Октомври е наяве с детокс за здраве!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
djiq

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от djiq »

:923

Привет на всички, бързам да се запиша и аз в групата на детоксващите за 2 дни. Пих си солта преди малко и дано да има ефект като е изпита след 2 кафета, но просто сутринта имах ангажимент и се притеснявах да я пия не за друго ами защото стомахът ми къркори ужасно :221
Взела съм си малко портокали и мисля да я карам повече на чай и евентуално някоя ябълка.
Днес съм се зарекла да си оставя малко свободно време да почета из форума и да влезна в час, чееее лятото от това тичане по поляните многооооо изостанах :221

Успешен детокс на всички!!!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от cchery »

Суитииииии, разтревожи ме с този нишадър! Обаче питах док дали има нещо тревожно, че си пила, и той каза: "няма - прилага се при кашлица и за отводняване". Така че нищо не си объркала с детокса - присъединявам се към Верчето, че добре си отбелязала годишнината от старта на детоксите :1062 :1062 :923 . Можеш съвсем спокойно да си детокваш 2 дена.
ddididd написа:Добро утро,дами!Аз започвам с детокса от днес и искам да попитам,може ли да го продължа го четвъртък и в петък да захраня,или да го направя само 2 дни.Успех на всички!
Дидид, аз също почвам от днес и със сигурност в четвъртък поне до обяд ще съм на плодове или сокове! Евентуално за вечеря ще захраня с малко салатка! А петък ще ми е по-значимото захранване. Права е Дроид, която ти казва, че след пълнолуДие не се детоксва. Но ако искаш да продължиш, можеш да направиш олекотената версия, която аз мисля.

Дидииии, ти ме същиса с тези петима тибетци - зачетох се миналата седмица в йога-темата иии не успях да го направя суперсериозно, за да разбера каква е логиката им. Но сега ми даваш повод да се поправя :lol: :lol: .
Cheva написа:Аз също се чудя как хората са склонни да се страхуват да пият ансол,
а не се страхуват да преяждат с кренвирши ?!
Ами Чева то е... всичко е въпрос на масмедийно внушение! Когато ти се изтъпанарят рекламите с безбожно вкусни, димящи, печени кренвирши, на които малко дете с усмивка ги нагъва неконтролируемо...... решаваш, че е истина и ти иде и ти да захапеш един! Още повече, че е вкусно! :!: А пък за солта като чуеш от трима човека, че е много вредна, че изтънява черва и т.н. и на всичкото отгоре ти е хипер гадна на прием :1052 :1052 , веднага отново се поддаваш на внушението ииииии решаваш, че и това е самата истина!

Мони, какво реши със захранването на принцесите?! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от cchery »

djiq написа::923

Привет на всички, бързам да се запиша и аз в групата на детоксващите за 2 дни. Пих си солта преди малко и дано да има ефект като е изпита след 2 кафета, но просто сутринта имах ангажимент и се притеснявах да я пия не за друго ами защото стомахът ми къркори ужасно :221
Взела съм си малко портокали и мисля да я карам повече на чай и евентуално някоя ябълка.
Днес съм се зарекла да си оставя малко свободно време да почета из форума и да влезна в час, чееее лятото от това тичане по поляните многооооо изостанах :221

Успешен детокс на всички!!!
Джияяяяяяяяяяя, радвам се много да те видя тук! :923 :923 :923 :923 :923 :923 :923 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ql4e ZLAto
Трошач на клавиатури
Мнения: 280
Регистриран на: 03 Апр 2011, 15:04

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от Ql4e ZLAto »

И аз съм тук с двудневен детокс на цитрусов фреш ... много безвкусен... но това е .. красотата изисква жертви :222
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wF8KhJ2/weight.png[/img]


http://station.ru/RadioStation.aspx?id=1723&flash=1&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;
ellyto

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от ellyto »

cchery написа:Cheva написа:
Аз също се чудя как хората са склонни да се страхуват да пият ансол,
а не се страхуват да преяждат с кренвирши ?!

Ами Чева то е... всичко е въпрос на масмедийно внушение! Когато ти се изтъпанарят рекламите с безбожно вкусни, димящи, печени кренвирши, на които малко дете с усмивка ги нагъва неконтролируемо...... решаваш, че е истина и ти иде и ти да захапеш един! Още повече, че е вкусно! А пък за солта като чуеш от трима човека, че е много вредна, че изтънява черва и т.н. и на всичкото отгоре ти е хипер гадна на прием , веднага отново се поддаваш на внушението ииииии решаваш, че и това е самата истина!
Абсолюто е така! Не трябва да изпадаме в паника за всяко нещо, защото ако се замислим кое колко е вредно, какво ядем, каква химия пием и т.н. ще психясаме. За това трябва да се стремим към балансирано хранене и доколкото е възможно да намалим приема на вредните неща.

На мен вчера ми беше толкова труден ден, пих около 2 л. сок, ядох грозде, ядох и ябълки, изпих и огромно количество чай и пак бях гладна. Днес положението е много по-добре.
Черитка, благодаря, че сподели за портокаловото сокче в Промаркет. Оказа се права, днес си взех 1л. за 3.30 лв. :eek: :eek: Не можах да повярвам, че е толкова евтино. При положение, че кг. портокали струват между 2 и 3 лв. от които не можеш да направиш 1 л. сок....Гантастиш, че сподели и сега ще се възползвам от изгодното предложение на Промаркет-а :222
Аватар
Ql4e ZLAto
Трошач на клавиатури
Мнения: 280
Регистриран на: 03 Апр 2011, 15:04

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от Ql4e ZLAto »

Хм, странно,в Промаркета на Ботевградско шосе въпросния фреш е 4,19лв :1044 И е така редичък, щото ми се струва да има и водица вътре, а не само ппортокали... :?: Вашите фрешове как са?
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wF8KhJ2/weight.png[/img]


http://station.ru/RadioStation.aspx?id=1723&flash=1&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от droidd »

ellyto написа:На мен вчера ми беше толкова труден ден, пих около 2 л. сок, ядох грозде, ядох и ябълки, изпих и огромно количество чай и пак бях гладна. Днес положението е много по-добре.
Елито,аз на този глад му хванах цаката.При мен, ако реши да се появи е надвечер.Взимам 2 ч.л. ябълков пектин с малко мед и канела и водичка естествено.Хем подпомага прочистването, хем създава чувство за ситост.
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от bobichan »

Ейй ме на и мен. Започвам от днес. Твърдо заковала 59 :954 Еййй, доживях. Освен това свих колана до последната дупка, така чемили ми дружки влизам в най-трудната фаза - финалната права + задържането на килограми.
Ще карам на грозде и за вечеря едно манго.
А сега отивам да ви прочета, че много съм изпуснала.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от cvety_rz »

Боби, :326
Аз все още имам фобия към кантара.Но един ден ще има победа убедена съм :524 Купих си нови дънки, че старите вече са ми големи :1099 , но докато си вляза в "по- старите" имам още мноооого :mrgreen:
В момента си хапвам малко хинап, запарила съм си 0,500 л. зелен чай....Добре съм
droidd, и ти си доло горе на фазата на Боби.Браво момичета :1143
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от droidd »

cvety_rz написа:Купих си нови дънки, че старите вече са ми големи
:326 Цвети, да си купиш поне още едни до Нова година , по същите причини :524
Milenita Bonita

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от Milenita Bonita »

Ооооо,здравейте на всичкиии!!! :954

Как я карате готини??!
Не съм се мяркала много отдавна,ако сте збелязали,но когато съм на работа не мога да правя детокс,понеже съм на крак 8 часа и няма да се получи както трябва.По тази причина се наложи да пропусна септемврийския.Този път обаче ще изкарам един днес,утре ще захранвам,че съм на рабоа и няма как!
Много се поотпуснах последните месеци,да си призная аз.Шоколадовата ми мания се задълбочи до такава степен,че започнах всеки ден да си хапвам по почти цял шоколад.... положението е зле!Този път съм решила да изкарам колкото се може по-дълго без сладко,защото знам,че веднъж проям ли го и спиране няма!Та такива терзания покрай мен!


Радвам се на всички ви,загубили килограмчета,браво на вас!!! :326
Вер,и ти си тук този път,супер! :940
Прегръдки на всички и лек детокс!! :224
Заключено