С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
pepidzheneva

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от pepidzheneva »

На закуска и аз хапвам само плодове или сок и повечко вода или чай...
овесените ядки обикновенно ги правя с вода ,не с мляко,слагам малко стафиди или някакъв плод...но ги хапвам по късно около обяд или за следобяд ако съм планувала нещо друго на обяд...не знам идват ми тежко сутрин...
pepidzheneva

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от pepidzheneva »

Cheva написа::1040 :1094 :1099

Неееее, никак не си личи задоволството ми, нали ?! :222
Ще се пръсна от кеф, пак съм си 65 кг. :1047
Т.е някакви 2-3 кг са си отишли. :plezya se
Не можах да повярвам на кантара сутринта. Знам, че ще е само за днес ,
но не се знае.... :222
Чева, ти си направо....адмирации и голям респект,браво :326 ...когато чета подобни твои постове... толкова много се мотивирам,благодаря ти.... :329
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от droidd »

Ето ме днес на ПОД-а :fan :954
Малко нещо съм неподготвена :oops: , ама ще закърпя положението до обяд.Вчера от моткане не успях да си купя плодове.Но имах тука 1/2 грейпфрут и 1 портокал, които вече изпих на фреш с 1/2л. вода.И 3 кивита се мъдрят, та няма да умра от глад докато ида до магазина :1062
Най-големият ми проблем в момента е една огромна торба с лапад, която ми донесоха снощи и днес ще трябва да го сготвя с ориз, а толкова мноооого го обичам и не съм яла още за тази пролет :1044
Та да видя какви ще ги натворя. -1 кг. чака да бъде унищожен. :lol:
Данид, чакам включване и от теб :923
Отивам да си накисна ориза и да сложа тенджерката с водата.
Хубав и усмихнат ден на всички :923 :923
tita

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от tita »

Аз се провалих вчера :128 ... пуууу. Дойдоха ми едни скъпи гости и нямаше как да хапвам оризова супица.
И ПОД- а беше тотално разбит с биричка, слатка, месце. Не съм прекалявала с количествата, ама ... к'во от т'ва, след като се провалих.

Много се надявам в петък да успея да ПОД-ствам както трябва.
Аватар
Ql4e ZLAto
Трошач на клавиатури
Мнения: 280
Регистриран на: 03 Апр 2011, 15:04

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Ql4e ZLAto »

:328
Аз пък смятам, че бях съвсем стриктна вчера... и все пак днес само 500гр надолу и се чувствам някакси надута... Друг път този наричан от мен "вълшебен" ден сваля повече от кило от кръшната ми снага и корема ми един такъв лек, а сега.... :1044 :1044 :1044
Почвам да си мисля, че организма ми вече знае какво да очаква от мен и си се запасява хитреца, трябва нещо да променя. Вече почти година тъпча на едно място :1044
А като чета има още няколко мецанки с моето положение и то такива които от години правят детокс и ПОД, и си вадя изводи, че наистина телата ни са се пренастроили, ама не в наша полза :1062
И си мисля друго - дали Док не може да ни помогне със съвет :222
Върти ми се в главата утре пак да съм на ПОД-а, но ще видим, ще разберете :1062
:923 :923 :923
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wF8KhJ2/weight.png[/img]


http://station.ru/RadioStation.aspx?id=1723&flash=1&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Stef

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Stef »

Да се запиша и в тази темичка, след детокса от миналата седмица :)
Тази седмица ще си избера ден за ПОД, нещо го отлагам, ама няма мърдане :1062
Може ли да попитам нещичко за чая от глухарче (дано питам на правилното място, че все още се ориентирам къде-какво има из форума)- за момента намирам в аптеките глухарче в кутия, от билковата серия на Здравец. Корен е, така пише. Вие такъв вариант на глухарче ли ползвате? На опаковката пише различна дозировка и приложение - прави се отвара, която се пие 4 пъти дневно. Тук чета за различна дозировка (ако не се лъжа, на 3 порции се разделя). Не знам как да процедирам, ще съм ви благодарна за съвет :923
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от droidd »

tita написа:Аз се провалих вчера
Тита, следващият път ще успееш. :524 И при мен нещата днес не са розови от към ситуация, ама ще видим. :1044
Стеф, точно глухарче не съм пила и не мога да помогна, но аз лично бих се доверила, на това, което чета тук във форума. Предполагам си видяла Тук
pepidzheneva

