ТЕСТОВЕ

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Тестът показа: :326 :524 :329

Аз- 7 т. Любовница и 4 т. Домакиня/Майка

Той - 7 т. Творец и 4 т. Управител
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Тест за вътрешното ни гражданство :524

Мой результат теста
Внутреннее гражданство
Ваше внутреннее гражданство, исходя из Ваших ценностей, оценок, убеждений ...

Исландия

С таким же результатом еще 252150 чел.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Кейт Мидълтън или Меган Маркъл - на коя херцогиня приличаш?

Тест - на коя от двете херцогини приличаш ти? :524

https://www.edna.bg/testove/test-kejt-m ... n-markyl-2

Меган Маркъл

Най-голямата ти сила е адаптивността - можеш да извлечеш полза от всяка ситуация и притежаваш способността да виждаш истината, която се крие под маската на фалшивата добронамереност. Ти не се страхуваш да мечтаеш и никой не може да те убеди, че заслужаваш по-малко от най-доброто.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Психологически ТЕСТ: тази снимка разкрива много за същността ни! :524

Рдица психолози използват тестове с картинки, за да разгадаят личността на човека. Все по-популярни днес стават тестовете с оптически илюзии, при които всеки човек може да види нещо съвсем различно в на пръв поглед една и съща картинка. Психологическите тестове ни помагат да се опознаем и понякога те са по-обективни дори от психолог.

Днес ви представяме именно такъв интересен психологически тест, който ще ви помогне да надникнете по-дълбоко в дебрите на вашата душевност. Всичко, което трябва да направите, е да разгледате картинката долу и да видите, кое е първото нещо, което изниква в съзнанието ви, когато я погледнете. Отговорите и тяхното значение за вашата душевност, ще откриете в галерията ни.

Изображение

Видяхте корени, дървета или устни? Ето какво значи това:

Ето какво тази снимка разкрива много за същността ви! :524

Корени - Ако свържете картина с корени, тогава вие сте интроверт. Винаги приемате критиката спокойно и без излишни драми. За вас това са конструктивни коментари, съвети, които можете да вземете предвид, за да се подобрите. Ако някой се опитва да ви нарани и несправедливо ви обвинява, той няма да постигне нищо, защото дори няма да го забележите. Животът ви е дисциплиниран и организиран. Опитвате се да живеете хармонично, като наблюдавате ежедневието и следвате планирани действия. Развивате волята и моралните си принципи. Можете да получите това, което искате с лекота. Навън изглеждаш като доста скромен човек. И всичко това, защото оценявате всякакви житейски ситуации от позицията на здравия ви ум.

Устни - Ако виждата устни на снимката, вие сте амбициозни. Знаете как да преодолеете трудностите на живота, но все пак се опитвате да ги избегнете. Вие действате разумно, но като човек сте доста наивен. Всичко се дължи на факта, че сте над нещата и сляпо вярвате на хората. Опитваш се да видите само доброто в тях. Онзи, който смята, че сте слаб и глупав човек, греши много. Вие сте много мили. И добротата не е слабостта ви. Това е вашата сила. Винаги можете да потърсите помощ и съвети. Приятелите ви знаят това и оценяват това качество във вас.

Изображение

Дървета - Ако виждате дърветата, тогава вие сте екстроверт. Вие сте много искрени с другите в отношенията си, отдадени и верни сте. Очаквате същото в отговор. В комуникацията сте достатъчно учтиви и никога няма да си позволите да се изложите. Очаквате много от хората, вие сте взискателни. За да спечели някой доверието ви, понякога трябва да поработи доста усърдно върху това
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Избери врата и открий неподозирани истини за себе си - Оттук - цък - източникът! :524

Изображение

Днес ви представяме един любопитен психологически тест, който разкрива интересни факти за техния характер. Всичко, което трябва да направите, е да изберете една от шестте врати на снимката и след това да разберете какво "стои зад нея". Вие сами избирате, а тайните знаци на съдбата ви водят! Виж какво означава твоят избор:

Възможностите и ключовете към тях :524

Моят резултат и избор е следният:

6. Всички разчитат на теб

Близките и колегите ти се възхищават на смайващата ти способност да се справяш с проблемите. Ти си креативна, позитивна и малко странна (но в добрия смисъл, разбира се). Твоята суперсила е да караш хората да се усмихват и да се мотивират. Да, ти наистина си специална! Проблемът, върху който трябва да поработиш, е неспособността ти да се концентрираш и да отделяш голямо внимание на малки и незначителни подробности.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Изберете си картинка и разберете какви изненади ви очакват през септември :524

