Февруарския детокс - с любов към себе си

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
puf

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от puf »

cchery написа: Нещо не ми е конфортно...... честно. С този всичкия сняг навън, направо вече ми се гади от студ. Искам синьо небе, горещо слънце, зелена трева и песен на птички...... :???: :???: .
И аз и аззз искам слънце трева и птички :lol:
Момиченца и аз започнах днес ,много чайче, около кг. ябълки и няколко кафенца.
Взех също и 2 лъжички мед защото по едно време се чувствах много отпаднала , попринцип на 2-рия ден се чувствам с много повечко енергия дано утре да е така.
Хайде продължаваме смело напред с вас съм. :923
Лека и топла нощ.
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от grigorovi »

Danid, може да започнеш отначало като правиш по един ден. Т.е приканвам днес към детокс :) .
Първо ДОБРО УТРО! Ас чакам да ми се разтвори английската сол. За днес съм приготвила течностте за след обяд, защото сутринта съм на работа. Лек, спокоен и усмихнат ден!
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от droidd »

cchery написа:С този всичкия сняг навън, направо вече ми се гади от студ
Чери, аз все още много се радвам на снега, но също страшно ми се гади от студа и всякакви разтоварващи процедури / при мен ПОД / се оказват едва ли не мисия невъзможна. :1044
cchery написа:Но....... влечението е влечение!
Затова пък, ако успея да се справя, се чувствам страшно горда със себе си. :fan
Днес съм на ПОД и се надявам да си дам повод за гордост :1062

Момичета, лек да ви е последният ден !!! И много поводи за гордост и усмивки !!! :524 :923
Булка Марулка

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Булка Марулка »

Добро утро :940 Надявам се за всички вас! На мен ми е нервно поради едно 75 см щъкащо наоколо и събарящо и изливащо какво ли не. Включително току що изстисканият ми фреш от последните плодове :126 Може ли да пийна една-две таблетки мента/глог/валериана?
Иначе отчитам успешен втори ден детокс. Изпих ансола. Сега си пия кафето и минитюрата фреш (една чашка) която остана неизлята.
Приятен ден , момичета! Ей го - не остана!
мама на мария

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от мама на мария »

Добро утро момичета,да ви се похваля-тази сутрин успях с ансола!!! :954 много се радвам,че не го върнах,като миналия път.утре ще захранвам с ПОД,нали може?
Успех на всички с последния ден,на детокса.
приятно и усмихнато да ви е на сърцата и душите :954
Cvet

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Cvet »

Привет и от мен, момичета! И вчера мина по правилата и без прегрешения. Изпих отново около 5 л сок, вода и чай. Днес е трети ден и макар, че е пълнолуние, реших да правя детокса с цели цитруси, а не със сок. Дотук вече съм изпила около 2 л чай и съм изяла един портокал. Нося си и мандарини за следващите хранения. Засега всичко е под контрол :fan и се надявам да е така и за всички вас!
Желая на всички вас много слънчево настроение в този снежен ден :954 :923 :329
олеся

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от олеся »

Не съм писла много отдавна. Но няма как да не отбележа втори детоксов ден. Всичко минава леко и приятно. Вчера дори не ми беше и студено. Аз понеже следя часовете на луната и утре ще съм на детокс, а в четвъртък ще захранвам. Добре че тия дни съм си вкъщи, че ансола действа с пълна сила.
Приготвила съм литрите сок и мин.вода за целия ден и няма мърдане от начертания график :954
rosa_bg

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от rosa_bg »

Привет на всички! И аз съм с вас - трети ден от детокса. Утре захранвам с житен режим :221 Всъщност ако не беше той сигурно третия ден от детокса щеше да ми е утре.
Булка Марулка написа:Добро утро :940 Надявам се за всички вас! На мен ми е нервно поради едно 75 см щъкащо наоколо и събарящо и изливащо какво ли не. Включително току що изстисканият ми фреш от последните плодове :126 Може ли да пийна една-две таблетки мента/глог/валериана?
Иначе отчитам успешен втори ден детокс. Изпих ансола. Сега си пия кафето и минитюрата фреш (една чашка) която остана неизлята.
Приятен ден , момичета! Ей го - не остана!
:221 И моят детокс започна по същия начин. След като един час се мъчех и потих над сока детето просто изсипа по-голямата част върху дивана. То тогава не ми беше до смях де. :126 След тези мъки реших да карам на цели цитруси - не е за мен тази двучасова подготовка :D Само с течностите ми е много трудно. Направо се възхишавам като прочета как някои пият по 5-6л. Аз се наливам да ги докарам до към 2 - 2,5 - 3.
мама на мария написа:Добро утро момичета,да ви се похваля-тази сутрин успях с ансола!!! :954 много се радвам,че не го върнах,като миналия път.утре ще захранвам с ПОД,нали може?
Успех на всички с последния ден,на детокса.
приятно и усмихнато да ви е на сърцата и душите :954
Пете, много се радвам, че те виждам тук! :922 А защо не се пробваш и утре на детокс, а захранването да е други ден? Все пак ако пълнолунието бе 5-6мин по-късно щеше да се брой за утре :D Каквото и да решиш - УСПЕХ! За гаденето от англ. сол ще ти кажа как го превъзмогвам аз. Като я изпия веднага си правя гаргара с вода 2-3 пъти, после изпивам една глъдка вода и си мия зъбите. Водичката така се услажда след горчивия вкус, че е по-сладка и от минералната. Цялата процедура е правя във банята, за да може наистина всичко да става бързо.
Булка Марулка

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Булка Марулка »

rosa_bg да знаеш, че ще си съчувстваме взаимно! Аз на теб повече, че пода по-лесно се чисти :lol:
мама на мария, определено не съм капацитет, но аз след английската сол веднага почвам кафето. С него потулявам горчивия вкус. Подслаждам си го със захарин. Баща ми е диабетик и винаги имам под ръка вкъщи. Не съм сигурна дали е правилно, но определено на втора-трета глътка вече няма и помен от неприятния вкус. Много ми се гадеше след първия път. Сега разтворена в топла вода не ми създава такъв проблем.
И аз се възхищавам за поетите течности! До сега съм докарала 3 литра топла вода май, но си е със старание и без чай до момента.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от cchery »

Цоп-троп, тук съм и аз! Ехооооооооо :1081 :1081 :1081 . Много ми е слънчево и бодро на душичката...... макар и въпреки двете засядания с колата, които регистрирах тази сутрин пред блока ни. Определено ми се наложи да изляза с кола, но иначе.... не бих си го причинила. Не е истина просто колко много сняг има, толкова, че докато карам колата в коловозите, които другите коли са образували, гърнето ми стърже о снега, който е между коловозите...... :plezya se :plezya se :plezya se . Обаче след като успях да си паркирам преди 2 часа, си изчистих перфектно около колата с едно гребло и така..... имах онова физическо усилие, което по време на детокс иначе не правя - тичането сутрин.

Както и да е - отплеснАх се. Да си кажа, че снощи...... ми беше мноооооооооого, ама мноооооооооооого студено :1150 :1150 :1150 :1150 . Честно казано по едно време така ми се прияде.................. ВСИЧКО! :1062 :1062 Но хапнах ............ НИЩО :lol: :lol: :lol: :lol: . Направих най-вкусната супа топчета, която съществува! Ще ме питате как съм разбрала, че е най-вкусната........ ами със сигурност би била такава на всеки, който се е правил целия ден на катеричка и е рупал плодчета. :???: :???: :D Но все пак съм длъжна да кажа, че устисках и вечерта получих само чаша горещ чай от маточина и мащерка с малко мед!!! В резултат още тази сутрин видях шестицата, а отпочнах от 71,4 кг. Но, важен е принципа.... просто май вече трудно пропускам детокс. А и като гледам не ми е проблем дори в такъв студ, както е сега!
droidd написа:
cchery написа:С този всичкия сняг навън, направо вече ми се гади от студ
Чери, аз все още много се радвам на снега, но също страшно ми се гади от студа и всякакви разтоварващи процедури / при мен ПОД / се оказват едва ли не мисия невъзможна. :1044
cchery написа:Но....... влечението е влечение!
Затова пък, ако успея да се справя, се чувствам страшно горда със себе си. :fan
Диди, казвам едно "ДА" и за двете ти "твърдения" :954 - гадно ми е вече от тази белота навън! Беше много хубаво отначало, но....... се изчерпа! В крайна сметка не съм бяла мечка, а бял калпак /чиляк/ :1062 и искам да ходя нормално, по нормални пътища и нормални настилки. Вместо това прасците ми вече са буци от затъване, оттъване и други снежни процедури, които иначе трябва да са вървене пеш!
droidd написа:Затова пък, ако успея да се справя, се чувствам страшно горда със себе си. :fan
Диди, това...... все едно аз съм го писала! Точно така е! Ама точно! :922
мама на мария написа:........ утре ще захранвам с ПОД,нали може?
Петя, мисля, че е ок да се захранваш с ПОД. Честно казано няколко детокса от последните, когато се захраня с овесени ядки и ме боли корема. Единствено от ориз нямам оплаквания. Можеш да си включиш и една салатка вечерта или пък печени на фурна, или сварени на пара зеленчуци!
Cvet написа:Привет и от мен, момичета! И вчера мина по правилата и без прегрешения. Изпих отново около 5 л сок, вода и чай. Днес е трети ден и макар, че е пълнолуние, реших да правя детокса с цели цитруси, а не със сок. Дотук вече съм изпила около 2 л чай и съм изяла един портокал. Нося си и мандарини за следващите хранения. Засега всичко е под контрол :fan и се надявам да е така и за всички вас!
Желая на всички вас много слънчево настроение в този снежен ден :954 :923 :329
Цвети, браво, момиче, че удържаш фронта! Ще се справиш! Ще видиш! И ти и Мони (мамчето)......

Гери, Роза....... направо днес ви върви............................ ама по сок и сняг! :221 :221 Знам, че не ви е било смешно, обаче... ако някой ми каже, от тук присъстващите, че не е изпадал в такава ситуация, няма да му повярвам! Важното е, че не отказвате, защото...... други във вашата ситуация щяха да намерят повод да спрат детокса! :!:

Оли, радвам се пак да те "видя" - докъде стигна ти със свалянето на килата от бременноста?!?

Момичета, стискам палци на всички за днешния ден.... може би няма да успея да пиша пак, затова отсега ви казвам чао. Ако пък се появя, едва ли ще остане незабелязано :955 :955 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Мърмори »

Здравейте детоксита! Бързам да драсна, защото ще си тръгвам от работа,докато не са се заледили пътищата, а у дома най-вероятно няма да имам нет заради лошото време.
Детоксвам днес и утре. За сега съм добре, няма го характерното за мен подуване на корема. Даже ансола не ме напъва. супер съм, само с малко главоболие,вероятно заради точно днес намерилия да се появи МЦ :125 :124
Искаааааа :922 :922 :922 И аз съм в твоето положение, но ето-взех се в ръце!
Марулче, кураж мила! Прегръщам те силно! :828
Мацки,бягам! Успех!
Заключено