КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
rosa_bg

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от rosa_bg »

Здравейте дружинка!
Благодаря на всички за поздравите и хубавото настоение, с което ме заредихте. :922
Всъщност за бременността знам от около месец, но не бързах да се хваля понеже бях на естроген. Докторът го изписа не защото имах някакъв проблем, а защото я карах цветна. Всъщност съм свалила около 1кг, вместо да кача около 1.0-1.2кг, колкото се очаква за първия триместър. Настроила съм се психически, че този път няма да се освиня и явно действа. При мен настройката много действа - тя ми помогна са изключа от менюто си много вредни храни. Като знам, че не са полезни и не ми се ядат. По този начин спрях пърженото например. ПОД-овете мисля да не ги правя, защото се притеснявам, че ако правя и ПОД и детокс ще свалям доста активно и по време на бременността, а не съм сигурна дали е безопасно за бебчето. Страхувам се да попитам доктора си, защото може да ме направи за две стотинки за такава идея - отслабване в този период. Освен това ми се иска да започна да ходя повече пеша - малко тренировки добре ще ми дойдат, че като вървя имам усещането че цялата се треса. Идея си нямам да започна да тичам - задника ми ще подскача по-високо отколкото мога да си вдигам краката :1062 а и така изведнъж ще ми дойде в повече.
От мен толкова. На вас пожелавам повече мотивация! :329
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Kleo »

...Настроила съм се психически, че този път няма да се освиня и явно действа. При мен настройката много действа - тя ми помогна са изключа от менюто си много вредни храни. Като знам, че не са полезни и не ми се ядат. ...

Роса, браво за това горното!

И аз искам така!!! :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Поради слаба мотивация предлагам да увеличим с още 3 месеца срока за конкурса - може на някой да му дойде музата. Лично аз с конкурс или без продължавам защото май ще отчета само 2 мижави кг свалени за цели 3 месеца - срам, срам, срам...
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cvety_rz »

danid написа:Поради слаба мотивация предлагам да увеличим с още 3 месеца срока за конкурса - може на някой да му дойде музата. Лично аз с конкурс или без продължавам защото май ще отчета само 2 мижави кг свалени за цели 3 месеца - срам, срам, срам...
Дани аз съм за увеличаване на срока.Сега лятото има по голям избор на какво да се яде и би трябвало малко повече да се раздвижим в посока слабеене :mrgreen: То и аз не блясвам със супер резултат де.За два месеца съм - 5 кг., но със сигурност ще кажа в понеделник като се кача на кантарев.Малко бавно става свалянето при мен като се има в предвид и колко съм тежка, но здраве да е ще ги смъкна всичките, които съм си ги нарочила :222
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Решено значи, ако има някой с много да се похвали, а ние продължаваме още 3 месеца. Така е както мислех - тази сутрин стартирах детокса с 2 кг по-лека отколкото на 1 Април, тъжно, но факт...
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cchery »

И аз не съм за тази тема - също няма с какво да се похваля.... За 3 месеца нямам свалени килограми. Даже се чудя да се радвам ли, че нямам и качени такива?! :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Аз започвам зелевата супа от утре, поне ще я сваря днес, а докъде ще я докарам... Хубавото е, че съм качила само 2 кг след детокса, което с безразборното хапване полято обилно с кола си е постижение.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cchery »

danid написа:Аз започвам зелевата супа от утре, поне ще я сваря днес, а докъде ще я докарам... Хубавото е, че съм качила само 2 кг след детокса, което с безразборното хапване полято обилно с кола си е постижение.
Дани, успех ти желая със зелевата супа! И едно съветче - замени колата с биричка :1062 :1062 . Ако и да е малка ползата, то поне загубата няма да е голяма :lol: :lol:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

:524
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Мърмори »

Мацки, незнам коя от нас ще спечели, но със сигурност знам, че едно дете ще отиде на 15 септември с гордо изправена глава и вярващо много повече в себе си. Тя се казва Дари и е моето "малко" 9-годишно момиченце, което вече е принудено да се бори с килограмите. За месец и половина вече има своите 3 свалени кг,които осезаемо се забелязва, че липсват. Остават още 3-4 и радостта й ще е неописуема. Отдавна се мъчим, но нещата се получиха когато тя сама реши, че трябва да го направи. Страшно се гордея с нея!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Браво на нея Зори, ама аз не съм изненадана :524

Момичета, Зори ме подсети, че е време за отчети - утре може да ми изпратите едни контролни килограми, а кой ще победи, ще видим - имаме още 2 месеца... или повече :221
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор