Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Свобода на словото
Заключено
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от DeerE »

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЧЕРИТА.
ЩАСТЛИВ И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК.
:1092 :1086 :1005 :1005 :1005 :1078 :1075 :1078 :1075 :1104
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от cchery »

Благодаря на всички, оставили прекрасните си пожелания към мен и тук!!!! Днес се чувствам истински богата...... с любов..... една такава, нетърпяща възражения!!!

И не мога в никакъв случай да пропусна да напиша за изненадата, която няколко "елемента" с мечешки корени :1062 :1062 ми сътвориха..... букет в офиса и доста желан подарък...... неочаквано, адреналиращо :mrgreen: , разтуптяващо, РАЗРЕВАВАЩО..... И "заплахата" , че ще са до мен във всички дни...... :954 :954 Малко неща могат да дадат повече от всичките прекрасни думи, жестове и обич, която имах и усетих днес............ БЛАГОДАРЯ!!!!!!! :954 :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от cchery »

Привет на Велики Четвъртък. :) Как сте, момичета?! Боядисахте ли яйцата?! Или и събота е ден :lol: . Ние нашите ще ги правим на горнооряховска територия.... днес не ми е въобще до яйца. Почива ми се.... представяте ли си :1062 ?! Макар че не съм сигурна дали Момчил не ни е измислил някое приключение, с което да отбележим рождения му ден... знам ли.... Ще се разбере по-късно. И да вметна, че вчера получих 2 много изненадващи подаръка - единият е ваучер за хороскоп при астроложка, която много уважавам по ред причини. А вторият подарък - ваучер за рафтинг по Срума :plezya se :plezya se .... Добре, че не е бънджи.... :955

Днес си купих прекрасен козунак и вече стана ясно, че Великден е съвсем наблизо.. вкусът на козунака го издаде :mrgreen: - някакси залисана в пътешествия, приготовления и празници не усетих кога дойде и това Възкресение... Да не говорим, че с максимална Т на въздуха от 7 градуса днес и дебелото ми зимно яке на гърба, няма как и да предположа, че е пролет..... Нещо много се обърка в тази природа. :1062

Но живи и здрави, утре си пътуваме и очаквам да имаме хубави почивни дни. Пожелавам същото и на вас. И да пишете ей...... :1058
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от danid »

Здравейте Момичета,

Не мога да стигна до вас от доста време. Ще се опитам да попрочета какви ги вършите.



Чери, честит ви празник три дни яли-пили. Бъдете здрави, усмихнати и постигащи и най-смелите си мечти и желания.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Ver

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ver »

cchery написа:... вчера получих 2 много изненадващи подаръка - единият е ваучер за хороскоп при астроложка, която много уважавам по ред причини. А вторият подарък - ваучер за рафтинг по Срума ... Добре, че не е бънджи....
:221 или скок с парашут :222
Хубави подаръци. Особено втория :524

Я вижте какви лалета имало Rainbow tulips
Изображение
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Сиренце »

На мен ми изглеждат все едно радиация е минала през тях :1069 :1069 :1069 .
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от cchery »

Ей, мацки, не мога да се сдържа да не ви пусна това видео - НАЙ-ТРУДНАТА РАБОТА НА СВЕТА (на английски). :954 :954

Верче, много ми харесаха лалетата..... хем шарени, хем рошави.... а и ако са радиоактивни...... направо са си чисти метъли!!! :fan :fan :221
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ванчето »

cchery написа: вчера получих 2 много изненадващи подаръка - единият е ваучер за хороскоп при астроложка, която много уважавам по ред причини. А вторият подарък - ваучер за рафтинг по Срума :plezya se :plezya se .... Добре, че не е бънджи.... :955
Подаръците са супер! Браво на мъжа ти!

Ние с моите маймунета боядисахме яйцата... Е, освен шарени яйца и други шарении се получиха, но какво пък... Важното е да се забавляваме! Сега отивам да започна месенето на домашния козунак за утре! Всяка година си правя, като няма от къде да си купя... :lol:
Хубав ден на всички!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от cchery »

