Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата хралупа

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Здравейте, мацки. Признавам - малко апокрифно се появявам, ала нека ми е простено и-нет въздържанието тия дни :lol: ..... Не че съвсем ми се получава да не открехна капака на дяволската кутия :1062 :1062 :1062 . Абе кого ли лъжа?! :plezya se Реално всеки ден пускам лаптопа...., но като цяло е да проверя нещо си там, а не да се задълбочавам в четене и особено в писане. Но..... то като ми идва отвътре, а отвън ме провокира целия прекрасен свят на Халкики с неговата зеленина, островни късчета земя, посеяни от незнайни люде насред морето и симетричния бод на маслиновите горички по възвишенията....... ех! не мога да седя и да не пиша.... за кого и какво трупам тези прекрасни картини?! :954

И все пак - Цветка, откъде я "закачи" тая болест?!? Като се замисля.... това лято и на мен ми предложи изпитания. Откъде ме лепна гърлобола от миналата седмица, така и не разбрах. И ако содата ми помогна и за 2 дена победих огъня в гърлото, то откъм сополи дори и в момента има какво да се желае :???: . Макар че.... в момента съм ежедневно във водата.... и не се учудвам като изкарвам всякакви гадости из носа и синусите си. Ей, Цветушка, да снимаш и да ни покажеш какво сте сътворили с ремонта. :???: :???:

Ванче, верно "прелетяхте" през Бг като птиците наесен :1062 :1062 .... И аз не се усетих кога минаха броените дни на вашето българско лято :???: . И тази година не ни се случи да се запознаем на живо.... то накрая ще вземем ние да дойдем към Испания :1062 - така ми се чини. Желая ви солена и гореща седмица във Валенсия - ако ти остане време, разкажи какво представлява морската почивка по испански :954 .
Ver написа:Аз забравих, че съм ходила на море хахахха.
Сега чакам Септември :)
Мда..... обикновено и аз така се чувствам, когато ходим на море в началото на юли.... Винаги съм си мислила, че август е най-хубаво, но камарите с хора, които гледам тия дни ме убеждават в това, че не съм съвсем права. Така че, септември ви очаква най-доброто. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

Септември ако случиш на време си е прекрасно да си на море :524
Чери, ще снимам стига да приключим, защото още не му се види края.Разбутали сме две стаи до основите + стълбище.От къде ни дойде този акъл да го направим :328 Никак ама никак не обичам ремонтите, но харесвам резултата след тях :mrgreen: Аз вече съм по- добре дори смея да си кажа направо добре, но започвам да усещам наближаването на учебната година.Съм Симчо започнахме с диктовките, защото е позабравил доста работи.Започнахме и с таблицата за умножение.Не, че сме напреднлаи много де в момента сме да смятаме с 3 :1062 Да ви кажа под секрет да не ме "чуят" децата, но и аз май не харесвам училището :1209 Харесва ми да сме ваканция!
Верката и тя едни красоти е сложила в лицевата книга.....прекрасни са... :326 :329
Чери, наслаждавай се на морето, изживей я тази красота, че да можем после и ние като консуматори на готово да се насладим на разкази и снимки :mrgreen: А дай Боже някой ден и ние на живо.
Ванче, как е испанското море?
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

Минавам да поздравя вас просто така и Чери за годишнината, да сте здрави и много да се разбирате и нека успехите са пред вас - всичките 4-ма.

Аз тези две седмици съм плътно на работа, защото замествам, пак..., но ще науча всички колеги да правят износ на края на втората седмица :221. Стига, че имам поща да чета, хубав ден на всички.

Цвети, и аз чакам снимки, че сме зациклили на кухнята и не можем да си изберем цветовете, може нещо да ме вдъхнови и да взема решение

Фюти, къде се изгуби ти?
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Добро утро! Дани, благодаря за пожеланията. Моят ден започна с горещо кафе, ярко слънце, прохладен бриз, интересна книга и тази гледка:


Изображение



Изображение

Желая на всички днес поне веднъж да почувстват от щастието, което подобни картини могат да донесат. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

Супер Чери :)
Само така :524
Обичайте се и .... се обичайте :1062
---
cvety_rz написа: Да ви кажа под секрет да не ме "чуят" децата, но и аз май не харесвам училището :1209 Харесва ми да сме ваканция!
А защо го пазиш в тайна?
Аз съм го разгласила.
И на децата обясних, защо го чувствам така.
Да знаят, че не са сами,
когато ги тормозят с измислени и задължителни неща.
Да знаят, че има поне 1 "възрастен" на тяхна страна.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ванчето »

Ехооо.... :954

С две ръце се присъединявам към "клуба на НЕобичащите училището".... :1062 :1062

Момичета, прави сте, много бързо си тръгнахме от България... Но всъщност точно толкова време си бяхме определили за престоя там. Искахме да си оставим и няколко дни за моренце, а и в път минават 4 дни и ето я отпуската минава без да я усетим. Броените дни свършват бързо, за съжаление. Дори останаха роднини, с които не успяхме да се видим, но ще стане следващия път.
Но пък от друга страна тази ваканция в България ми беше може би най-спокойната до сега. Не, че не е имало изнервящи ситуации, но вътрешната ми нагласа беше перфектна този път :1209 - изобщо не съм хабила нерви за глупости както всеки път до сега!
Успяхме да си сменим дограмата на кухнята и спалнята и се сдобихме с нов гардероб :) ! Все полезни придобивки :)
Моренцето също го изкарахме добре , но беше много кратко за съжаление... Имахме малко недуразомение с резервацицията, но решихме проблема в движение и в крайна сметка всичко приключи благополучно. Последната вечер Марти вдигна темперетура. Като се прибрахме минахме през педиатъра, оказа се, че няма нищо притеснително, явно е било нещо моментно.
И така, дите ни вече се връщат към нормалния си ритъм - дори може би стават малко скучни на моменти... Но каквито - такива! Със сигурност знам, че искам оставащото време от ваканцията да си го прекараме спокойно и весело. Дано ни се получи!

Хей, Чери, а и всички останали също, ако някои от вас наистина решът да наминат към Испания - много ще се радвам ! :954 :1216
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ванчето »

Изображение

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕЛИ!
БЪДИ МНОГО ЗДРАВА, ОБИЧАНА И СБЪДВАЙ МЕЧТИТЕ СИ!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :922
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Леле, Ванче, докато почне, и вашата отпуска свърши :???: :???: .... Искрено ти желая оставащите дни от лятото и прекрасната ваканция, да не ги броиш като сетни песъчинки от часовника на времето, които се оттичат.... А всяка една от тях да е безкрайно много с теб, запечатала чудните мигове, когато си заедно с най-близките си!!! :922

Не се учудвай на тази моя разнеженост, но и аз (както междувпрочем и Верката, и Цвети) тая една особена неприязън към училищното ежедневие. Да, именно - към ежедневието, а не към самото училище. Винаги съм смятала и продължавам да мисля, че образованието е НАД всичко в този свят. Ала кой иска да се образова на равни интервали от по 45 минути, всеки делничен ден в продължение на 9 месеца, вред скучните монолози на монотонно излагане на инфо за иначе така красивия ни и особено жизнен свят?!...... мъка! Лошото е, че .... идва. Хубавото - ами има още цял месец дотогава! :1211 :1211 :1211

Хей, къде сте всички?!?! Я драснете по нещо.

:1108 :1088 :1108
Ели, честит рожден ден!!! Намери пътя, по който ще срещнеш мечтите си, най-прекрасно момиче! :923 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

cchery написа: Я драснете по нещо.
Веднага! :1062

Изображение

Изображение
mam4eto31

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от mam4eto31 »

Ели, ЧРД!

Бъди много здрава, щастлива и обичана, покорявай мечтите си и не спирай да твориш красоти!

Много се радвам, че има раздвижване тук.

Ние нали изкарахме вируса преди да заминем, е и аз го изкарах в деня на заминаванено ни, беше кошмарно, а на всичкото отгоре там пострада и мъжо и после брат му. Добре, че не заразихме техния бебок. Иначе да ви кажа, че заминах за Лондон с големи резерви и убедена, че ще е отвратително, но се влюбих от пръв поглед. Изненадващо климата ми понесе перфектно, бих живяла на такъв климат. Не понасям температури над 25° . Та брат му на мъжо и снахата се беха постарали за всичко, заведоха ни на уникални места, музеи, ресторанти, на вила извън Лондон, на сафари. Бяха ни уплътнили времето на макс. Отидохме до ресторантите на Гордън Рамзи и Джейми Оливър, бяхме на суши на небостъргач и на най-вкусното телешко. Прекъснах си диетата там, но си заслужаваше.
Та с няколко думи, ужасно ми хареса, най-вече архитектурата и зеленината, но пък не бих искала да живея техния живот.
Сега си чакам моренцето в Гърция, много имам нужда от почивка и релакс.
Хич не ми се мисли за началото на учебната година, ще пускам и малката на ясла, голям рев ще падне, не искам да идва това време. Поне знам, че ако тя не се адаптира, пък и аз, винаги мога да я спра и да я гледам до градината. Просто искам да се социализира малко, пък и да се кали. Ох, хубаво ми е с трите в къщи.
И мен ме побърква училищния период :126
Спирам, че се отнесох!
Черита, кога се прибирате?
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Вер, много красиво, благодаря, че сподели :954

Ани, чета те в дневника ти, както винаги много ме вълнуваш, мерси много и на теб :954

Аз не се вясвам много-много тук, защото откакто съм в отпуск /от 3 август вечерта реално/, ходих вече на две почивки извън София - първо бях на море в Китен само аз и една жена, с която работя индивидуално, ей така, по женски, за 4 нощувки. После с майка ми, сина ми и двете ми племеннички бяхме за 4 дни в Костенец, хотел Езерото, съвсем близо до Костенския водопад. Там имаше басейни с топла минерална вода. Плувах много. Разхождахме се из природните красоти. Отпочинах си великолепно. А сега, навръх рождения ден на Алекс, тръгваме за Девин, само тримата, за две нощувки, така че това ще ми е третата поредна почивка извън София в този мой втори летен отпуск :954 Връщаме се на 17, а на 18 август вече ще съм на работа. Ами това е от мен вкратце. На всички желая щастливо Лято!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено