Предколеден детокс :) - месец Декември

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от droidd »

Момичета,всички чудесно се справяте :923 Браво на вас :326 :326 :326
Ql4e ZLAto написа:А аз съм еднодневка....
Кюлче, аз и от еднодневките не съм този месец, така че :326
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от droidd »

listopad написа:на обяд ще направя нещо от рецептите,но до обяд?миналия месец сгреших със захранването
Листенце, предполагам, че си изчела вече всичко за захранването, но аз лично пропускам овесените ядки и до обяд ям само плодове , водичка и чай.И сутрешното кафе естествено :1062 , а после наблягам на салатите и гледам да не прекалявам /но не винаги ми се получава/
qn4eto

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от qn4eto »

Здравейте! Днес съм ок. Още не ми е прегладняло - дано ми се размине снощното освирепяване по това време. Чувствам се добре, малко поизоставам с течностите, но ще наваксам. Иначе след 1 ябълков, днес денят ми е "кивиев" :221 хоп, нова дума. Гледам доста е набъбнал форума и се радвам. Поздрави на всички упорити и разхубавяващи се дами, а и не само. :524 :326 Успех на всички! :923 :923 :923
listopad

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от listopad »

Момичета вие не правите ли сок от цитруси,аз цедя от портокал,мандарина и грейпфрут,и разреждам с вода,отделно пия чай и вода,само при глад хапна киви или мандарина.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от Cheva »

puf написа:този път мисля да направя и 4-ти ден как мислите
Недей. Става прекалено и отива към глад, а не детокс.
След 2-3 дни можеш да направиш един разтоварващ ден , примерно. ;)

Справяме се аз и дъщеря ми.
Бяхме на едно представяне със сладка почерпка, но аз я убедих и тя
стоически издържа. :954 Обещала съм да я почерпя тези дни. ;)
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от droidd »

Cheva написа:Бяхме на едно представяне със сладка почерпка, но аз я убедих и тя
стоически издържа.
Чева, браво на вас :326 :326 :326 Явно добре си мотивирала Дария, щом се е справила, въпреки обстоятелствата :524
qn4eto

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от qn4eto »

Добро утро! Листопад, има вариант и с цели плодове, има го в обобщената тема, но и ти като мен сигурно нямаш време. Всъщтост сега "ровнах" на бързо, но не го открих, може би някъде другаде съм го чела. Хайде който има възможност и спомен къде е да помогне. И аз ще имам предвид, но сега нямам време. Аз от известно време предпочитам варианта с цели плодове, по-лесен ми е за изпълнение, а и финансово, нали не е грешка. Някоя от по-опитните ни съфорумки ще каже, надявам се.
Аз изчезвам, че работа ме чака, ансолчето вече е изпито, със солидна доза зор - много ми е гадно напоследък, има дни когато се съмнявам изобщо дали ще успея да го задържа в стомаха си- :1052 . Приятен и лек да е денят ви! :329
mam4eto31

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от mam4eto31 »

Здравейте :923

Чева :326 на вас двенките :923
Разпиши се и в детския детокс, че взаимно да черпим инфо и опит!

Мина успешно моята тридневка, е снощи малко се изложих, като си направих за вечеря малко плодова салата с половин шепа сурови ядки, но щях да колабирам, нямах капка енергия и ми се повдигаше, сигурно от миризмите на манджите, които трябваше да приготвя!
Сега ще си спретна елда с масълце за обяд, а за вечеря варено картофче и ако мъжо бъде така добър и отиде да ми вземе зелензе за салатка, ще хапна и нея, но... май доста ни мързи днес!
И аз пропускам овесените ядки и карам на плодове до обяд!
Айде, хубава неделя ви пожелавам :329
puf

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от puf »

Cheva написа:
puf написа:този път мисля да направя и 4-ти ден как мислите
Недей. Става прекалено и отива към глад, а не детокс.
След 2-3 дни можеш да направиш един разтоварващ ден , примерно. ;)

Окей благодаря за съвета :940
много се радвам че има кой да ни напътства начинаещите.
Иначе аз продължавам днес последен ден малко ми е студено и приспивно ноо не се отказвам ;)
Утре захранвам може ли в този ден да добавям малко мляко към кафето как мислите :1044
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от droidd »

qn4eto написа:Листопад, има вариант и с цели плодове, има го в обобщената тема, но и ти като мен сигурно нямаш време. Всъщтост сега "ровнах" на бързо, но не го открих, може би някъде другаде съм го чела. Хайде който има възможност и спомен къде е да помогне.
Варианта с целите плодове, всъщност са Летните детоксикации.Погледнете теоретичната част

http://metsababa.net/forum/viewtopic.php?f=2&t=28" onclick="window.open(this.href);return false;
Варианти за детоксикация, под номер 4 са Летни детоксикации.

Момичета, стискам ви палци в лично за мен най-трудният ден - зхранването :524 :923
qn4eto

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от qn4eto »

Благодаря, Дроид /прозвуча като в Междузвездни войни/. Мисля обаче, че и извън летните детоксикации имаше вариант с цели ябълки или цитруси.
Аз захранвам утре, но си права, че е труден ден. При мен не най-труден, но пък е много отговорен. Много внимавам, дано и утре не се издъня, че в момента ми стърже и стомаха, и мозъка - една гладна симфония, която ако не спре скоро не знам :126 дали ще и устоя. Вече мисля кое прегрешение ще е по-малко - варен картоф или ориз. Но ще се опитам да се разсея от тези мисли, аз затова и седнах тук.
Хубава и безгладна вечер на всички :954 и блазе на захранилите се. :1062
Заключено