Киномански и театрален кръжок

Публикувай отговор
Ver

Re: За книгите и филмите...

Мнение от Ver »

Този път искам да споделя прекарасното си усещане от една театрален спектакъл - "...за Народното творчество", моноспектакълът на Камен Донев. Отдавна е част от афиша, но чак сега се случи да го гледам, както и да е :)
Камен Донев е истински Идеот - разбирайте Човек с Идеи! Прекрасен актьор, танцьор и певец. Спекакълът нито за секунда не те оставя да скучаеш, единствения човек на сцената успява да я изпълни прекрасно :)
Билети се намират много трудно, но си заслужава!
Ако още не сте го гледали опитайте, предполагам, че ще хареса на много от вас :)
Ver

Re: За книгите и филмите...

Мнение от Ver »

Привет :)
Декс, освен за Туве Янсон и Астрид Линдгрен за други не се сещам ;), те определено няма да те натъжат много.
Всъщтност исках да ви препоръчам 2 филма. Те имат много общо помежду си, става въпрос за силата на духа, тялото, погледа върху живота ...., когато ситуацията е опасна, когато си на ръба.
"127 hours" и "Touching the void" ("Докосване до пустошта"). Пиша заглавията на английски, за да няма объркване по търсачките, в случай че проявите интерес ;)
valrus

Re: За книгите и филмите...

Мнение от valrus »

Верка,ще поръчам на мъж ми да свали филмите,от кой сайт са сваляни,за да ме улесниш. :923
Ver

Любимите ни филми и театъра

Мнение от Ver »

valrus написа:Верка,ще поръчам на мъж ми да свали филмите,от кой сайт са сваляни,за да ме улесниш. :923
Oт Замунда или Арена, Вале. Възможно е да ги има и на други места, но тези са ми познати на мен :)
mari_ko написа:... Кара те да се "отнесеш" /пък и вече ти е лесно да си представяш Джони Деп :1028 /.
:221 Ако знаеш, колко лесно се отнасям. Дори ми е по-трудно да се върна на Земята ;)
В момента се изживявам, като мама Муминка :423 :1053 :221
Ver

Re: За книгите и филмите...

Мнение от Ver »

Тази вечер гледах един брутален филм. Смешен, сериозен, показателен, но като цяло пада голям смях. Гледам го за втори или трети път, но пак ми беше забавен:
"Борат" - Саша Коен супер идиот :1062
Та, ако отдавна не сте се смяли, мисля, че това ще свърши работа :524
P.S. Ako мислите, че ще удачно да разделим и филмите от книгите свиркайте. На мен ми се струва, че ще е по-пригледно.
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: За книгите и филмите...

Мнение от lindorina »

Изтеглете си филма "Принцът на Персия" - мисля че няма да съжалявате!
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Ver

Re: За книгите и филмите...

Мнение от Ver »

lindorina написа:Изтеглете си филма "Принцът на Персия" - мисля че няма да съжалявате!
Шоколадке :923 ,
радвам се, че се включи по същество в нашата темичка :)
:329
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: За книгите и филмите...

Мнение от cchery »

Момичета, току-що по бТВ свърши "Аз, роботът" - филм по произведението на Айзък Айзимов - мноооооооооого ми хареса!

Исках само да споделя.... :oops: :oops: :oops:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: За книгите и филмите...

Мнение от Ver »

cchery написа: "Аз, роботът" - филм по произведението на Айзък Айзимов - мноооооооооого ми хареса!
Ако това е филмът с Робин Уилямс, подкрепям с 2-3 и повече ръце! :524
Заслужава си, както и междувпрочем всички филми с него!
:1024
Сега се сещам, че не е същия .... но след като вече започнах :222 : "Двеста годишния човек" силен и разплакващ (както и повечето филми на Робимн Уилямс) :1024
Сега, като чета виждам, че поста ми е идиотски :plezya se
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: За книгите и филмите...

Мнение от mari_ko »

cchery написа:Момичета, току-що по бТВ свърши "Аз, роботът" - филм по произведението на Айзък Айзимов - мноооооооооого ми хареса!
И на мен ми хареса много. Интересно, че не го бях гледала. Много обичам да чета Айзък Азимов.
Ver написа:Двеста годишния човек" силен и разплакващ (както и повечето филми на Робимн Уилямс)
И този филм не съм гледала, но съм чела "Двестагодишният човек" :524
Ver написа:Сега, като чета виждам, че поста ми е идиотски
Някой май празнува Св. Трифон Зарезан от сутринта :221 :221 :221
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Ver

Киномански и театрален кръжок

Мнение от Ver »

Момичета правя пореден опит да отделя темата за киното и театъра :222
Опитвам се да прехвърля мненията от съседната темичка.
Бъдете търпеливи и разбиращи :923
Благодаря!
Публикувай отговор