Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Душички златни, умилиха ме :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

плуването в морето с детето
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ася

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Ася »

Невероятно, но вчера за пръв път лових риба и се оказа, че това ме зареди толкова положително, колкото да си понеса слънчевото изгаряне без мрънкане.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от cchery »

Аз пък намерих днес 4-листна детелина.... или по-скоро листо от люцерна :1062 , но все пак---- четирилистно. :954
IMG_1401.JPG
(1.84 MiB) Свалено 917 пъти
И ето тези маймунчета...... ядосват ме, карат ме да викам, да повтарям, да излизам извън кожата си и...... все пак само като ги видя и целият ми живот придобива смисъл..... дори когато се дразнят както на снимката долу:
IMG_1359.JPG
(2.42 MiB) Свалено 917 пъти
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Да са ти живи и здрави слънцата, Черита! :954 :954 :954 А Коки какви мускули е направил вече, браво на младежа! Много истинска, жива, усмихната снимка, тази последната, но и първата е страшно контрастна, четирилистната люцерничка на фона на ярко лакираните ти нокти, перфектни фотоси!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от cchery »

vihrogonche написа:Да са ти живи и здрави слънцата, Черита! :954 :954 :954 А Коки какви мускули е направил вече, браво на младежа! Много истинска, жива, усмихната снимка, тази последната, но и първата е страшно контрастна, четирилистната люцерничка на фона на ярко лакираните ти нокти, перфектни фотоси!
Хахах, Деси, благодаря за думите. Верно Коки е позаякнал. Аз много обичам да се лакирам, но за тази година това ми е второто слагане на този лак :???: и никой не ми е виновен, че все "не намирам" време. Времето е едно и също, май много съм се омързеливяла.

Но пък като сте попитали кое ви зарежда положително, да отговоря. :) И да покажа с видео как това иначе прекрасно куче:

[img]http://forum.metsababa.net/download/file.php?id=2560[/img]

се докара до този вид :221 :221 :221 . И колко много се смях.... искрено и от сърце. :D :D


[youtube]tU7CqygkpX8[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Неделната разходка на чист въздух. Като едно време. Само двамата. Езерото с патиците. Банкя, пейка, сянка под дървото, той спи полегнал на мен, аз чета от нук-а си и слушам птичия хор. Безвремие. Зеленина. Тишината се нарушава отвреме-навреме от минувачи. И отново тишина. Спокойствие. Зелено. Така хубаво си почивам, направо се презареждам. Беше прекрасен ден за мен, дано и за вас също е бил поне толкова чудесен :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Kalia

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kalia »

Добро утро! Успешен ден и слънчева нова седмица Ви желая!
Бях забравила колко позитивно е настроението тук. :329
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор