През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и песен!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
naskomimi

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от naskomimi »

Здравейте, момичета!
Искам и аз да се включа този път. Не знам дали ме помните. Правила съм редовно детоксикации преди няколко години и се чувствах супер. Най-любим зимен вариант ми беше с грейпфрут и белтък и свалях по 2,5-3 кг и задържах -2. И разбира се летните любими.
После започнах наново процедури, инвитро, слава Богу бременност, майчинство, кърмене малко повече от година. Та вече имам крещяща нужда.

Имам три въпроса и ще бъда благодарна за отговор:
Може ли пак с грейпфрут и белтък или вече им минава сезона?
Да я направя ли два дни, тъй като на 9-ти имам рожден ден или три дти от 10 до 12? Винаги съм издържала три дни и няма да ми е проблем. Дали обаче ще е ок и в деня след пълнолуние?
В момента пия само шуслерови соли 10 номер 2 пъти по 5. Имах хиперлактация през целия период на кърмене и се наложи да пия последователно бромокриптин, достинекс и сега солите. Искам да ги пия поне още две седмици, че все тръгваше пак кърмата след спиране на хапчетата.
Обаче сега съвместимо ли ще е с детокса и ако да кога да ги пия сутрешните? Половин час след английската сол и след 30 мин да закусвам или?
Благодаря и ще се радвам да се подкрепяме заедно!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

Здравей, помня те! :923 /аз съм вихрогончето, понеже съм със сменен никнейм/

Според мен на рождения си ден празнувай спокойно, а детокса започни на следващия ден. От 10 до 12 май дните са си съвсем окей. И другите момичета да кажат, но аз мисля така :524

Честита ти радост! Отдавна не си писала във форума! А през това време хубави неща са ти се случили, както виждам :222 Мини, разкажи повече и в другите теми!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
naskomimi

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от naskomimi »

Здравей, мила!
Много се радвам да съм отново сред вас! :1216
Наистина радостта ми е голяма - след повече от 8 години борба за детенце, Бог се смили над нас и чрез ръцете на прекрасните лекари от Надежда на 22.03 миналата година изплака нашето най-голямо щастие - Юлия.
Няма по-голяма благословия от тази да бъдеш майка.

Нямах време обаче за форумите, влизах рядко в групи във фб и така.

Сама разбираш обаче за тези години опити и особено последните инвитро що гадни химии и стимулации изпих и си бих. Докато бях бременна до последно с по една шепа лекарства, докато кърмех 4-5 пъти пих и АБ заради маститите.
Затова казвам, че нуждата от един хубав детокс крещи.

Какво ще кажеш за грейпфрутите? Ок ли са все още? Нещо със сокове не ми се получава, а вке още не са узрели ягодите и искам с грейпфрути и белтъци.
И ще е ок ли да пия шуслерови соли докато детоксвам, че ме е страх да ги спра и да не ми тръгне пак кърмата...

Нямам търпение да дойде др седмица и да бъдем заедно в това прекрасно и здравословно предизвикателство!
Целувки! :224
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

Да ви е жива и здрава Юлия, и да ви дава много поводи за усмивки, радост и гордост :923

На колко е в момента? Кога е родена? Разкажи ни нещо повече за нея, ако искаш. Както и за своя живот след нейната поява. Каня те официално да посетиш ето тази тема и да се разпишеш в нея, разбира се, ако искаш.

Шуслеровите соли според мен не пречат на детокса. Освен това - ягоди вече има на пазара. Пробвай ги сега и виж дали ще ти харесат. Може да минеш на ягодки.

Така и така с теб раздвижихме тази тема, та се зачудих - дали да не взема и аз да не го направя майския детокс? :222

Трябва да помисля какъв вариант да си избера. Сигурно ще съм на английска сол /ансол/, вода, чайове, кафе, ябълки и ягоди. Звучи добре и реално постижимо за мен... отдавна не съм детоксвала, а определено имам крещяща нужда от това! :fan
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

Снабдих се с английска сол.
Ще детоксвам на 9, 10 и 11 май.
Минавам на вода, чай, ансол, кафе, ябълки и ягоди.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
naskomimi

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от naskomimi »

Супер! Аз обаче ще почна на 10-ти. Ще го направя с грейпфрути и белтъци. Трябва да си купя тези дни грейпфрути и ансол. Домашни яйца колкото щеш
Други с нас? :1216
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

Сигурно ще си бъдем двечките, пак ще е хубаво :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

Английската сол ми е в дамската чанта.
От пазара утре сутринта ще си купя от любимите ми ябълки, както и малко ягоди.
И почвам. Другиден ще чакам и наскомими да се включи.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от bubalina »

Kleo написа:Сигурно ще си бъдем двечките, пак ще е хубаво :222
И аз съм тук! Ставаме трички :222 Изпих ансола, после ще мина през пазара за плодове- сигурно и аз ще съм на ябълки и ягоди. Успех, момичета! :954
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
naskomimi

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от naskomimi »

Успех, мацки!
Аз едва намерих грейпфрути. Сигурно не са вече хубави, но нищо. Наумила си бях с грейпфрути и белтъци и си държа на ината.
От утре и аз с вас. Ще видя дали ще правя и на 12-ти или само двата дни!

Целувки за успешен детоксов ден! :329 :329
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: През 2017 -та година всеки месец, детокса ще е лек и пес

Мнение от Kleo »

Бубка, супер! :954
Отчитам изпита ансол сутринта + вода + 2 ябълки.
Току-що обядвах с 11 ягоди и чашка кафе + вода, разбира се.
Успех и на трите ни тогава!!!
:524 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор