Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата хралупа

Свобода на словото
Заключено
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

:326 :326 :326
Ох, отивам да работя, че така се отплеснах :222
Как го каза: "...да поработим леко и ефирно ..." :221 :955
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

[img]http://www.edna.bg/suvet-na-denia/217?pictureId=3[/img]

http://www.edna.bg/suvet-na-denia/217?pictureId=3

БЛАГОДАРЯ ЗА СЪБОТНАТА ВЕЧЕР МОМИЧЕТА, ЧЕРИ, ОТИВАМ ДА ГЛЕДАМ СНИМКИИИ
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

Страхотни сте :922
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

cvety_rz написа:Страхотни сте :922
Липсваше ни :329
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Ver написа:
cvety_rz написа:Страхотни сте :922
Липсваше ни :329
Много, при това... :???: :???:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

cchery написа:
Ver написа:
cvety_rz написа:Страхотни сте :922
Липсваше ни :329
Много, при това... :???: :???:
И що сега ме разплаквате преди лягане :328
:922 :329 :922
Никога не съм и предполагала, че може по този начин да се запозная с хора, които да чувствам толкова близки :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

cvety_rz написа: И що сега ме разплаквате преди лягане :328
:922 :329 :922
Никога не съм и предполагала, че може по този начин да се запозная с хора, които да чувствам толкова близки :940
Не е нарочно, Цветка! Това просто е нещо, което не можахме да ти споделим наживо :923 . Засега, разбира се! :329

Снощи се видяхме с Фют - бяхме само двете, изпихме 1 бутилка бяло вино, изядохме по 1 салата..., някоя и друга брускета, десерт :1062 , а би следвало да съм на диета....... и говорихме, говорихме, говорихме..... Две жени, оставени 4 часа насаме...... Не млъкнахме. Хареса ми. Имах нужда. Не пускам още август да си ходи - искам да дишам топлите му вечери.... и смятам точно това да правя тази седмица :954 . Ние съботно-неделно пътуваме към Цигов чарк - вие къде ще сте?!

:1116 :1115 :1116 :1115 :1116 :1115 :1116 :1115 :1116 :1115 :1116 :1115 :1116 :1115 :1116 :1115 :1116 :1115 :1116 :1115 :1116 :1115 :1116

Честит имен ден на Алекс и на Алекс :lol: . Желая и на двете прекрасни деца да са щастливи и свободни - гордостта на своите родители!!!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

cvety_rz написа:
cchery написа:
Ver написа:
cvety_rz написа:Страхотни сте :922
Липсваше ни :329
Много, при това... :???: :???:
И що сега ме разплаквате преди лягане :328
:922 :329 :922
Никога не съм и предполагала, че може по този начин да се запозная с хора, които да чувствам толкова близки :940
Не плачеш само ти, Цвети! :922
Току-що ги разроних и аз едни сълзи, след твоя пост и този на Черита, и сами рукнаха пустите :plezya se

На мен много ми липсваха Цветиното семейство и семейството на Кюлче Злато, свикнала съм да ги виждам на Черни Вит, когато сме там :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Нели »

Ами... здравейте!

Загубила се и залутала се по житейските пътища, ето че се завръщам при вас. Вероятно защото имам нужда от опора. Докато ме "нямаше" загубих едно бебе, разбрах,че съпругът ми всъщност никога не ме е обичал, научих, че не мога да разчитам на него в критични моменти, взех някои изключително тежки решения и сега договарям с него как точно да се разделим и разведем. Въпросът "дали" отпадна окончателно. Докато пиша това той е на среща с новата си жена. Около мен също се завъртя мъж, макар че не е точно същото, тъй като не аз се насочвам към някого, а някой се насочва към мен. В случая със съпруга ми, той казва, че е готов на всичко за тази жена и би дал всичко за нея.
Когато казах на Виолета (голямата ми дъщеря), че хепи-енд има само във филмите и че няма надежда той да се спусне към мен, да ме прегърне и да ми каже, че е бил глупав, че сега е разбрал какво може да загуби и че ме обича, тя ме изгледа и ми каза: "Мамо, това не е хепи-енд". Тя мисли, че раздялата е за добро. Вероятно е права. :)

Не пиша това, за да се оправдавам защо не съм се показвала тук, още по-малко за да се оплаквам. Плаках достатъчно. Никога не съм предполагала, че мога да плача толкова месеци по цели дни. Когато баща ми почина преди почти 20 години, плаках по-кратко, след което започнах да се вземам в ръце. Вероятно защото, макар и трагична, там имаше развръзка, имаше ясен край. А тук аз бях в безвремие и хвърляна ту в отчаяние, ту в надежда почти две години. Вече искам край. Никакви илюзии, време ми е да порасна. Просто искам край, за да мога да се погрижа за децата си. И за себе си.

Не зная кой какво е писал назад, а и честно казано вероятно няма да мога да го прочета, то е страшно много. Просто ще навестявам това място от сега нататък и постепенно ще се ориентирам.

Топли прегръдки за всички мечешки момичета!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Сиренце »

Нели, няма да ти казвам да си силна - била си достатъчно дълго. Сега имаш нужда от топлина и аз ти изпращам всичката, която съм способна да излъча. Прегръщам те топло и силно. Тук, някъде в Балкана има едно старо момиче, което те обича!
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Нели »

Сиренце написа:Нели, няма да ти казвам да си силна - била си достатъчно дълго. Сега имаш нужда от топлина и аз ти изпращам всичката, която съм способна да излъча. Прегръщам те топло и силно. Тук, някъде в Балкана има едно старо момиче, което те обича!
Цони, и аз те обичам! И може да ти дойда на гости, ако много ме стегне шапката. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Заключено