КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
jasmin

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от jasmin »

Ех, Зори, разплака ме. Браво на детето, че се е справило с такова голямо предизвикателство. За децата ограниченията са много трудни, комуникирам с някои по-пълнички деца и виждам как се примиряват с това, защото им е трудно да се откажат от любимите неща. Твоята подкрепа е най-важна в момента за нея. Браво на вас! :326
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Мърмори »

Благодаря мацки! Съжалявам, че нямам снимка в цял ръст от преди , за да можете да видите осезаемата разлика. НАй-важното за мен е, че тя е доволна и горда от себе си, че видя колко е трудно да отслабнеш и със сигурност ще промени начина си на хранене за напред. Знае вече основните принципи на здравословно хранене, старае се да ги спазва и това е успех. За моята гордост няма да говоря!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Мърмори »

След вчерашното теглене-свалените й кг са вече 4 :1141 :1141 :1141
На мама сладката феичка :425
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cchery »

Мърмори написа:След вчерашното теглене-свалените й кг са вече 4 :1141 :1141 :1141
На мама сладката феичка :425
Зори, специално да я нацелуваш Дари! Възхищавам й се! :326 :326 :326 :326 :326

Съжалявам, че чак сега пиша.............. но просто чак сега отварям тази тема! А Дари заслужава цялото мое писане, на което съм способна! :826 :826 Знам колко е трудно да имаш излишни килограми точно на тази възраст и колко непосилно е да ги свалиш. Поради което моля да й предадеш, че я подкрепям много силно па макар и мислено и ще се радвам тя да направи това, което аз и досега не мога да направя!

Почти се разревах....... :roll: :roll:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Мърмори »

Непременно ще я поздравя и ще я целуна от теб! Благодаря за милите думи. Дори ще я помоля те да напише как се чувства сега- нали е най-малкият ни потребител :222
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от droidd »

:1075 Поздравления за Дари и от мен :326 :326 :326
Мърмори написа:Отдавна се мъчим, но нещата се получиха когато тя сама реши, че трябва да го направи. Страшно се гордея с нея!
:826 Успеха и е много по-голям от свалените 4 кг. :524 Предполагам, че вече е осъзнала, че когато човек реши и положи усилия, се справя и на пръв поглед дори с "невъзможните неща".Браво :922
rosa_bg

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от rosa_bg »

Поздравения на твоята малка героиня, Зори! :326
Дано това и донесе силата и самочувствието, които на тази възраст са и толкова необходими! :1144
Дари

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Дари »

Здравейте искам да благодаря за поздравленията. Толкова съм радостна че искам да подскачам :1141
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от cvety_rz »

Дари, поздравления :524 Наистина е голяма победата и се радвам на ентусиазма ти. И се наскачай с 4 кг. по малко няма как да не ти се скача :954
Аз вче преборих и 6 си килограм, но бавно става при мен :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Мърмори »

Цвети, браво! Бавно,бавно ама до време! Гле'й сега като се отприщиш какво става! Важното е да не се отказваш. И между другото- липсваш тук, отбивай се по-често :427
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Момичета, в края на тази седмица - предлагам да е на 1 Октомври е редно да отчетем резултатите от почти проваления ни конкурс :(

Очаквам тегло в края на тази или началото на следващата седмица, да видим кой с какво се е справил.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор