Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата хралупа

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

cchery написа: Ми ха, драснете нещо де - няма да се строшите :1062 .
Ей сега Верчето ако не се включи с още една хубава "драсканица" не знам :mrgreen:
При нас е малко кофти и не знам дори какво да пиша.Почина на шефката брат и, който ми е почти набор от рак и е едно тежко и тегаво.......Познаваме се с него от много години, защото живее в съседния блок.Дори двуетажното легло на момичета е подарък от него.Мъчно ми е криво ми е........ и за това не съм писала.
Чери, представяш ли си каква е обстановката в Разград, когато играе Лудогорец? Еуфория и всеки говори и само за това.
Лятото си отива идва есента и ми е едно носталгично.Уф, не исках да ми е такъв минорен поста, извинете :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Цвет, успя ли да кажеш на този човек приживе колко го харесваш?! Ако си успяла, всичко е имало смисъл.... Сега той е от другата страна на барикадата, която и ние гоним ден след ден. Ще дойде време и ще я преминем.... безвъзвратно. И тогава ще ги срещнем - всички, които сме "изгубили" там. Мир на праха му!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

Цвети :922
Нищо не съм надраскала ...
Почива ми сеееее.... :721
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Ани, изслушах песента, която е станала от любимите на Бела, и на мен също много ми хареса :923

8888 мои мнения във форума до момента, ама че съм продуктивна :lol:

На всички желая прекрасен четвъртък :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

cchery написа: И тогава ще ги срещнем - всички, които сме "изгубили" там...
В Нангияла.
Ще ни чакат на една пейка,
Пред една къщурка.
И ще има снежнобели гълъби
навред ...
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Добро утро!!! Заформя се много хубав ден още от сутринта. Малко съм недоспала, ама и аз не знам защо. Но по-важното е, че ще наваксам с всичко, защото..... смятам да не наваксвам с нищо :) :) :) .... да, правилно прочетохте. Малко ми идва нагорно тази вечна надпревара между време и задачи, между задължения и отговорности, между желания и действителност. Така че - след малко почвам едно по едно да наглася важните неща за пътуването към Черни Вит. А после - всичко останало.

Снощи с Бели бяхме на летището и посрещнахме нашите златни гимнастички. Беше много приятно и вълнуващо. Но повече от това - вдъхновяващо. :954 Не спирам и до този миг да се чудя къде е този извор на скромност, от който момичетата пият?!?!? Да си толкова млад. Красив. Да си постигнал един жестоко изстрадан връх. И в същото време - да не спираш да се раздаваш. Да имаш време, търпение и желание за всяко едно "Може ли е една снимка?"....... Не мога да си го обясня. Единственото, което разбирам е, че лично аз имам пропуски във възпитанието си в това отношение.... :???: :???:

И понеже при мен нещата стават "случайно", точно тази сутрин намерих донякъде отговор на питанията си от снощи. Пих си кафето, четейки последния брой на тримесечника на ИК "Вакон" - списание експлорър. Уводната му статия е дело на Дойчин Боянов - голям български алпинист. Ще ви цитирам част от неговите думи:

….. В същото време ни прави впечатление, че истински щастливите хора правят нещата по начин, който им доставя удоволствие, а нещастните свързват ежедневието си със задължения и мъка. Това битие винаги се е определяло от едно-единствено нещо – разполагаме ли със сила да сме свободни, или ни стига да сме горди, но неудовлетворени.

..........................................................................................

Било е отдавна. …… били сме деца и сме имали мечти. Повечето от нас са забравили детските си мечти, защото доброволно са се разделили с тях по време на порастването си и са ги заменили с други, които са по-лесни. По-лесни са, защото се виждат и могат да бъдат докоснати, а и как само изглеждат и колко ни отиват!!! Онези, другите, изискват всеки ден от живота си да правиш по нещо за тях и стоят винаги на далечния хоризонт, на никому ненужния връх или са облечени в ужасната абстракция на невъзможното и недостижимото. Именно тук е разликата между двата примера. При единия свободата не идва отвътре, а отвън, защото постигаме нещо познато и харесвано от другите, но едновременно с това ставаме роби на желанието да го задържим за дълго, иначе рискуваме да изгубим образа си. В другия случай свободата идва отвътре, защото няма рецепта за неизвървяния досега път и можем да търсим и опитваме на воля.


Тези млади, красиви момичета, които снощи грееха на летището, са истински свободни, защото всичко, което са постигнали, ги прави свободни. Свободни, защото са достигнали невъзможния за мнозина връх (за някои дори неизвестен), но и в същото време пред тях е неизвървяния връх на следващото предизвикателство. :954


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ами това е от мен. Аз почвам да глася пътуването към Черни Вит. Сигурна съм, че най-доброто предстои.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

cchery написа: Аз почвам да глася пътуването към Черни Вит
Какво му гласиш толкова :)
Шегувам се, много е приятно да се гласи човек за пътуване :)
Аз утре набързо ще се наглася :)

До скоро :)
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Аз тази вечер :222 КЕФ ми е много!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Еееееееееее, ние вече сме тук. И в интерес на истината, днес верно голямо гласене му дръпнах. Чак аз сама на себе си се учудих :424 . Но май това няма никакво значение вече. Аз съм поне 2 бири напред... пица, салата...

:1109 :1092 :1109

Честит рожден ден, Верче!!! Не спирай да пътуваш и да пътешестваш!!! Каквото и да става, не спирай! :)

:1109 :1092 :1109
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

cchery написа:Честит рожден ден, Верче!!! Не спирай да пътуваш и да пътешестваш!!! Каквото и да става, не спирай! :)

:1109 :1092 :1109
:1082 :1082 :1082 :922 Благодаря Чери!

Можеш ли да кажеш на Галя (ако има значение за нея),
Че най-вероятно ще дойдем след 2 часа.
Имаме едно отбиване през Тетевен :)

До скоро!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

Привет, бандитки :222 Добре да си изкарате, че ще ви мисля :1062
Вер,Честит Рожден Ден! Пожелавам ти слънцето в душата ти да продължи да грее, звездите в очите ти да не спират да блещукат!Ти си страхотен човек и продължавай да бъдеш себе си! :922 :954
Тия дни на работа "драскам" ей такива неща и ми е много хубаво да го правя и за това ще споделя с вас.Не, че е шедьовър, но искам да споделя с вас част от моето удоволствие :D
Изображение

Чери, нали си знаеш, че няма случайности.Обичам да те чета :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Заключено