ЖИВОТЪТ в няколко реда | спам-тема

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

ЖИВОТЪТ в няколко реда | спам-тема

Мнение от cchery »

Здравейте, момичета. Ето аз се реших и пускам новата спам-тема. :)

Да - форумът е с нова визия. Но не това е основното, а че вчера инсталирах новата и най-последна версия на софтуера на форума.... Естествено не се мина без проблеми (никога и не се е случвало!) и... все още има бъгове. При мен най-редовно се случва да бъда разлогната при опит да пусна мнение. Затова винаги си запомням текста, преди да натисна бутон "прегледай". Пуснала съм сигнал при поддръжката на хостинг-компанията, където се намира форумът - дано да помогнат, за да отстраним всичко.

Свалила съм още 2 шаблона на за визии на форума - ще ги пускам през 2-3 дена, за да ги тестваме и да решим кой ни харесва най-много. На мен този ми е супер удобен и подреден - особено откъм потребителския панел. Така или иначе това предстои.

И на мен новините напоследък ми идват в повече и става все по-трудно. С всеки изминал ден. Снощи обаче се "измъкнах" ходих на театър. Гледах моноспектакъл на актрисата Яна Огнянова, с която се "запознах" в "Ол инклузив" - гаджето на Парушев. В последствие четох много дълго интервю с нея и много ми харесаха житейските ѝ и чисто човешки позиции. А снощи..... снощи видях на живо какъв изключителен талант е..... Пиесата се казваше "Жената е странно животно" по сценарий и под режисурата на Здрава Каменова. Смях през сълзи - в края на представлението не знаех дали повече ми е смешно или повече ми е тъжно. Но каквото и да е Яна Огнянова влиза категорично в списъка ми с много любими съвременни актриси, където също така безусловно са Милица Гладнишка, София Бобчева и Стефания Колева.

Друго интересно няма...... освен многото сняг в София. Ама това май вече не е новина. Сега излизам да побягам... може пък да ми е последното тичане на сняг - знае ли човек?! :roll: :roll: :roll:

А, да...... и трябва да уча по немски, че следобед сме с Бела на курс..... И започнах работа по нов сайт, т.е. имам поръчка..... Абе, не ми е скучно.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: ЖИВОТЪТ в няколко реда | спам-тема

Мнение от Сиренце »

Харесва ми заглавието на темата :954

И аз работя (че в училище ми е малко). Не съм споменавала, но водя клуб с гръмкото име "Дигитални дизайнери". Последната ни тема беше дизайн на чанта и децата спонтанно решиха да подарят чантите на майките си за 8 март. Та от два часа търся фирма, която да ги изработи и изпрати до 07.03 и да не са на безумни цени. Е, намерих за по 15 лв на бройка. Как ли не ги молих да ни направят отстъпка - не и не :126 . Дори не искат и безплатна доставка да предоставят. Аз ли не съм наред, че ми се струва безумна такава цена за нищо и никаква платнена торба?!
Бих ви ги показала, но съм забравила как се качват снимки във форума :oops: :oops:
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: ЖИВОТЪТ в няколко реда | спам-тема

Мнение от Нели »

Здравейте, момичета!
Много ми допада това заглавие.
Аз днес цял ден работих по едно дело, защото срокът за заключението беше... днес. Изпратих го преди малко на имейл адреса на деловодството на съда, подписано с електронен подпис. Колкото - толкова. :954
Много ми се иска тук да НЕ си говорим за новините по света и у нас. Надявам се да успеем да запазим поне този остров на някаква нормалност.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: ЖИВОТЪТ в няколко реда | спам-тема

Мнение от Нели »

Честит рожден ден, Деси!
Бъди здрава, свободна и щастлива! Нека дните ти бъдат пълни със споделена радост!

Честита Баба Марта, момичета!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ЖИВОТЪТ в няколко реда | спам-тема

Мнение от cchery »

Изображение

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

Струва ми се, че нямам достатъчно силно пожелание за днешния ден. От друга страна.... точно днес 1-и март 2022 година осъзнавам кристално ясно и на 100% символиката на този наш български знак - мартеничката! По-силните послания, без значение превратностите на историята, винаги са били тези за мир, разбирателство, обич..... Нужно ли ни е още нещо? :954 :954 :954

:1104 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДЕСИ!

Желая ти да следваш стъпките на късмета, който е отреден за теб! Мисля, че само той е твоето съвсем сигурно място в този живот! Бъди щастлива, обичана и разбирана! Стремителна..... :922 :922 :922 :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: ЖИВОТЪТ в няколко реда | спам-тема

Мнение от Ванчето »

:1104 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ДЕСИ!БЪДИ ЗДРАВА И СБЪДВАЙ МЕЧТИТЕ СИ! ЖЕЛАЯ ТИ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА СВЕТА! :1104
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: ЖИВОТЪТ в няколко реда | спам-тема

Мнение от Сиренце »

:1104 Честит рожден ден, Деси! :1104
Желая ти здраве, щастливи споделени мигове и сбъднати мечти!
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: ЖИВОТЪТ в няколко реда | спам-тема

Мнение от ellis_stoyanova »

Честита Баба Марта,бъдете здрави!!!
Честита бъди Деси!Мечтай и сбъдвай!
Честит ни нов форумен ъпдейт!
Скоро...обещавам да пиша скоро....
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: ЖИВОТЪТ в няколко реда | спам-тема

Мнение от ellis_stoyanova »

Днес явно ми е ден за писане,а и този път не от телефона.Нелката е призовала в един пост малко по-нагоре да не се захващаме ежедневните теми,но за жалост мен все това ме тормози напоследък,та нямам кой знае колко за споделяне.И все пак....
Завърших първи семестър като отличник и ще кажа,че не оценката е най-важна,но тя някак ти дава стимул да продължиш и да искаш още и още.За жалост имах безкрайно неприятен сблъсък с изпита по български,където имам 3 :1215 ,при положение че на изпита за прием в университета имам 5 и колкот и не скромно да звучи се смятам за грамотен и можещ човек.За жалост,теорията ми за нещо тотално прецакано се потвърди,след като колежка си призна,че е правила изпита с приятеля си,също преподавател,като тя също има 3.Но ако трябва да съм честна,хич не ми се занимаваше с тази особа,иначе щях да я разкостя.... :423 В :423 Втори семестър за жалост започна и приключи онлайн,но това хич не означаваше отпуска,сутрин от 9 до късна вечер бях на лекции и бях приятно изненадана да видя едни истински мотивирани преподаватели за обучение,макар и виртуално....толкова много се изморих,но в душата ми беше толкова спокойно някак :razz: .Освободиха ме от изпита по английски,поради участия и предаване на задачи,което освен че ме поласка,ме и разтовари и от към подготовка за изпит,включващ същите неща,под друга форма.По други 2 предмета вече предадох курсови работи и остават още 3 предмета,но смело ще дълбая напред.
И след тези възторжени и самохвални слова,ще ви кажа....мноооооогоооо се изморих.Понякога се усещам накрая на силите си,после лягам,наспивамсе(ако успея,напоследък нещо не ми се отдава) и ставам с нови сили.Но да,изморително си е.
Другото интересно при нас е,че успяхме да продадем една къща,наследство,която много ми "тежеше"емоционално.Дадохме я за без пари,но тези,които успяхме да разделим с баща ми,който също е наследник,решихме да вложим в ремонт на апартамента.Ако трябва да съм честна,в нас беше наложителен такъв,но моя мъж реши,че ако оставим така парите,те ще се "стопят",знаете приказката,че готовите пари бързо свършват.И да,в момента,освен всичко друго с което съм се захванала,тече и ремонт,който изпива всяка секунда....ауууу,много е скъпо всичко...но вярвам,че е за добро,а и ще ни е новичко.
Забравих да спомена,че се записах и на една студентска практика(то....щоТ много ми е скучно и няма какво да правя :1069 ).Тази практика включва обучение по моята специалност-публична администрация,в един Център за личностно развитие и е свързана с административната дейност в него,ами....много ми харесва :mrgreen:
Та,това като цяло изяжда цялото ми време и все по-рядко имам щастието на тези малки моменти за себе си,за форумчето ни,за ей такива благинки,но все пак се чувствам удовлетворена и...жива.
Прегръщам ви всички и ви желая една свежа пролет,с дъх на свобода,мечти и сбъдвания.... :923 :923 :923
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: ЖИВОТЪТ в няколко реда | спам-тема

Мнение от Нели »

Здравейте, момичета!

Ели, радвам се, че си тук и пишеш.
Браво за изпитите, момиче!
Колкото до надеждата ми да опазим това място от новините, тя не е свързана с това да го опазим от въздействието им върху нас. Ако имаш импулс да споделиш как се чувстваш, включително заради новините, направи го. Това място е подходящо. Просто ми се иска да избегнем съсредоточаването в самите новини, защото те и без това са твърде обсебващи и изискващи нашето внимание. Не искам да ги храня повече.

Цони, това с дизайна на чантите (или торбичките) е много хубаво. И кръжокът звучи интересно. Надявам се да се получат хубави изненади за майките.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ЖИВОТЪТ в няколко реда | спам-тема

Мнение от cchery »

Изображение
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор