ехо 2 и още нещо

Свобода на словото
Заключено
Peteto

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Peteto »

asiatano написа:
Drebno_dupe написа:Добро утро и от мен :954

пожелавам ви спорна и усмихната седмица :)

Успех на тези които се борят с вирустите от детските градини като нас - вече нямам думи... всеки ден нещо ново... направо горкото ми детенце :328
и той изгуби търпение и само пита - "Кога ще ми мине тази кашлица?"
Ходиме при педиатъра казва всичко е в гърлото няма в дробчетата хрипове... незнам... какъв е този вирус какво е това чудо - то не беше хрема, после кашлицата, полсе отит, после имаше малко диария придружена с повръщане, после конюктивит, от 2 дни (събота и неделя) следобяд след спането вдигаше температура и сега остана само гадната кашлица като най-упорита... :cry:
Моля ако някой има подобен случай и е успял да го пребори да пише, че вече незнам как да действам :1044
Не се притеснявай мила според мен при вас нещата са се комбинирали от вируса и ви поотслабнал имунитета.Дай осцилококцинум 3 дни по две туби дневно.Пробвай да даваш известно време енгистол страшно съм доволна.В библиотеката Чери е пуснала как се приема.и също клеевата тинктура ,тези две неща в комбинация като ги давм на мойте дечурлига вършат чудеса.За кашлица можеш да правиш по няколко пъти дневно инхалация с вода и содичка,не с лайка защото може да алергизира.Също разбъркай 1сл мед,1сл олио,1 сл ракия и ги давай честичко през деня по една чл.омекотява кашлицата и много помага.Чая с орехите,обелки от лук и мед.Ох то стана като за в другата тема,но все пак нуждата оправдава всичко.Успех и бързо оздравяване.

Благодаря за подкрепата:)
Ще пробвам с инхалацийка и тази магическа смеска с меда и ракията пък да видим дано детенце да се поуспокои малко... :523
иначе с тинктурата сме се запознали още преди време когато беше на 1г и малко и съм сигурна че благодарение на нея не е боледувал, но сега в детската е нещо страшно... много от децата ги водят и болни и заразите са за отрицателно време...
Ще пиша за развитието и още веднъж благодаря :923
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от cchery »

ЗДРАВЕЙТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...... ДОКЪДЕ Я ДОКАРАХ.... ДА НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ВЛЯЗА В ГОВОРИЛНИКА В МЕЦАТА :328 :328 :328 . ЩЕ СЕ ПОПРАВЯ ВЕДНАГА........ САМО ДА СЕ ДОБЕРА ПАК ДО КОМП ВКЪЩИ!!!!! :1133 :1133

И да ви пОздравя с една любима песен напоследък: Don't stop being crazy на Хелоуин!

Верче, много се смях........ ама много с твоите преживелици! :923 :923 :923 :923 Не знам дали на теб ти е било смешно..... но го описваш много забавно..... и ми вдигна настроението.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Mstar

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mstar »

Здравейте сладурки! :923
В петък цял ден гледах племенника , та чак до 20 ч.По тази причина/ не си бях в къщи/ изпуснах единият детоксов ден.Този път карах само 2 дни, днес захранване.Макар,че имам пропуснати 4 детокса / от м. юни /този мина учудващо леко и добре,а очаквах да ми е като първият.Е, малко ме боля глава и малко ми беше студено .........
Събота и неделя ми е доста трудно да се включвам,че в къщи всички са по комповете и само аз не мога да се уредя,а пък и имам доста къщна работа.
Днес цял ден се моткам из форума и из темите, и чак сега се добрах до тука.
cchery написа:ЗДРАВЕЙТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...... ДОКЪДЕ Я ДОКАРАХ.... ДА НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ВЛЯЗА В ГОВОРИЛНИКА В МЕЦАТА :328 :328 :328 . ЩЕ СЕ ПОПРАВЯ ВЕДНАГА.........
И пак има теми, които все още дори не съм отворила.
Радвам се,че редиците ни стават все по-сплотени и се множат! :923 :923 :923
Мари-Жоли и Мари-ко отдавна не сте се появявали! Липсвате ми!
Е, Мари-ко драсна 2 реда преди 2 стр., ама не стигаааа....Твоята весела и свежа душа, чрез постовете ти ,ми вдъхваше ентусиазъм и ведрост.А бе , едно хубаво и леко .....А, и ще проверя в темата за кашлицата,че моите правят някакви опити да се закашлят, но това ще е утре,че днес вече ми изтича времето....на компа.
То не, че аз съм много редовна в писането, ама...... :1053 старая се !Поне да не ме забравите,де!
А Вер - тя е чуден разказвач.Талантлив автор на приказки за природата.Няма да казвам,че всеки разказ ми харесва!
На всички болни МНОГО БЪРЗО ДА ОЗДРАВЯВАТ!!!!!!!
Миналата година давах на моите деца / 8г. и 5г./ всяка сутрин : сироп от бъз/настойка/ + клеева+ рибено масло/обикновеното/.Това редовно.А между другото им давах разни витамини: "Звездички","Марсианци", на д-р Тайс и др. Мога да кажа,че почти не са се разболявали,имам пред вид - един или два пъти и то по-скоро малката, от ангини , че там й е слабото място.!
Лека и приятна вечер!
:923 :923 :923 :923 :923 :923 :923 :329 :329 :329
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от cchery »

Божееееее, чета и не вярвам на ушите си :1062 :1062 :1062 , явно открихме сезона на кашлиците - нощни, дневни и денонощни :lol: :lol: . Хич не е смешно като знам, че е изключително гадно.... пфууууу :1052 :1052 :1052 . Бела си я взех от градина прегракнала... и така си и ляга в момента. Въобще от лятото насам се случва често гласът й вечер да спада. Туй пък чудо какво е, не знам... :1044 :1044 :1044 . Дадох Апис Мелифика 9 СН за всеки случай преди сън. Държа си и Спонджията на раклата, ако нещо ми се закашля насън. Верчето, хубаво го е написала това за спането на стол поради кашлица...... и на мен ми е хрумвало в най-тежките пристъпи на Белана. Егати, не е ли време да ги израстнат тези неща..... :???: :-| :523 . Ще погледна после в темата за кашлицата дали има нещо писано и да помагам, ако ми стига пипето .....

Марико, страшно много се усеща твоята липса. Даже си нямаш и представа... Наистина свежи постове, с оригинално чувство за хумор и самоирония. До степен, че много пъти съм се хилила като маймуна за неща, с които директно си се обръщала към мене... Ще си те чакам, когато и да решиш да дойдеш пак редовно. :923 :923

Май е време да поспя мъничко, пък утре да разправям кво що от тази нощ...... най-добре нищо да не ви разправям за нощта, ама а да видим!! :roll:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от futarela »

Еййй нямям време за писане ,но моля ви не ме забравяйте)). Днес бях на мамолог и съм горда - всичко е наред. След кърменето не бях ходила на преглед. Днес разбрах ,че интуитивно съм се справила много добре със спирането на кърмата . Имам много работа тези дни и утре нови проби по менюто. Стискайте палци да ми харесат нещата повече отколкото на един колегАа. сега си лягям ,че е късно . До утре на кафе .Всякя сутрин си го пия с вас ,чета ви и ми много приятно . :329
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от DeerE »

futarela стискам палци
Добро утро от мен, момичета вчера така се развихрих от обяд че не седнах чак до вечерта, направо се размазах, но ми дойде доста освежаващо! Изчаках мъж ми да се прибере на обяд и като тръгнах ходих малко да напазарувам нещо за хапване и без да искам си харесах един комплект коледни чиниики, ей страхотни са, обаче това че ме хваща Коледната вълна не е добре за семейния бюджет :221 :221 :221 ,но пък ме кара да се чуствам страхотно! После готвих готвих и вечерта с мъж ми на по чаша-две домашно червено вино! Приятен ден беше!
Чувам за подкашлящи, айде оправяйте се бързичко че идва Коледа :923 :923 :923 :923
Чери не е ли време да помислиш за малко коледни емотикони ПЛИИИИИИИИИИИИИЗ
Mrav4o

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mrav4o »

Добро утро! Спокоен и усмихнат ден ви желая
[img]http://www.babinet.cz/obr/kafe1.jpg[/img]
Чери, благодаря ти за съветите, благодаря ти че пак ми помагаш :329
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от cchery »

Добрутро и от мене! Хубав ден ви пожелавам. Аз ще гледам да посвърша малко работа в офиса, че се забатачих вчера.

Емка, ако ми намериш коледни емотикони, ще ги сложа... :) :) . И аз имам една молба към всички - ограничавайте размера на картинките, които слагате в подписа си до ширина 600 пиксела на 400 пиксела. Емка, ще те помоля да си оправиш твоята картинка, както и Хриско. Бих могла да огранича предполагам от админ панела това, но ще изгубите и двете картинките си.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Mrav4o

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mrav4o »

Чери, ннамерих сайт с различни емотикони, има и коледни. Не знам дали си влизала, но ти пращам линк, данно да ти харесат :222
http://lafim.com/modules.php?name=gifGallery
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от futarela »

Ето ме . Здравейте . Пия кафе и готвя )))) А бе идеалната жена хахахах дано само Кики да оцени довечера като си дойде . Сега поглеждам малко книги и изчезвам да работя и да творя . На всички хубав ден ии Емка и аз вече се настройвам коледно ,много обичам. Малко е трудно за семейния бюджет ,но нали сме си и ние хора. Имаме нужда от малко хубавинки )))
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от DeerE »

Даоно така е по добре :D
Заключено