Изображение

С помощта на гадаене по картинки всеки може да разбере какво ще му донесе първият месец на есента. Точното гадаене ще ви позволи да определите по-нататъшни цели и да разберете каква ще бъде есента на 2021 г. Развитата интуиция помага да се привлекат положителни събития в живота и ловко да се избегнат неприятностите. Изключвайки гласа на разума и вслушвайки се в чувствата си, ще изберете една от картинките, която леко ще отвори завесата на тайните и ще ви разкаже за събитията от предстоящия месец.

Изображение

Изберете си една от шестте картинки! А в галерията ни прочетете какво е нейното значение:

Гадание по картинки: какво ви очаква през септември
:524

Моят личен избор е картинка №4. Да прекарате първия месец на есента на позитивна вълна и лесно да се справите с поставените задачи – това е най-сигурната защита срещу манипулатори. През септември си струва да вземете под внимание знаците от Вселената, благодарение на които ще бъде възможно да се поставят на място хора, които искат да ви подчинят на своята воля.

Изображение

Моят втори личен избор е картинка № 6. Началото на есента е чудесно време за разходки и нови запознанства. В първия месец на есента не трябва да отлагате екскурзии и пътувания, за да не пропуснете възможността да намерите нови приятели или дори да срещнете любовта на живота си.

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Изображение

Моят избор: 5, 8 и 2 - като се замисля лично аз за мечтата си и бъдещето си :954 :954 :954

ТЕСТ: Избери си свещ и разбери дали съкровените ти желания ще се сбъднат! :524 - из Една.бг:

Пламъкът на свещта пречиства, затопля, изпълва с жизненост, осветява пътя и посочва правилната посока.

Ако искате да разберете дали желанията, които таите в себе си, ще се сбъднат, задайте този въпрос на Вселената, изберете свещ и ще получите своя отговор.

Не бързайте с избора, помислете за мечтата си и изберете свещта, която ви се струва правилна.

Този тип тестове е свързан с психологията и подсъзнателните избори, които взимаме, на базата на нещата, които си мислим, че желаем и заслужаваме.

Вие сами избирате, а тайните знаци на съдбата ви водят!
:524

Избери си свещ и разбери дали съкровените ти желания ще се сбъднат!

Свещ номер 5
Да мечтаете, разбира се, не е вредно. Но вие искате твърде много и то за кратко време. Опитайте се да разбиете целта си на няколко компонента. Именно тях можете да получите доста бързо, което ще ви даде сила, която да въплътите в по-глобални идеи.

Свещ номер 8 - Желанието ви ще се сбъдне независимо от всичко. Вселената се е заела с изпълнението на вашата “поръчка”.

Изображение

Свещ номер 2
Повишената емоционалност често ви прави лоша услуга. Дишайте и не насилвайте нещата. Желанието ще се сбъдне, ако престанете непрекъснато да мислите за него.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Тибетският ТЕСТ, от който ще научиш неподозирани неща за себе си :524

Този уникален психолигически тест е верен за 97% от хората, които са го направили. Тибетският тест може да разкрие много, за това кой сте в действителност – черти от характера ви, за които дори не сте подозирали или пък да даде отговор за ваши реакции, на които не спирате да се учудвате.

Изображение

За да отговорите на въпросите, трябва да следвате единствено и само интуицията си. Забравете за логичното мислене. Тук няма правилен и грешен отговор. Отговаряйте бързо, без да мислите много. Импулсивните отговори дават много повече и по-вярна информация, отколкото дълго обмисляните. Споделете това, което първо изниква в съзнанието ви.

Записвайте отговорите си на хартия, ако така ще ви бъде по-лесно. В края на теста ще научите нещо важно за себе си.

1. Представете си, че имате следните пет животни, които стоят пред вас. Подредете ги в реда, който ви харесва:

крава, тигър, овца, кон, прасе

2. Опишете всеки предмет от този списък само с един прилагателно:

Кучето е…

Котката е…

Плъхът е…

Кафето е…

Морето е…

3. Намислете си имената на пет души, които са важни за вас. Изберете цвят за всеки един от тях от списъка по-долу. Свържете всяко име с определен цвят.

Жълт

Оранжев

Червен

Бял

Зелен

КЛЮЧ КЪМ ТЕСТА:

1. Отговорите на първия въпрос дават информация за приоритетите в живота ви:

- Кравата показва вашата кариера.

- Тигърът е вашете чувство за собствено достойнство.

- Овцете представлява любовта.

- Конят е семейство.

- Прасето олицетворява пари.

2. Отговорите на втория въпрос разкриват как виждате живота си на подсъзнателно ниво:

- Кучето показва как виждате вашата собствена личност.

- Котката символизира личността на партньора ви.

- Плъхове показват как виждате вашите врагове.

- Кафе е вашето отношение към секса.

- Описанието на морето описва живота ви като цяло.

3. Цветовете показват отношението ви към въпросните хора:

- Жълтото е за човека, който никога няма да забравите и има голямо значение в живота ви.

- Оранжевото е за човека, който считате за истински приятел.

- Червеното е за човека, когото обичаш с цялото си сърце.

- Бялото е за човека, който е вашата сродна душа.

- Зеленото е за човека, който ще помните до края на живота си.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Избери си идеалната уютна вечер и разбери какво есенно вълшебство те очаква :524

Изображение

И така, отново сме „онова време от годината“. Когато въздухът става по-сух, когато вдишваме с радост аромата на кафе със специален вкус, когато в края на деня с удоволствие събличаме връхната си дреха и протриваме ръце.

Говорим за късната есен - когато отдавна не ни е ваканционно и все още не ни е Коледно.

В никакъв случай обаче не трябва да я приемаме като „умиращия сезон“, който идва да открадне от сърцата ни позитивните чувства, както прави с топлото време навън. Чудеса се случват всеки ден, целогодишно, на всяка edna от нас!

Днес те предизвикваме да направиш специалния тест на Edna, за да разбереш какво есенно вълшебство те очаква тази есен:

ТЕСТ: Избери си идеалната уютна вечер и разбери какво есенно вълшебство те очаква :524

Моят резултат: Тази есен ще си на крилете на любовта! Твоята есен ще бъде такава: романтична, отдадена, уединена, пулсираща от любов. Ако си необвързана, вероятно мъжът на живота ти ще се появи през някой от месеците с жълти листа по дърветата. И ще бъде наистина нещо, което си е заслужавало чакането. Ако пък си във връзка или имаш семейство - есента ще те дари с преоткриване между теб и половинката ти. Ако в последно време сте имали търкания и неразбирателства, настоящият сезон ще ви дари с търпение, обич и благодат - така че да изживеете всичко невероятно, което не сте имали възможността досега... При всички случаи любовта ще бъде водеща стихия, водещ елемент в твоя есенен живот и ще се чувстваш наистина спокойно и на мястото си в нейния водовъртеж!
:329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Каква конкуренция представляваш? :524

Изправени пред предизвикателство, което искат да победят, някои мацки са безмилостни. Други пък се отказват в минутката, в която се наложи да проявят конкурентен дух. Разбери от кои си.

http://p.cosmopolitan.bg/tests/kakva-ko ... -636x0.jpg

РЕЗУЛТАТ ОТ ТЕСТА КАКВА КОНКУРЕНЦИЯ ПРЕДСТАВЛЯВАШ?

:222 Достойната противничка :222

О, да, разбира се, че искаш сладура, повишението и жестокия апартамент, но подходът ти е премерен и приятелски. И в крайна сметка почти винаги ти носи успех (например показваш точно нужната доза ентусиазъм за работа през уикенда или използваш правилния момент, за да се сдобиеш с добър агент на недвижими имоти). Състезателният ти дух е в здравословно количество. Ти просто знаеш как да постигаш целите си, без да изплашиш всички около себе си. Ако приятелките ти в офиса получат повишение, няма веднага да търсиш начини да подронваш авторитета им, само защото се чувстваш недооценена. Ще направиш стъпка назад и ще се запиташ: „Какво трябваше да направя?“ След като си отговориш, внимателно ще си изработиш стратегия.

Друга твоя страхотна черта: По никакъв начин не се чувстваш заплашена, когато приятелите ти блестят с някое свое постижение – супер визия или страхотна нова кола. Ти използваш победите им, за да обогатиш своя живот. Със завидната увереност, която притежаваш, не е никак чудно защо изглеждаш, сякаш имаш всичко... което в действителност често постигаш.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор