Обещано от Цвети

Публикувай отговор
мама на мария

Re: Обещано от Цвети

Мнение от мама на мария »

Хайде мила,ха дано.Ти си упорита,ще успееш.
Булка Марулка

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Булка Марулка »

cvety_rz написа:Taзи седмица нямам отчет поради разбираеми причини: детокс и МЦ. Надявам се обаче другата да мога да се фукна с един голям тлъст минус :1062 :427
:524 Даже ще е 1 голям и един по-малък, Цвети :923 Сигурна съм! Упорството и трудът винаги се награждават :524
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Здравейте, мили мои :954 Отдавна не съм се вясвала тук, защото ми се струпаха доста неща на главата.Дечковците болни, аз също бях, съпругът ми имаше и той сериозни здравословни проблеми, ходим си на село и там сме се захванали да сеем, вземахме си и няколко кокошчици и две йордечки.Направо сме станали същински фермери :1062 Аз вече втора седмица подред ставам сутин в 6 и ходя да бягам ( а със смяната на времето си е бягане по тъмни доби :mrgreen: ) и внимавам много какво и кога ям, но съм зациклила на 100 и това си е :328 :328 :328 Смъкна по някое и друго грамче и после пак.Сякаш тялото ми си иска да е на 100 и това е :328 Отчаяла съм се и в тази връзка вземах пак да се качвам на ден по емнасет пъти на кантара и се стресирам допълнително.Няма да се откажа, защото ИСКАМ ДА ОТСЛАБНА и разтоварващи дни си правя рдовно с много малко изключения.За кантара е ясно прибирам го и ще се тегля веднъж месечно на първо число тъкмо и за конкурса, на който смятам да се запиша 1 е денят за данните.Извинявам се, че пак ви се оплаквам, но наистина ми е трудно.Ако не бях правила нищо добре, но аз наистина се старая и то много и се отчайвам, че резултат няма или пък има, но се бави :1044
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от droidd »

cvety_rz написа:но аз наистина се старая и то много и се отчайвам, че резултат няма или пък има, но се бави :1044
Цвети, ще се справиш момиче :524
Опитай да включиш и "помощниците": Калкарея карбоника, чай от джоджен, сминдух.......абе има страшно много неща, които биха могли да помогнат.Облегни се на вътрешният си усет и действай. :923 :329
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Cheva »

cvety_rz, прегледай си книжката на Док, може да те подсети за нещо.
И най-малкото ще те вдъхнови!
Това, че тичаш е страхотно ! Не се отказвай, знаеш, че на тялото винаги му е нужно
време за да свикне с нов режим. :923
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Cheva написа:cvety_rz, прегледай си книжката на Док, може да те подсети за нещо.
И най-малкото ще те вдъхнови!
Това, че тичаш е страхотно ! Не се отказвай, знаеш, че на тялото винаги му е нужно
време за да свикне с нов режим. :923
Уау, Цвете, браво за тичането....... :326 :326 :326 :922 :922 :922

За останалото........ та всеки преминава през период на застой. И аз съм в такъв - отново :955 :955 . Но и това ще отмине! Ти само не изпускай правия път.... :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Благодаря ви :923 Ако не бяхте вие отдавна да съм се отказала вече :954 Сутрин, когато се събудя и видя какво е тъмно и студено навън инстинктивно искам да си остана на топло в леглото :mrgreen: Но като се сетя за всички вас събирам сили и се надигам
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от droidd »

cvety_rz написа:Но като се сетя за всички вас събирам сили и се надигам
:923 :923 :923 :329
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Айде да си се разпиша в темичката :954 Продължавам да спортувам сутрин :1200 Ходя да бягам или да карам колело в парка в зависимост кое от двете ми се прави.Ако се успа след като изпратя децата по държавните институции играя нещо като аеробика в къщи ( добре, че малката Калинка спи до по късничко :mrgreen: ) По празниците не се освиних :1098 Храних се разумно и съм много доволна от себе си.Това е голяма победа за моята лакомия!Мисля, че и кантарев се е размърдал на доло, но това ще го проверя чак на първо число :!:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от droidd »

cvety_rz написа:Храних се разумно и съм много доволна от себе си.Това е голяма победа за моята лакомия!
Цвети, супер си !!! :524 :326 :923
pepidzheneva

Re: Обещано от Цвети

Мнение от pepidzheneva »

Браво Цвети...радвам ти се .... не си прекалила по време на празниците....а си започнала и с тичане,вървиш по правилния път ,няма начин да не успееш...кантара ще те изненада в момент в който най -малко очакваш....
Имаш и моята подкрепа :923 :923 :923
Публикувай отговор