И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от bobichan »

Хайде мацки да ни е честита новата 2014 година!
Живи и здрави все така позитивни и задружни.

Не съм правила детокса на Доктора от много време. Последните няколко пъти нямах и време да пиша, но този път съм с вас. Страшен грип върлува, мен самата ме повали много здраво, те първа ще се "изчисляват" щетите, но хайде да детоксваме ЗА ЗДРАВЕ! Ако това не е мотивация не знам какво друго може да е. А ако влезем в по-малък размер това ще е бонус за добре свършената работа.

Нооо предизвиквам ви искам детокс без прегршения! Дори няма да ги изброявам, защото веднага мисленето ми се променя и започвам да правя компромиси. СТОООООООООП! Говорим за класически, чист детокс само сокове, чай и вода. Е и малко АнСол, де то на къде без нея.
Е обещавате ли без прегрешения?
Хайде настройвайте се очаквам включване. Да се преброим, а?

Датите са 14, 15, 16 Януари. Това са вторник, сряда и четвъртък в петък захранваме.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
rosa_bg

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от rosa_bg »

За много години, мили момичета! :922 От много време не съм се мяркала насам, но нова година - нов късмет! Гледам, че малко е оредяло тук напоследък. Дано повлека крак и да се разпишат повече детоксващи. Детенцето ми стана на годинка и аз смятам да възстановя отслабващия режим. Правех опити да детоксвам като бременна, но да ви кажа се чувствах ужасно и реших, че не е редно. Беше ми едно уморено, отпаднало - направо като пребито куче. Сега обаче трябва да си влизам отново във форма, че става страшно. Вероятно ще събирам кураж с ПОД тези дни.
Хайде до скоро!
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от bobichan »

Явно всички още са на празнична вълна. На никой не му се детоксва. Къде сте мацки, само двама записали се до сега. Не е ли малко?
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
naskomimi

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от naskomimi »

Здравейте и за много години, момичета!
Бъдете живи и здрави, леки и свободни! :329
Аз не съм писала и детоксвала от няколко месеца, а преди това правих 6-7 месеца поред. Наложи се, защото правих три инсеминации една след друга и просто нямаше как....постоянно бях на лекарства и инжекции и нямаше да има смисъл...
Хубавото е, че поне не качих от толкова химия, но знам, че тялото ми се нуждае отчаяно от детокс. Яд ме е, че пропуснах декемврийския, защото тогава пропуснах инсеминация и не пиех нищо, но...сега смятам да се реванширам...
Относно стрикността на детокса, аз съм куче... :fan или по-скоро магаре :1062 ....толкова съм инатесто, че понякога прекалявам, но искам всичко да е наред. Не съм прегрешавала нито веднъж, дори не съм пила ментат при главоолие, а съм търпяла...Ето и сега - на 14-ти съм на рожден ден и имен ден и като знам домакина какви крилца прави.....и какво винце....просто ще бъде тежко начало....
Знам, че ще устискам, но ще ми е много гадно, че съм много "пощелива"....
Иначе само веднъж пробвах на соково и това не е моят детокс...Знам, че е най-хубавия, но през пролетта, лятото и есента правя на сезонни плодове, а зимата на любимия ми - грейпфрут и белтък...От него съм се "чистила" най-добре и съм сваляла...че имам едни 2 кг. от празниците...дано успея..
Тъпото е, че милото има имен ден на 18-ти и ще трябва да внимавам...знам, че вече е втори ден от захранването и д-р Михайлов казва, че вече може да се яде нормално, но все пак....
И те така от мен - надявам се още да е рано и затова да сме толкова малко желаещите, но все пак предпомагам, че ще сме повече след празничното плюскане. :1062

Хубав и много усмихнат ден, момичета!
:329
Kalia

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Kalia »

Да се запиша и аз в темичката. :954
Нова съм тук,но много ми харесват темите Ви за детокса. И затова...и аз да повлека крак тук - днес съм на чайче от майчин лист(сена),който обикновено използвам за навлизане в детокса.
С негова помощ прочиствам чревния си тракт.Смятам утре и вдругиден да направя двудневно гладуване - само на чиста изворна водичка :1216 :1216 :1216
Това двудневно пречистване ми действа особено вдъхновяващо - зареждам се с енергия и се подготвям за посрещането на грипа "в пълно бойно снаряжение"... :1099
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Мърмори »

И аз съм на линия този месец. От мързел, от разни оправдания няколко месеца бях в скрита в храстите, но ето-показвам се вече. С Боби си говорихме днес, че телата ни отдавна дават сигнали със зов за чистене, но забързани в ежедневието си ги оставяме на заден план. При мен вече са не просто сигнали, а цели сирени вият. От няколко дни съм с болки в черния дроб. От години не съм ги усещала толкова настоятелни. Затова от утре започвам лечебен глад,който ще съчетая с детокса като му дойде времето.
Чакам и Тами да се появи, Черита и тя нещо му се закани на детокса... хайде да се събираме вече, че е срамота!
tita

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от tita »

Е, страхотна покана за детокс. :326
Компанията - яка. :524
С кеф да се включиш.
Обаче, кажете ми, как да стане като точно тогава ще съм в Турция, с колеги, партньори и т.н. Представяте ли си? :221
Ужас! Не искам да си помислям, как тичам из Истамбул да търся тоалет или докато кротко си хортуваме с комшиите, се чува къркорещ звук от стомаха ми. А да не говорим как се устоява на турските вкуснотии.
Няма да съм с вас, мацки, но мислено ще ви подкрепям.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Ванчето »

Здравейте! И аз ще се присъединя към детокса този месец! В никакъв случай няма да го пропусна! Правя детокси отдавна , но не всеки месец, защото до сега нямах за цел да свалям килограми. Правех го за здраве, за тонус и добро самочуствие. Но от 3-4 месеца нещата нещо се пообъркаха и започнах да качвам килца, без да съм променяла нищо в начина си на живот и хранене. Сега, с началото на Новата Година си поставих доста цели и вярвам, че ще постигана желаните резултати! Регистрирах се при Вас, защото много ми харесва целия този позитивизъм който просто се излива от форума...! А човек понякога има нужда точно от това, от моралната подкрепа на хората които изпитват същите емоции, макър и на километри едни от други! Благодаря Ви че Ви има!
Никога не е късно за ново начало!
Tami

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Tami »

:329 :922 :954 Здравейте момичета, Зори, Бобичан, ....Za Много Години....Надявам се че сте си изкарали добре празниците, хапнали, пийнали и повеселили....Сега му е времето да се детоксираме и да стъпваме в крак. Аз лично имам много за отслабване...детоксиране и въобше все едно нося торба с гнили картофи които иcкам да изхвърля. Ще подкрепям всички.....подкрепа и на мен ми е необходима че съм като охлюв с овесен нос когато детоксирам сама. Зори, Бобичан....така се радвам че сте тук.....:) аз започвам от сега с лека настройка, съвсем олекчено ..на 13ти имаме praznik у дома....но аз ще карам по полека и активен детокс на 14, 15, и 16ти...да, отсега natatak сме заедно! :1209 :922 :329 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от bobichan »

Еййй, страхотна група се заформя! Бях тръгнала да си лягам, но не мога да не се включа. Браво на нас за куража и смелостта. Ще се получи мацки ще видите ще изчистим гадовете :1021 :1021 :1021 :1021
Мен как ме е яд, ако знаете на един грип да се дам... Сега трябва да чистя яко боклук. Поне АБ ми се разминава за сега ще видим ще успея ли да го пропусна. Но ще поправим грешката :) Килцата са бонус разбрали сме се :)
naskomimi браво на теб! Определено събуди любопитството ми с тези грейпфрути. Така и не съм го пробвала този детокс. Някой друг има ли наблюдения. Моля да сподели.
Kalia_1 защо не съчетаеш детокса с гладуването? Така двете няма ли да са много близо едно до друго?
Зори, както и преди съм казвала - за мен е чест да детоксвам с теб. Стискам палци за гладуването. Нали имаш книгата? Ние сме тук за подкрепа и в другата тема ще гледам да надниквам, дано смогна.
Тита, съжалявам, че се разминаваме. Аз толкова рядко детоксвам. Последния път беше лятото и беше с програмата на Надя та не съм писала. Но то се знае, че ще предпочетеш турските баклавички с шам фъстък пред АнСола. Човек като е на такова място трябва да се наслади максимално на мига и да се потопи в атмосферата.
Бъни, привет май не сме се засичали на детокс с теб. Ти нали внимаваш със захранването - то реално е по-важно от самото гладуване. Да не би от там да се е объркал метаболизма? Помисли хубаво за някаква друга промяна, която може да е настъпила. Например започнала си да използваш прекалено много готови подправки от тия дето са подправка за пиле, подправка за риба, подправка за яйца и т.н.? сменила си козметиката или закуската сутрин? Може да е нещо съвсем незначително. Помисли и кажи - заедно можем да намерим причината.
За много години Тами, ми да ги изхвърлим тия картофи, а? За какво са ти, само ти пречат :222 Правилно се настройваш от сега. карай на по-лека храна - това е гаранция за успех! И аз в събота съм на гофрети - събираме се с моите колеги от университета вече 7-8 година та си ние традиция. Ама за толкова време не успях да ги убедя да не слагат маргарин и бяло брашно в гофретите. Мен не ме изкушават кой знае колко аз ям на 2 години веднъж, ама ходя с децата и ми е гадно да им давам да ядът маргарин.
Ей забравих да кажа, че ще детоксваме с майка ми :) Ще докладвам и за нея.
Хайде мацки лека и наблегнете повече на зеленчуковите ястия и салатите тия дни.

:922 :922 :922
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Kalia

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Kalia »

Да се похваля още от сутринта - днес съм само на изворна водичка :1216
Вчера доста се поизпотих с чая от майчин лист. :1139 , но пък доста добре си изчистих
чревцата :D Смятам да направя двудневно водно гладуване. Дотук хавата е супер :524
"Kalia_1 защо не съчетаеш детокса с гладуването?"
Моят детокс винаги е бил чрез гладуване. :1209
Заключено