Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата хралупа

Свобода на словото
Заключено
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от futarela »

Здравейтеи от мен . Толкова е хубаво да ви прочета . наистина изпълнен със живот този форум е ценен МНОГО !!!Някаква криза има всеки от нас. Чудя се това ли е кризата на средната възраст както казват ........... Нелка не ти е било лесно ,но си взела решение което е достойно за уважение . :923 Аз ще ви споделя съвсем небрежно - влюбена съм . Правя неюа дето не съм вярвала ,че ще си позволя.До кога ще е така не знам ! не мога да избягам от това чувство . Не се научих как се бяга от хубавото ! Надявам се само да не страдам после ........... Няма да пиша подробности .Някой знаят ,но не искам да бия много камбаната защото се лутам между едни въпроси житейски които ме побъркват. Иначе съм добре . Отслабнала , с тен ,чувствам се красива. Чакам 15 септември , моя Юлий също ще е първи клас.Работя имам си нормалните проблеми ,но това е живота . Мога само да ви кажа ,че сте страхотни хора ! БЛАГОДАРНА СЪМ <ЧЕ ВИ ИМА!!!!!! дори и аз да се включвам рядко и знам ,че не трябва да се оправдавам ........... ХУБАВ ДЕН!!!!
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

И аз ви обичам, момичета :923

Черко, искрено се надявам историята наистина да се е случила, но аз съм наивна романтичка и идеалистка, така че ... да, вярвам:

Доброто все някога се връща!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Нели »

Здравейте, момичета!

Тук съм, но ми е много трудно да се събера. Чета ви обаче. Благодаря ви за разбирането и подкрепата!

Фюти, много ти се радвам и за чувството, и за искреността, и как изглеждаш.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Нели »

Здравейте отново,

Радвам се, че ви има. Хрумна ми да споделя нещо.
Знаете ли, улавям се как се заглеждам по витрините, но не за дрехи, ами за разни къщни неща - чаршафи, сервизи за хранене... Несъзнателно подреждам дома си за "после", когато съпругът ми ще живее другаде. И... тази мисъл ми харесва.

Чери, мааалко ми е любопитно защо още преди време си мислила, че ще напусна съпруга си. Ако не е неподходящо, ще се радвам да споделиш (а може и на ЛС) - интересно ми е какви знаци по пътя не съм отчела. Истината е, че ние виждаме знаците, но не ни се иска да им вярваме. Затова рационализираме, измисляме си други обяснения и оправдаваме себе си или другия - това е от преумора, това е защото сме ядосани служебно...
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Нелка, знам, че трябваше да намеря време и да ти пиша какво съм "видяла", за да мисля така. Интересното е, че и аз "подреждам дома си"... И напоследък съм станала егоистична. Мое егоистично. Отделям време първо за мен. Обещавам да ти пиша бележка. В момента сме на Цигов чарк в Родопите. Аз не си взех компа и "кова" буквичките през тел-а и се мъча. Така че като докопам машина ще ти пиша.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Обичам Родопите :524 Черко, хубаво да си изкарате на Цигов чарк! :329 Аз съм в Люлин при котарака, гледаме се сами с него :lol: , след малко ще изляза да се видя с една моя приятелка /бивша колежка от Стройко-то/.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

[img]http://s005.radikal.ru/i211/1109/dd/9c7fa4ea76a6.jpg[/img]

Честит празник, българки!Нека да благодарим на онези, които направиха така, че днес ние да бъдем!!! Предлагам да сведем глава пред подвига и саможертвата им.... и всъщност да си припомним що е то "подвиг" и "саможертва".

[img]http://paveldimitrov.blog.bg/photos/111 ... ovew38.jpg[/img]

Ние попътувахме тези дни. Бяхме на Цигов чарк - местността около яз. Батак на среща с колегите от университета на Момчил. Те реално са и мои колеги де, нищо че завършиха 1 година след мен. Аз ги познавах добре още от университета и главно от купоните там :1062 . Бяхме на едно страхотно хотелче - Парадайз. Препоръчвам го горещо, макар 4-те му звезди да правят и цените му за нощувка звездни. :D Но го препоръчвам, защото е малко, китно, разположено на много хубаво място и спокойно. СПА-то му е чисто и достатъчно добро. Лично аз си починах здраво. В парната баня изкарах де що токсин има из тялото ми :mrgreen: :mrgreen: . И трите дни времето беше прекрасно и се накефих на хубавите гледки и чистия въздух.

Днес - е, днес е празник за България и смятам с децата да го отбележим. Плановете за днес са да посетим откриването на "Алея на книгата" от 17 часа. А после да се пренесем в Княжевската градина за концерта, организиран от Нова Тв.

От 17:00 часа, в Литературен кът откъм бул. "Патриарх Евтимий" ще бъде открито Четвъртото издание на „Алея на книгата“. Между бул. „Патриарх Евтимий" и ул. „Гладстон" ще се разположат 16 шатри, които до края на седмицата ще бъдат дом за книгите на над 40 български издателства. Както всяка година, част от „Алея на книгата" е и Литературният кът - със специална културна програма, включваща премиери на книги, срещи с поети, писатели и преводачи, игри и работилници за деца.

Нова ТВ празнува старта на новия сезон с концерт-спектакъл на открито в Княжевската градина на 6 септември. На празничния ден ще бъде представено най-важното от него и най-актуалните онлайн проекти по атрактивен и динамичен начин, с много музика и позитивни емоции. Любо Киров, Криско, Богдана Карадочева, Дует „Авеню”, Етиен Леви, Християна Лоизу, Рафи, Дара, Славин, Ненчо Балабанов, Невена Пейкова и Стивън Ачикор ще са сред изпълнителите, които ще видим на концерта, а водещите със сигурност няма да ви изненадат – Зуека и Рачков.


Отсега предчувствам радостната тръпка от това да се сдобия с някое интересно и любопитно заглавие.... Почти нямам търпение. :954 А вие какво ще правите?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Едно време празничният ден беше повод майка и татко да ни заведат на сладкарница :).

Изображение

Хахахаха... Поствайки горното, веднага си разгърнах късметчето от кафето и.... .ами май това е точно за мене:


Изображение


:lol: :lol:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Нели »

Здравейте,
Противно на всякаква логика, точно когато върху ми има лавина от неща за вършене, аз забегнах с Ани на... спортен лагер. Лагерът разбира се е на клуба, в който ходя на йога. В този клуб има и карате. По-важното обаче е, че в него са хора, които чувствам близки, те са ми приятели, а аз имам нужда от такива. На Ани засега й харесва, аз съм заета и спокойна. Това е. Тази седмица съм в спортен график от 7:00 до 19:00: йога+ дихателни упражнения в басейн; закуска; карате; обяд; плуване; фитнес; карате; йога; а след вечеря правим разходки до към 22 ч. Уморена и усмихната съм. Казвам ви "Лека нощ" и заспивам, че утре ще ставам рано.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Нели, сигурна съм, че този спортен лагер ще ти се отрази изключително добре! :524 :326 :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

Имам чувството, че всички (или почти)
момичета с дълъг/не толкова :1062 брачен живот стигат
до подобни на Нели или на Фюти положения :)
Или най-малкото до разни сериозни размисли :222
Хихихи интересно е :))
---
Ние направихме едно шеметно пътуване,
от което се връщаме замаяни направо.
Стигна се до момента в който се зададе въпроса:
"А сега накъде?"
И преди официлано обявения край на пътешествието (утре)
прозвуча дружен отговор: "Вкъщи!" :eek: :221

Тръгнахме на 1. 09 и посетихме:
1. х. Плевен и Водните дупки
2. Хотнишкия водопад
3. Велико Търново
4. Трявна
5. Отидохме и на море (почти 2 дни :1062 )
Не успях да видя Дроида :128 , която беше
доста наблизо ...

6. с. Борово (Родопи) и Караджов камък
...след което по план беше някой минерален басейн
Смолянски езера ..., но стиганхме до момента в който
ни беше все едно. Ако ще и на Марс да ме бяха
транспортирали, все ми беше тая :1062

Аааа колко багаж .. не е истина :)
оххх, отивам да почивам след отпуската :221
Заключено