Обещано от Цвети

Публикувай отговор
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Мисля, че при мен нещата взеха да се получават.Минус 3,5 кг. съм за едни месец.Да знам, че не е много, но имайки в предвид, че до скоро нямаше никакъв резултат съм доволна :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Cheva »

:326 :326 :524
Браво, Цвети! Продължавай все така, не се отпускай!
Хайде, след още един месец да отчетеш минус още 4 кг! :222
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Благодаря ти, Чева :940 Някак си като изкараш поне месец на по лек режим после някак си става по лесно.Аз черпя много сили като чета този сайт:

http://www.danielplan.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от droidd »

cvety_rz написа:Някак си като изкараш поне месец на по лек режим после някак си става по лесно
:524 :326 :326 :326
Булка Марулка

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Булка Марулка »

Браво, Цвети :326 Много добре се движиш!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Цвети, и тук аплодисменти за задържаните килца. :326 :326 :326

А да питам - онези, които свали с гладуването, успя ли да ги задържиш и тях?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Не успях, Чери.Редувах периоди на глад после безумно ядене...все по крайностите :twisted:
За това си давам малко почивка.Детока о ПОД дните са нещо много добро, но последно време аз нещо се преуморих.Опитвам се да се храня разумно по малко и по начесто.За сега се получават нещата а и кантарев е съгласен с мен :954 Всеки ден (или почти всеки) карам колело или велоергометър и бодифлекс.Събира ми се около 45 -50 мин всичко.Почивам събота и неделя.То тогава имам толкова домакинска работа, че е силно казано почивка :mrgreen:
Последните месеци се усещам колко много съм изнервена.Не се харесвам такава :328 естествено се натъпква после си казвам с ПОД ще компенсирам и така кой какво прави аз все на едно и също място тъпча.Омръзна ми от мене си :128 Знам, че това е само период и ще се справя.......
А като килограми да обясна, защото малко ме е срам да си постна килата на лентичката и за това там само нанасям колко смъкнати имам.Започнах от 103,5 а в неделя кантара отчете 99,7.Вече съм стъпила гордо и тежко на двуцифрено число :1062 :1062 :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Детока о ПОД дните са нещо много добро, но последно време аз нещо се преуморих.
Честно казано и аз така се почувствах по едно време. Сякаш бях влязла в коловози и нямаше излизане. И накрая ми тежеше, разбира се.

Браво за двуцифрието на кантарев. Не знам ние какъв чешит сме си взели, ама не мога да му намеря точния размер батерия и да го оправя нашия.......
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от droidd »

cvety_rz написа:Не успях, Чери.Редувах периоди на глад после безумно ядене...все по крайностите :twisted:
За това си давам малко почивка.Детока о ПОД дните са нещо много добро, но последно време аз нещо се преуморих.Опитвам се да се храня разумно по малко и по начесто.За сега се получават нещата а и кантарев е съгласен с мен :954 Всеки ден (или почти всеки) карам колело или велоергометър и бодифлекс.Събира ми се около 45 -50 мин всичко.Почивам събота и неделя.То тогава имам толкова домакинска работа, че е силно казано почивка :mrgreen:
Последните месеци се усещам колко много съм изнервена.Не се харесвам такава :328 естествено се натъпква после си казвам с ПОД ще компенсирам и така кой какво прави аз все на едно и също място тъпча.Омръзна ми от мене си :128 Знам, че това е само период и ще се справя.......
А като килограми да обясна, защото малко ме е срам да си постна килата на лентичката и за това там само нанасям колко смъкнати имам.Започнах от 103,5 а в неделя кантара отчете 99,7.Вече съм стъпила гордо и тежко на двуцифрено число :1062 :1062 :1062
Цвети, по повод на горното искам да ти кажа, че според мен всичко е в приемането.Харесай се и се приеми така както изглеждаш и резултата няма да закъснее.Изпращам ти един цитатат от книгата на Джо Витале./бях го писала в някоя от темите./

"Поговорете с Вашето тяло. Кажете му: "Обичам те! Харесва ми как изглеждаш! Благодаря ти за това, че си с мен! Ако съм те обидил, моля те, прости ми!" Спрете и изследвайте тялото си. Нека очите Ви се изпълнят с любов и благодарност. "Благодаря ти за това, че пребивавам в теб!. Благодаря ти за това, че ме придвижваш!. Благодаря ти и за това, че дишам и сърцето ми бие в гърдите!”
Мислете за тялото си като за партньор в живота Ви, а не като за Ваш служител. Говорете му така, както говорите на малко дете. Станете приятели с него. Вашето тяло се нуждае от много вода, за да работи добре. Може да мислите, че сте гладни, а всъщност то Ви изпраща сигнал, че е жадно.
Когато пиете синя слънчева вода, Вашите спомени се променят, от вашето подсъзнание изчезва проблемът (Детето). Вие помагате на тялото си "да работи и да приеме Бог." Вземете една стъклена бутилка, оцветена в синьо. Напълнете я с вода от чешмата и я затворете /с тапа/. Поставете бутилката на слънце или под крушка, най-малко, за един час. След това пийте от нея. Изплаквайте тялото си с тази вода след душ или вана. Използвайте я за готвене, пране и за други цели. Със слънчевата вода можете да си направите кафе или горещ шоколад."

а това със "синята" вода все се каня да го направя, но още нямам подходящо шише :)
Успех ! Пожелавам ти двуцифрената цифра на кантара, значително да намалее :524
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Дроид, понеже напоследък изпитвам същите неща, за които сподели Цвети, прочетох твоите приятелски съвети и намерих много от тях за полезни и правилни, благодаря ти от сърце за тях! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от droidd »

:922
Публикувай отговор