,като че ли умишлено гонех тази прословута седмица :1062 за която доста от вас говорят.Само че при мен ,ако сте разбрали е обратното - от 6,че на 7 :1062 Сега и аз ще чакам така,както и доста момичета,6-ицата да се появи на кантара.Та с две думи-има няма 10-ина кг да свалям :shock:
На по-вечето от вас,които ще започнат детокса от утре -у с п е х!Чери,браво,че си започнала - успех и на теб.Аз ще се включа може би от вторник,в най-лошият случай ще бъде само сряда.Постя и за сега от седмица,драстично съм променила режима си на хранене и искам нещата да се случват бавно,но сигурно!
Късмет на всички!
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Заключено