Житен режим I

Подфорум за здраве и живот чрез хранителни режими и диети
Заключено
Ver

Re: Житен режим по Дънов

Мнение от Ver »

Аси, как минава деня ти? :) Надявам е настроението да е на 6!
Аз отивам на йога, да допълня действието на житото :222
Ver

Re: Житен режим по Дънов

Мнение от Ver »

Добро утро! Как сте :) ?
Аз вчера пак усетих благотвороното влиание на житцето вурху ставите си. Макар и само след 2 дни, йогата ми беше лека и пълноценна. Днес сутринта, бях на стъпка от това да си кажа "Аре, бе 2 дни направих, стига толкова", но.... решавайки, че съм свалила малко от корема и дупето, понечих да се нацедя в едни панталони. Познайте :-| тц. И затова си казах, стига с лиготиите!
Продължавам :cool:
За събота и неделя не съм толкова сигурна, защото живот и здраве ще ходим по планината ...
Аси, Вале ? :954
valrus

Re: Житен режим по Дънов

Мнение от valrus »

Аз съм тук,с вас,настроението ми е 6...е почти.Чакам на мъжо да му платят,че моите свършиха и мъъъничко позакъсваме.Но вярвам ,че Бог е с нас и ще има.Няма да се отчайвам, де,ха, глупости!
Смехурко

Re: Житен режим по Дънов

Мнение от Смехурко »

Вер, какво те спира да хапваш жито на чист планински въздух? Аз бих си приготвила порциите, които ми трябват в бурканчета, орехи в пликчета и ябълки в торбата и да ме няма (ама няма кой да ме води натам с децата).

Вал, стискам палци скоро да дойдат паричките при вас :940
Ver

Re: Житен режим по Дънов

Мнение от Ver »

Смехурко написа:Вер, какво те спира да хапваш жито на чист планински въздух?
Хипогликемията и липсата на достатъчно сила, която обикновено ми е нужна, когато ходим. Често преходите траят повече от 6часа, тежката раница изпомпва за минути силите. Нищо не ми пречи да си хапвам жито, но само с него не мога. Още повече, ако се окаже възможност да "боднем" някоя дупка, нещата съвсем загрубяват .... :222
Смехурко

Re: Житен режим по Дънов

Мнение от Смехурко »

Охо, преход повече от 6 часа си е сериозно. Аз мислех за качване, разходка, хапване и прибиране.
Ver

Re: Житен режим по Дънов

Мнение от Ver »

Смехурко написа:... качване, разходка, хапване и прибиране.
Нашите разходки рядко протичат по този начин :222
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Житен режим по Дънов

Мнение от mari_ko »

Здравейте :954
Няма ли да се преброите? Кой продължава, кой приключи успешно :plezya se :923
Вер как мина "леката разходчица", какво добави към житото, "боднахте" ли нещо? :1062
А Линди къде се покри пак? Не усеща ли, че започва да ни липсва :923
:329
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Ver

Re: Житен режим по Дънов

Мнение от Ver »

Здрасти Марианче :)
Както казваш да се "отчетем" :1062
Ми, да речем 3 дни житувах, на четвъртия бях решила да спирам, но се оказа че домашните любимци изядоха да 1 ден предвидената за 2 дни храна (взехме децата с нас на лек поход и обиколка по Черепишките пещери ;)) и аз завалята :1062 трябваше да гладувам и в събота за да има стигне папкането. В резултат на което в събота вечер заспах с мисълта за .....руска салата :1053 :955 Която разбира се направих, като се върнахме. Това се казва захранване :oops:
Въпреки идиотската комбинация от храни, която си спретнах се чувствам прекрасно. Което идва да ми каже, че е от особена важност къде си, с кого си и какво правиш .... храната с такива моменти остава на заден план.
Сега, като погледна виждам, че целия ми пост е СПАМ. Моля, да ме извините, ама не можех да не отговоря :940
ПО темата: Аси определено ми се изгуби :1044
А, Линди се надявам скоро да се появи :)
Вале, ти сигурно си желЕзо?! Нали :954
valrus

Re: Житен режим по Дънов

Мнение от valrus »

Охоооооо,Верче,иска ли питане,на малко нямам време за писане. :923 :329
Ver

Re: Житен режим по Дънов

Мнение от Ver »

Аси, радвам се че дори и трите дни са ти донесли полза и добро усещане :923
А предния пост ще изтрия, защото не е в духа на този форум.
Това се казва добре свършена работа, а?! :222
Заключено