Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата хралупа

Свобода на словото
Заключено
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от futarela »

Здравейте и от мен . Идвам от дъжд на вятър,но сега съм тук. Мамче, айде дано да се оправяте ,чв направо е лудница така. Аз с едно се побърквам като му е зле .........Иначе лято си тече. ВСичко е наред! Здрави сме и това е най- важносто. Бяхме на море в Гърция и беше чудно!!! Тази година обиколихме целия остров с лодката . запознахме се с едно семейство с които си допаднахме и се получи чудна почивка . Моите мисли обаче бяха малко в друга посока ,но това не попречи да си изкараме супер. Миналата седмица бяхме за три нощувки в Поморие . Голям град . не очаквах и не бях ходила там . За съжаление няма промяна в отношението на българите към туристите. Затова май предпочитам Гърция . Сега на дневен план започват да излизат здълженията . трябва да запиша Юлий на английски. миналата година ходи към АВОБЕЛ ,но тази по стечение на обстоятелствата в моя полза открих Престиж където цената е с 50% надолу. Трябва да си купим дърва за зимата и т. н. Изобюо започва ежедневието което е скучно. А аз искам нещо вълнуващо . Дори не мога да определя точно какво ,но да ми носи усмивка и настроение и живот . Сега изчезвам ,че имам да свърша разни неща :222 Хубав ден на всички!!!!
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

Вълнуващо казваш, всички искаме това, но за всички е толкова различно, каквото си нямаш ти се струва вълнуващо. За мен е вълнуващо да прекарам време в нищонеправене с децата, защото ми е омръзнало да решавам нечии вълнуващи проблеми :221. Успех, дано всяка от нас намери вълнуващото я нещо и то да я вълнува по-дълго :329 Фют
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Мони, надявам се, че неприятностите, породени от рота-вируса, вече са зад гърба ви и се наслаждавате на Лондонските архитектурни красоти и чудеса! :922 :922 Прочетох ти поста още онзи ден, но нямах.... сили и очи да се логна и да ти напиша, че... ти пращам положителна енергия да се справиш и с това предизвикателство и да го забравиш максимално бързо! :329 До кога сте на Албиона?! :954

Фютка, морето българско си го знаем..... не е за теб, не е за мен... и за още половин българска нация. Простотията е пълна, а почивката - силно окастрена откъм тишина, спокойствие и уединение. За нищо не заменям синевата и пОродата на гръцкото море :) .
danid написа:За мен е вълнуващо да прекарам време в нищонеправене с децата, защото ми е омръзнало да решавам нечии вълнуващи проблеми :221.
Дани, и аз съм на тази вълна!!! Вече.... 4 години. Открих какво ми носи удоволствие и не заменям сегашното си положение с това в началото на "кариерата" ми. Щастлива съм тук и сега! И по начина, който се случват нещата около мен! :954

Днес се ядосах много. Искахме в обедната почивка на Момчил да идем до център за обслужване на клиенти на ВИВАКОМ и да си подновим абонаментните планове. Всички вкъщи сме с телефони към ВИВАКОМ, а ползваме и домашен нет и ТВ от тях. Бих искала да ни направят т.нар. "бъндел"-оферта и да ползваме отново всички тези неща, но на по-добра цена и при по-добри условия. Та отиваме в центъра им срещу "Плиска" и...... какво да видим?!? Въпросното място е в ремонт и ще бъде открито в понеделник :126 :126 . На сайта на ВИВАКОМ не беше посочено. Макар че... сега като се разтърсих по-подробно, се вижда, че на едната им секция за този обект пише "затворен за деня", но в другата им секция, която аз вчера проверявах, "мълчи" по въпроса :lol: :lol: . Та се разходихме яко по жегата. От мен течеше пот на вади. :oops: :oops:

Засега чао.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

[img]http://www.hd-wallpapers9.com/gallery/f ... _83167.jpg[/img]


Бъди щастлива, Дани! Не спирай да търсиш и да се усмихваш! Движението е твоята сила и то ще ти открива коя си ти! Честит рожден ден! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Сиренце »

Изображение

Живей сега,
Усмихвай се сега,
Радвай се на това, което имаш днес
и се бори за всичко онова,
което искаш да имаш утре,
защото колелото на живяота не се върти назад
и времето не спира при вчера!

Честит рожден ден, Дани!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ванчето »

Честит рожден ден, Данидче!!!
Много здраве, късмет и усмивки!
:923


Изображение
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Сиренце »

:922 Вер, Нели, ОБИЧАМ ВИИИИИИИИ!

И за да не се чудите останалите, защо съм толкова любвеобилна рано сутринта

Изображение

Момичета, вие сбъднахте една моя мечта! Но най-прекрасното е да знам, че някъде има хора, които са искали да го направят! Че съм в мислите и сърцата ви така, както и вие сте в моите! Благодаря, че ви има! :922 :922 :922
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ванчето »

Цони, страхотен подарък наистина!!!
Да разкажеш после... :222

Честит рожден ден и от мен!
Бъди здрава, щастлива, обичана...! :923


Изображение
Никога не е късно за ново начало!
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

Сиренце написа::922 Вер, Нели, ОБИЧАМ ВИИИИИИИИ!
Но най-прекрасното е да знам, че някъде има хора, които са искали да го направят! Че съм в мислите и сърцата ви така, както и вие сте в моите! Благодаря, че ви има! :922 :922 :922
:923
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

Цони, Честит Рожден Ден! Исках да ти пожелая нещо друго, но с оглед на по-горе споделеното ще се огранича само с това:
Времето лети, опитай се да му подражаваш! :954
Изображение
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Заключено