Бъни написа:
cchery написа: вчера получих 2 много изненадващи подаръка - единият е ваучер за хороскоп при астроложка, която много уважавам по ред причини. А вторият подарък - ваучер за рафтинг по Срума :plezya se :plezya se .... Добре, че не е бънджи.... :955
Подаръците са супер! Браво на мъжа ти!
А, тези подаръци са от приятели :) ..... страхотни приятели. Междудругото получихме и керамична кана за вода иииииииии беше употребена по "най-подходящия" начин - познайте кой ни напи водата?! :1062 :1062 Ето отговора от вчера сутринта:
res_Puhi.jpg
(81.35 KiB) Свалено 506 пъти
:221 :221 :221 :221
Бъни написа:с моите маймунета боядисахме яйцата... Е, освен шарени яйца и други шарении се получиха, но какво пък... Важното е да се забавляваме! Сега отивам да започна месенето на домашния козунак за утре! Всяка година си правя, като няма от къде да си купя... :lol:
Хубав ден на всички!
И ние си боядисахме...... ръцете, но не и яйцата :955 :955 ..... Както всяка година, въобще не случихме на бои, но ето все пак какво се получи:
res_malki.jpg
(117.51 KiB) Свалено 506 пъти
rew_golemi.jpg
(124.08 KiB) Свалено 506 пъти
res_single.jpg
(102.25 KiB) Свалено 506 пъти
Аз козунаци тази година няма да меся.... Всъщност съм месила само веднъж - преди 5 години... Обаче от домашното по-хубаво няма! Бъни, да ни се похвалиш после с твоите козунаци - надявам се да получат много успешни! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ася

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ася »

egg2.jpg
(19.49 KiB) Свалено 492 пъти

Честит празник!

Минавам да се изфукам с моя първи опит в декупажа :1216 :1216 :1216 и да ви пожелая здраве и благоденствие.
Днес аз празнувам повече именния ден на мъжа ми, отколкото християнския празник, защото не съм религиозна и някак считам за лицемерие да се прехласвам по традиции, които не разбирам и не са в душата ми. Възхищавам се на хората, които имат истинска вяра и не ходят на църква два пъти годишно или дори изобщо да не ходят, пак носят вярата в сърцата си и тя ги крепи и им помага да правят добрини. Съжалявам, че аз не съм от тези хора, и дори малко се срамувам, че съм такава езичница :oops: , но какво да се прави, не мога да се насиля, вярата или я имаш, или я нямаш. Спазвам традициите заради децата и ми е кофти, че няма да ги възпитам в духа на християнските традиции, защото ще усетят фалша у мен, ако се опитам да се пречупя. Я да спра да разсъждавам :1062 , денят е прекрасен и славеите пеят,та се късат! :1062 Ще почакам още малко да спрат концерта и ще излезем на разходка с децата, докато татко им боядисва, уви, на църковния празник и баш на именния си ден... но няма за кога да чакаме, бързаме да прикключим с ремонта, защото цялата къща мирише гадно на бетон и боя и кихаме постоянно, а за разнообразие и двамата са на антибиотик. Споделих! :221

Да допълня, че мечтая за рафтинг откак видях Струма :524 , а лалетата ми харесаха много :326

Хубав ден на всички! :922
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от cchery »

ЧЕСТИТ ВЕЛИКДЕН!

Въпреки, че напълно споделям написаното от Ася по отношение и на моите чувства към официалното християнство и религията въобще, ми се ще да ви пожелая онова, върху което попът снощи наблегна на среднощната служба, а именно да не забравяме за НАДЕЖДАТА.... тя винаги възкръсва, когато е споделена между хората!!! И не само.... както е видно на снимката, която силно ме впечатли днес:

[img]http://85.14.28.164/d/images/slideshows ... middle.jpg[/img]

Ася, честит ти именик!!! Нека са велики делата, сътворени от ръцете му.... (понастоящем по ремонта :1062 ).

Онова, с което мога да се похваля е, че ядох като за последно.. и дано не е за последно де :1062 , щото то и от преяждане се умира :221 :221 . Но пък от печеното агне няма и следа вече :1216 :1216 . Тежи ми, та ми тегне чак на съвестта, но не мога да обясня как така се получи :lol: ...... от утре ми се чини, че ще трябва да се погладува малко.

За съжаление и тези почивни дни са към края си... :328 :328 ..... а тук в Горна ми е така добре.... почивам си напълно. Няма я лудницата. Няма ги задълженията за готвене. Има едно лежерно спокойствие, с което е заразен града :mrgreen: . Но ме питайте дали бих живяла тук отново?! :222 :222 Утре ще има голямото завръщане към Софето - на идване петък откарахме в едно 6 км задръстване по магистрала Хемус - утре залагам на 16-километрово :1069 .

Хайде - похвалете се какво и как се случва с вас?! Какви яйца направихте?! Ядохте ли или..... и още може?! :1209
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено