Житен режим I

Подфорум за здраве и живот чрез хранителни режими и диети
Заключено
Ver

Re: Житен режим

Мнение от Ver »

Марианче,
почти не мога да си те представя мнителна :1062 Едва ли е от житото :)
Захранвай, захранвай, че отпуската започна! :1062
Ами, как да ти кажа с днешната задачка май се справих ... посредствено, защото я забравих :1062
Ето това исках да споделя днес - много ми е отнесено тези дни. Изобщо не мога да се съссредоточа. Не, че ми пречи :1062 Добре, че нямам важни неща за правене.
Иначе ми е гот. ЧУвствам се добре и определено ми е лесно по това време на годината да правя житен режим :)
А за утре не знам още каква ще е задачката. Само знам, че трябва да е много лесна, защото много забравям :221
Спокойна нощ на всички :329
Ver

Re: Житен режим

Мнение от Ver »

Писах, писах пък то се изтри ....
Айде пак :1062
Добро утро :954
Започва още един прекрасен ден :)
Още малко и ще дойде най-хубавото!
Продължаваме май в намален състав :)
Смехурко, за теб съм сигурна, че житиш, само май нямаш време да пишеш, нали? :222
Тъй като днес празнувам Имен Ден, заповядайте :954 :
[img]http://www.kulinarnirecepti.net/files/2 ... 50x150.jpg[/img]

[img]http://mpp.bg/images/recipe/sr_image028.jpg[/img]

[img]http://www.kulinarnirecepti.net/files/2 ... 50x150.jpg[/img]

Айде стига толкова, че ще преядете :1062
Утре няма да имам възможност да пиша, затова ви пожелавам приятни почивни дни с любимите ви хора!
Излезте в природата и се нахранете със Септемврийско Слънце :954
Аз поне това смятам да направя :222
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Житен режим

Мнение от droidd »

Верка,Честит ти Имен ден !!!
Благодаря за почерпката :222
Желая ти много Вяра, Надежда и Любов !!!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Житен режим

Мнение от droidd »

Не чухме задачката за деня ! :221
Ver

Re: Житен режим

Мнение от Ver »

droidd написа:Верка,Честит ти Имен ден !!!
Благодаря за почерпката :222
Желая ти много Вяра, Надежда и Любов !!!
Благодаря Дидка! :923
Ver

Re: Житен режим

Мнение от Ver »

droidd написа:Не чухме задачката за деня ! :221
Оххх, много е ....комплицирано :1062
Аз съм като Мечо Пух тези дни, пак забравих :1139
Днес ще черпя :222 , ако има и друго няма да го запомня :221
Малко са ми орехите!
Надявам се до понеделник да съм набрулила достатъчно и да продължа със "задачките" :923
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Житен режим

Мнение от Cheva »

Ver написа:
Тъй като днес празнувам Имен Ден, заповядайте :954 :
Да ти е честит именния ден ! :954
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Смехурко

Re: Житен режим

Мнение от Смехурко »

Вер, честит имен ден! Крепко здраве и духовна сила! За твое здраве сега ще смеся житото с орехите и ще хапна вкусно.
Иначе житя и то с голямо удоволствие. Ама нещо много са ми широки панталоните и днес бях като дрипла на работа :1062
Бобичан, линийката не ми е актуална със сигурност, някъде около 68кг съм в момента ми се струва.

Забравих да си накисна едната сутрин житото и го накиснах вечерта. Сутринта малко зърна бяха покълнали, беше страшно твърдо, но го изхрупах на закуска, а за обяд и вечеря беше много добре покълнало. Докато застудее ще го слагам вечерта за сутринта.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Житен режим

Мнение от Cheva »

Смехурко написа:Бобичан, линийката не ми е актуална със сигурност, някъде около 68кг съм в момента ми се струва.
Ти си страхотна! Браво на теб !!! :326
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Ver

Re: Житен режим

Мнение от Ver »

Cheva написа:Да ти е честит именния ден ! :954
Благодаря Чева! :954
Смехурко написа:... линийката не ми е актуална със сигурност, някъде около 68кг съм в момента ми се струва..
Признала съм те отдавна за волеви човек! Резултата е изключителен :326 :326 :326 За мен ти си над всякакви конкурси и заслужаваш най-голямата грамота! (ти си си я получила де :222 )
Внимавай обаче да станеш пак 48 кг, моля те :923
Благодаря за пожеланията! :923
*********
Ха сега: Добро 6-то утро!
Настроението е на 6, панталоните хлопат, събудих се и тази сутрин, Слънцето грее и аз също! :954
Какво повече му трябва на човек :222
Уикенда мина чудесно :)
В неделя реших отново да поставя тялото си на предела и направих едно 40-км Крос-кънтри в Стара Планина по време на Житен режим. В началото идеята не изглеждаше толкова зле, но с течение на ... километрите се оказа, че не е най-умното нещо, което съм правила :1028
Малко преди да завърши 15-км изкачване явно поуморена и доста разконцентрирана реализирах най-атрактивното падане за сезона:както си карах с не повече от 20-тина км/час по приятна почти равна пътечка, не забелязах, че настъпвам един дебел клон, който влезна в спиците. Резултата: колелото спря на момента, но не и тялото ми :1062 То се преметна през кормилото, направих едно задно салто и се приземих меко на дупе.
Ето така се бях подпряла на лакти, за да не си забия муцуната в земята (е, не съм си хващала единия крак или поне не помня :1062 ). Краката продължиха обаче още назад докато не се преметнах.
[img]http://vampires-bg.net/file/poza.jpg[/img]
Горното е позата Скорпион, която има доста прилики с това, което се опитвам да обясня :)
Е, между мен и момичето на снимката има някои несъществени разлики , както и в чистотата на изпълнението :221 :221 :221 Но, това са подробности ...
В този момент бях благодарна на Йогата, на Режима и на гъвкавостта на тялото си, защото можеше и да не се хиля точно така :1062
Е, по нанадолнището не се изкефих пълноценно, защото не спрях да стискам спирачките. Яко миришеше на феродо :1028 Все още добре си спомнях траекторията...

За днес си мисля да упражнявам приемане. Ще приемам хората, събитията, обстоятелствата такива каквито са. Ще помня, че този момент е такъв, каквъвто трябва да бъде :)
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Житен режим

Мнение от lindorina »

:954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954
БРАВО СМЕХУРКО,БРАВО ВЕР,БРАВО МОМИЧЕТА!
СТРАХОТНИ СТЕ!

Хубаво е когато има такива заразителни примери!Вер,значи колежка по падане,а :1062 Важното е ,че Господ те е пазил!А те панталоните ще хлопната още :954 Успех и занапред! :329 :923
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Заключено