Плод,ориз,водичка за стройна снагичка

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от grigorovi »

Ейц, ейц мерсаж за комплиментите. Днес отчитам успешен ПОД. Калина пак вдигна 37 и въпреки сладкиша на масата от мама пупата ми е пълна с портокали :)
Титка, как ще се обидя ;) напротив, благодаря ти!
Само дето днес едва се наврях в дънките ми от лятото, но се насилих, за да знам, че трябва да съм желязна и да прродължавам :1056 напред!
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Cheva »

Утре съм на ПД , мисля , че съм готова отново да изпитам
онзи здравословен глад. Дано. :)
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Ver

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Ver »

Под сурдинка: и аз се надявам да съм готова днес за "здравословен глад". Ще си повтарям тази мантра, па дано ме Фане :524
Cheva написа: да изпитам
онзи здравословен глад.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от cchery »

Аз отчитам днес 1 килограм...................................... ама нагоре в сравнение с вчера :1062 :1062 :1062 . Или кантарът е за бокулка, или наистина прясната салата от снощи е била много калорична :221 :221 . Щото никакви други подобрения не съм правила.

Иначе съм с болящо гърло и заглъхнали уши, та ще се разливам може би утре повече! Успех на всички, които стартират днес!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Ver »

Явно грешно съм си повтаряла тази мантра или съм наблягала повече на думата "глад", вместо на думата "здравословен" :1062 та, така подкрепата от мен днес ще е само виртуална :524 Успех!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Мърмори »

cchery написа:Аз отчитам днес 1 килограм...................................... ама нагоре в сравнение с вчера :1062 :1062 :1062 . Или кантарът е за бокулка, или наистина прясната салата от снощи е била много калорична :221 :221 . Щото никакви други подобрения не съм правила.

Иначе съм с болящо гърло и заглъхнали уши, та ще се разливам може би утре повече! Успех на всички, които стартират днес!
Значи аз съм съм "китка" с моите -0,500кг Тъкмо бях взела да оплаквам съдбините си.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Cheva »

Тук съм, решена да успея! :954
Килце надолу или нагоре :plezya se ПОД дава най-вече почивка от храна и
съответно здраве. :923
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Kleo »

Zozo написа:vihrogonche - с теб съм в четвъртък на ПОД!
Много ще се радвам на компанията ти, Зозо! :923 :940 :923

Исе, изглеждаш великолепно на новата снимка, която си си постнала в подписа! :326

Чери, бъди здрава! :524 Това е най-важното! :329

Мърмори, радвай се, имаш половин свалено килце :222

Обявявам за себе си утрешния ден като ден за психическа подготовка за предстоящия ПОД в четвъртък, оказа се, че за мен лично нагласата е от съществено значение! Освен това утре ще си приготвя и оризчето, и ще си купя плодовете, за да съм напълно готова на 15-ти. Да ви споделя с радост, че Палечка ще ПОД-ва заедно с мен, нищо, че не се е разписала отново.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Zozo

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Zozo »

vihrogonche - и аз много съм радостна, че ще се подкрепяме :923 от сърце! Вече взех мандаринки днес и съм в очакване на ПОД.а да му разкажем играта :1058 хихи
Исе (и аз минавам на по-фамилиарно) - наистина си страхотна, направо не знам какво още имаш да ги бориш тия килограми. Перфектна си си просто!!!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Kleo »

Zozo написа:vihrogonche - и аз много съм радостна, че ще се подкрепяме :923 от сърце! Вече взех мандаринки днес и съм в очакване на ПОД-а, да му разкажем играта :1058 ...
Супер :524 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Cheva »

Ех, успях, оцелях, страшно много се гордея със себе си. :1062 :222
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Заключено