Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата хралупа

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ванчето »

Хубав празник, Вер!
Бъди здрава, следвай и сбъдвай мечтите си!

:922 :922


Изображение
Никога не е късно за ново начало!
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

cvety_rz написа:Вер,Честит Рожден Ден! Пожелавам ти слънцето в душата ти да продължи да грее, звездите в очите ти да не спират да блещукат!Ти си страхотен човек и продължавай да бъдеш себе си! :922 :954
Ванчето написа:Хубав празник, Вер!
Бъди здрава, следвай и сбъдвай мечтите си!

:922 :922
Благодаря ви момичета! :923
Цвети, сладурски е ловеца :)
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

Такааа ....
На Черни Вит, преживях
най-милата Мечешка среща и
най-хубавия си рожден ден.
Получих много, ама много Любов
и внимание!
Казах десетики пъти "Благодаря",
а го чувствах непрекъсното и продължавам :)

Цони и Чери, направиха този момент
незабравим!
Благодаря ви, момичета!
Аз ви обичам
:922

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Сърцето е пълно, Любовта излиза през очите ...
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Ние се прибрахме преди около час от Черни Вит. Изкарахме великолепен уикенд :954 сред зеленина, красота и много истински приятели. Чист въздух, хубава храна, гледки, снимки, качествен сън... а днес точно по обяд си бяхме полегнали на сянка под една ябълка... хапнахме си и ябълки-дивушки... едни от най-сладките ябълки, дето сме ги яли. Но хубавото бързо се изниза. Утре е понеделник. Затова...

Напазарувахме си преди малко. После врътнах една пералня и мушнах едно карначе във фурната. Сега предстои рязане на салата, гледане на филм по БТВ синема на прибежки, вечеря и ... писане на астро-прогнозата за предстоящата седмица. Обаче нещо ми се спииии.... и нямам мотивация за творене точно сега. Но трябва - ангажиментът си е ангажимент.

Вер, радвам се много, че споделихме рождения ти ден! :1211 :923 Открих много СЛЪНЦЕ в твоя поглед. Усетих те както никога досега. Нека обичта, приятелството и положителните емоции, които бяха с теб на празника ти вчера, бъдат с теб винаги. Желая ти здраве, щастие и много, много любов! И помни, че си под силното влияние на Венера, родена си в неделя и имаш число на съдбата 6 - любов, хармония, красота. Прегръщам те и доскоро!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Сиренце »

Момичета, вчера вечерта беше изключително емоционална, зареждаща и забавна. Бооооже, отдавна не съм се смяла толкова!!!
А пък Вер .... ами тя грееше цялата! Щастлива съм, че успях да и подаря поне частица от емоцията, която благодарение на нея и Нели изживях преди месец.
Днес пък си подарихме един мързелив и протяжен почивен ден. Лятото си отива и днес успях да уловя последните му ласки. Няма значение колко работа ще имам от утре - щастлива съм СЕГА!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

ЩАСТЛИВА СЕДМИЦА НА ВСИЧКИ :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

Kleo написа:Вер, радвам се много, че споделихме рождения ти ден! :1211 :923 Открих много СЛЪНЦЕ в твоя поглед. Усетих те както никога досега. Нека обичта, приятелството и положителните емоции, които бяха с теб на празника ти вчера, бъдат с теб винаги.
Благодаря Деси! :923
Сиренце написа:Момичета, вчера вечерта беше изключително емоционална, зареждаща и забавна.
Хахаха, доста глупости се изприказваха - признавам :)
Пък вино остана :1044 Сигурно ще да е от чистия въздух :1028
Сиренце написа:А пък Вер .... ами тя грееше цялата! Щастлива съм, че успях да и подаря поне частица от емоцията, която благодарение на нея и Нели изживях преди месец.
Ми как не! Щастлива съм, че ми се случихте :922
Казах ли, че ви благодаря?!?! :221
Сиренце написа:Няма значение колко работа ще имам от утре - щастлива съм СЕГА!
БРАВО!
---
Аз като се прибрах спах 3 часа, станах, пих кафе и в 10.30
пак бях в леглото :1062

Щастлива и ползотворна седмица на всички :923

Чери, снимки?
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Почвам отзад напред:
Ver написа:Чери, снимки?
https://goo.gl/photos/1ZV3WnN2mrbMP1VM6" onclick="window.open(this.href);return false;

В друг пост - коментарите :954 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

И ето ме пак. :954 Искам да ви кажа, че изкарах страхотна събота. Направо незабравима. Не знам дали защото беше 27-и август :1062 , или пък събота.... или просто, защото това ми е първото ходене на Балкан за това лято :oops: , но имах страхотно настроение. Което се подклаждаше още повече от факта, че имах(ме) изненада за рожденичката :D . На такива неща най-много се радвам :954 . Още преди 10 сутринта, Цони беше занесла своите подаръци за Вер в апартамента, в който те щяха да се настанят. Аз я последвах и оставих другите неща. А "нещата" от двете ни бяха домашна торта с принт от една от най-красивите снимки на Верката от пътешествията им това лято, изключителна гривна от снежен обсидиан, книга и букет в тон с книгата. Когато Верчето дойдоха, първо се отбиха при нас. И си говорим ние с нея в кухнята на нашата къща, и тя ми споделя, че тортата, която са купили от Тетевен, ѝ се вижда малка и се чуди дали ще стигне за всички довечера. Аз се опитвам напълно неангажирано да ѝ произнеса следното "Нали знаеш, че за всяко нещо си има причина!" :lol: . Ами така де - голяма торта я чака в нейния апартамент и не само, че ще има торта за всички, ами и ще остане :1062 . Останалото е разказано в пъти по-добре от снимките на Верката. Помолихме Явор да ѝ снима реакцията :lol: :lol: .... Дали си казала благодаря ли, Вер?! На няколко пъти по няколко пъти :923 .

В ранния обед слязохме до хотела, където се нахвърлихме като невидели върху прясно приготвената саламура, пъстървата с орехово песто и печени зеленчуци, домашните палачинки, тирамису, мъфини и баклава..... Направо ги нападнахме.... Цони организира хлапетата и месиха и точиха кори за баница. Месиха и точиха. И месиха, и точиха докато не се "изкъпаха" целите в брашно :D . В крайна сметка обаче кори имаше и на другата сутрин дори ги изядохме, добре опечени в баницата, която Верчето направи. :D

Слязохме и до сцената, където се провежда фолкорния фест, но хванахме само "парче и половина" :mrgreen: - действително хванахме последната група по средата напредоследната песен, която бяха приготвили за фестивала. Върнахме се и се заехме с подготовката на вечерта. Някои пък погазиха из студения Черни Вит, други поспаха. И добре, че беше последното, та количеството алкохол вечерта не можа да ни повали.. Наистина се смяхме като за последно. Ако ме питате какво толкова смешно имаше, хич и не мога да го възпроизведа..., но беше много готино. Деси, Хри и Алекс се присъединиха много бързо и Деската ни метна по един Питагоров квадрат - нещо като нумерология. Всъщност тя ще обясни по-подробно. Както винаги, заинтригува всички ни....

Дойдоха и нашите домакини - собсвтениците на къщите - Галя и Теодор. Теодор добави и 1 туба домашно вино към 5-литровата бъчвонка с оригинална немска бира, която Момчил беше купили и донесъл петъка от летище Франкфуркт. А накрая, е накрая...... ядохме тортЪ :1062 :1062 :1062 ..... Най-сетне!!! Откога я мисля тази вкусна френска, селска торта.....

И това е. На другия ден ние трябваше да бързаме, защото Момчил трябваше да е в офиса в 13 часа.... Останалото е прозаичното последствие от добре изкарани почивни дни - оправяне на багаж, пране и досада и от двете :955 :955 . Аз обаче успях и да поспя малко, а вечерта с Бели я завършихме с кънки и ролери в парка... И това беше най-хубавата част.

Благодаря на всички, които имаха възможност и дойдоха на поредното ни виждане.

Хайде сега да поработим - съвсем леко и ефирно като за понеделник! :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

Чери, добре го разказа :)
Добре, че обясни на хората и какво друго
сме правили, че да не останат само с впечатлението
за моето емоционално състресение :955 :955 :955
Заключено