Обещано от Цвети

Публикувай отговор
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от droidd »

cvety_rz написа:отивам да си мърдам линийката лееееекинко напред към целта
:524 :326 :326 :326
Цвети, много се гордея с теб :923 :923 :923
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Цвете, много добър отчет! Браво - та ти не само, че си задържала резултатите от гладуването, ами си свалила и още грамчета! Бравооооо :324 :324 :324 :324 СТрахотно се справи! И съм сигурна, че можеш да си наложиш да продължиш в същия дух. Всъщност трябва да продължиш - най-малкото на себе си да докажеш, че можеш! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Айде и аз понеделнишки пред строя :mrgreen: В събота водена от женската си интуиция и от женското си любопитство се качих на кантара и о радост :1099 о кеффффф :1098 имах - 0,400 гр. или 99 кг. и после катосе почнаха едни маси едни софри, едни баници едни халви....и тази сутрин кантара о мъка :126 о ревввв :328 99,9...та това е при мен положението свинско :oops: :oops: :oops: но днес с нови сили напред.Тази седмица смятам и да съм на ПОД,че предните пропуснах...
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Айде и аз понеделнишки пред строя :mrgreen: В събота водена от женската си интуиция и от женското си любопитство се качих на кантара и о радост :1099 о кеффффф :1098 имах - 0,400 гр. или 99 кг. и после катосе почнаха едни маси едни софри, едни баници едни халви....и тази сутрин кантара о мъка :126 о ревввв :328 99,9...та това е при мен положението свинско :oops: :oops: :oops: но днес с нови сили напред.Тази седмица смятам и да съм на ПОД,че предните пропуснах...
Уф, събота и неделя е...... кошмарлЪ и при мене. :plezya se :plezya se Ама......

В крайна сметка, Цвети, не успях да се ориентирам - запазваш ли свалените с гладолечението кила? :1044
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Ами, Чери след приключването на плодолечението бях 99,8 а днес съм 99, 9 почти ги запазвам, но ме е яд щото бях и посмъкнала малко ама то мето "Г-з глава затрива " :128 Отивам сега да те прочета и тебе в твоята темичка :mrgreen: :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
deina0071

Re: Обещано от Цвети

Мнение от deina0071 »

О,Цвети знаеш ли гледах едно интервю на Азис и той каза така:"Аз убих това животно в мен глада"И аз вече взех да разсъждавам,че не се дебелее от храна,а от преяждане,лакомия или тъпчене-има мн.имена.И за себе си взех да процедирам тъй:внимавам какво и колко слагам в устата си :1062 Посягаики се замислям дали да го хапна или може и без това :) И както казва моя баща спри да ядеш,когато ти е най-сладко :) Трябва да успеем да свалим гадните кг.,защото ние сме по-силни от тях :329 :923 :329
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Cheva »

deina0071 написа:.И както казва моя баща спри да ядеш,когато ти е най-сладко :)
Това ако успея да си създам като навик и ......ще победя.
Ама пусто като ми е сладко ......просто си досипвам. :roll: :1062
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Cheva написа:
deina0071 написа:.И както казва моя баща спри да ядеш,когато ти е най-сладко :)
Това ако успея да си създам като навик и ......ще победя.
Ама пусто като ми е сладко ......просто си досипвам. :roll: :1062
Много добре казано и много трудно за изпълнение :126 , но ще работя по въпроса :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Cheva написа:
deina0071 написа:.И както казва моя баща спри да ядеш,когато ти е най-сладко :)
Това ако успея да си създам като навик и ......ще победя.
Ама пусто като ми е сладко ......просто си досипвам. :roll: :1062
И аз така :1062 :1062 :1062 .....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
мама на мария

Re: Обещано от Цвети

Мнение от мама на мария »

То май всички имаме този проблем-гладното око.Ако можем да го преборим...на мен особенно ми е непосилно да видя нещо сладко и да не го изям,ама всичкото....Успех момичета да остискаме и тряйно да затвърдим кг.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Taзи седмица нямам отчет поради разбираеми причини: детокс и МЦ. Надявам се обаче другата да мога да се фукна с един голям тлъст минус :1062 :427
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Публикувай отговор