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от pepidzheneva »

Днес има заформена групичка на ПОД...само така момичета,аз съм с вас но само мислено,т.к вчера бях и физически на ПОД...но и аз като Златцето,само 500 гр на долу,но не се сърдя...в петък ще се пробвам пак....дано тогава се представя по- добре, да си кажа честно вчера малко попрекалих,позволих си някои неща(малко обезсолено сиренце на филийка с черен хляб...препечена) но имах неистова нужда за това :126 :126 :126 ...
Успех на Дидка и Данид днес ,утре ще ви чакам на отчет :)
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Cheva »

Как сте героини, ПОД-вате ли ? :954
pepidzheneva, :922 .
Аз си пазя 66 килца :222 , стартирах 62 бременността.
Тази седмица имам железен режим и се надявам да съм все така мотивирана.
Вчера ми беше позволеният въглехидратен ден :1062 , похапнах доволно сладкиши,
тъкмо съчетах с повод в работата. :) По съвет от една статия, веднъж седмично
(само веднъж :!: :1062 ) ще имам ден, в който да си позволя някоя купешка сладост
или нещо друго вредно. :razz:
Много се чудя дали да не се опна ДО СТЕНАТА и да давам отчет за килцата
през бременността. :523
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от droidd »

Cheva написа:Как сте героини, ПОД-вате ли ?
:221 ПОД-вах аз....Докато си напиша поста сутринта и ми се отвори много спешна работа, свързана с пътуване и огромно физическо и психическо натоварване :1044 Много ги мразя тези непредвидени ситуации, ама понякога се налага да реагирам като линейка :955 Въпреки, че си носих термус с чай, нямах време да отвия капачката и да пийна от него.Добре, че сварих пътьом да купя 1.5 л. вода и до 13ч., докато свърши галимацията си я изпих. После хапнах в колата 3 кивита и имах чувството, че душата ми се е отделила от тялото от пренатоварване.
Към 15ч. си бях у дома и сложих ориза да ври /повече от половината още е в тенджерката / Сгънах още 3-4 кивита, пих от чая и оризовата вода и със серьозни болки в кръста се приземих в леглото. Не можах да дочакам " Столичани в повече" и съм заспала :955 Да ама се събудих преди малко и сега пия едно винце /домашно/ и си допивам остатъците от чая и оризовата вода за мезе :955 :955 :955
Ще видим по-късно сутринта КантарЪ какво ще ме зарадва. :1062 А и болката в кръста си я бива/ трудно ми се отдава вече подобен екшън/...Мажа с Румалая...
Е, можеше да е къде по-зле :222
Cheva написа:Много се чудя дали да не се опна ДО СТЕНАТА и да давам отчет за килцата
Чева, чудесна идея :524 :923 :329 Имаш едно голямо преимущество. Времето се стопли и тепърва ще излизат плодове и зеленчуци.Така че мисля, че с лекота ще удършиш фронта :923
Ще ви нагледам после/по-късно сутринта :plezya se / как сте . :923
Данид, къде се загуби ? :222
Stef

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Stef »

Дроид, благодаря ти!
Да,точно тази страничка бях погледнала, значи по тези препоръки ще направя чая.
избрах глухарчето с цел чернодробно пречистване, за мен и мъжлето (който,между другото, след като стоически издържа целия детокс и захрани перфектно, е свалил и задържал 2кг.).
Лек и спорен ден на всички :923

Винцето в 1.45 нощес ме разби :fan
Заключено