Плод,ориз,водичка за стройна снагичка

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
deina0071

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от deina0071 »

Въпросче:има ли от вас желаещи за житене през март :1044 и кога започва то?Отчет за ПОД успешен -400гр :222 Като,че ли съм вече готова да житя-психически(до сега не съм го правила)и може да се пробвам през март,защото за февруарския не бях готова :oops:
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от grigorovi »

Цвети, брой ме с теб. Нека е неделя. Чаках vihrogonche да пише, а пък ми трябва подкрепа и предпочитам да го правя с някой заедно.
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Kleo »

Съжалявам, но чак сега виждам, че си ми писала.
Аз си оставам твърдо за петък, 2-ри март.
Съжалявам, че този път няма да сме заедно.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
олеся

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от олеся »

Днес направих ПОД. Все отлагах, но до детокса има време за още 1 бр. и ще правя компания на някой. Замислила съм се за събота.
А сега умирам от студ. През февруарския детокс не ми беше такова студено.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от cvety_rz »

grigorovi написа:Цвети, брой ме с теб. Нека е неделя. Чаках vihrogonche да пише, а пък ми трябва подкрепа и предпочитам да го правя с някой заедно.
Супер, Исе.....заедно сме тогава :923
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от cchery »

deina0071 написа:Въпросче:има ли от вас желаещи за житене през март :1044 и кога започва то?Отчет за ПОД успешен -400гр :222 Като,че ли съм вече готова да житя-психически(до сега не съм го правила)и може да се пробвам през март,защото за февруарския не бях готова :oops:
Дейна, много клоня към тази идея....... но още не мога да кажа категорично "да" или "не". Със сигурност няма да стартирам петък или пък някой от почивните дни...може би от 12 март, понеделник бих започнала за 3 дена.

Успех на ПОДуващите днес! Аз нещо зациклих на килограми - все към 71 клонят, но ..... ми е ясно, че ще доста трудно. Така че не се предавам, а просто продължавам!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
nadetoabromova

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от nadetoabromova »

:329 Честита Баба Марта ,бъдете здрави и засмени :954 .Днес съм на ПОД защото е лунен ден ,ако има някой да китайчи ставаме двама .Лек и успешен ден на всички :923
deina0071

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от deina0071 »

cchery написа:
deina0071 написа:Въпросче:има ли от вас желаещи за житене през март :1044 и кога започва то?Отчет за ПОД успешен -400гр :222 Като,че ли съм вече готова да житя-психически(до сега не съм го правила)и може да се пробвам през март,защото за февруарския не бях готова :oops:
Дейна, много клоня към тази идея....... но още не мога да кажа категорично "да" или "не". Със сигурност няма да стартирам петък или пък някой от почивните дни...може би от 12 март, понеделник бих започнала за 3 дена.

Успех на ПОДуващите днес! Аз нещо зациклих на килограми - все към 71 клонят, но ..... ми е ясно, че ще доста трудно. Така че не се предавам, а просто продължавам!
Честита баба Марта на всички :1146 Чери и аз съм още в чуденка :1044 Ама каквото и да решим все ще е вярно :plezya se Значи много четох и във феиса групата ще стартира на 12.03,та сигурно ще се пробвам,колкото издържа :1062 Ще се радвам ако го направим заедно :329
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Kleo »

Здравейте отново :923
Само да си призная, че днес не съм на ПОД :oops:
Причините ми са крайно субективни, но е факт - ще оризя друг ден :1044
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
мама на мария

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от мама на мария »

привет на всички,минавам да кажа,че вече сме си удома.Бяхме една седмица,че и малко при мама.Всички бяхме болни гадния вирус не ни пропусна,също така да ви кажа,че аз ще се пробвам в неделя.Ха дано успея този път без да се искуша от нищо.Моля стискайте ми палци,че кантара,най-после да мръдне малко.Иначе смятам и да си направя и един детокс-дано пак успея поне веднъж да излъжа организма си с Ансола.
целувки и прегрътки на всички които Под ват днес.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от cvety_rz »

Аз ще съм утрешна :954
Вихърче, не се коси :940 дни за ПОД много....този път като не е станало ще стане следващия :524
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Заключено