Плод,ориз,водичка за стройна снагичка

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Kleo »

Ами дай да си лягаме вече и двете, че утрото е по-мъдро от вечерта :lol:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от droidd »

[color=#FF4000]ellis_stoyanova[/color] написа:мъж ми се предаде преди около 30 минути,не издържа и яде
Като гледам кога е писан поста ти, пак много е издържал човека :326
Щото моя се предава на 30-тата минута :221
22-ри, и на мен ми звучи добре. Тъкмо ще имам време да се подготвя психически, че нещо хич ме няма в последно време :128 :oops:
ellis_stoyanova написа:но съм твърдо решена да успея,защото колкото и да ме е срам ще си призная,че днес започнах от 69 килограма,толкова много не съм виждала никога на кантара си,много съм отчаяна и това ме мотивира допълнително,утре ще дам отчет

Елисче, ще се справиш :524 :923
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от ellis_stoyanova »

vihrogonche написа:Ами дай да си лягаме вече и двете, че утрото е по-мъдро от вечерта :lol:
:955 :955 :955 :923
droidd написа:
[color=#FF4000]ellis_stoyanova[/color] написа:мъж ми се предаде преди около 30 минути,не издържа и яде
Като гледам кога е писан поста ти, пак много е издържал човека :326
Щото моя се предава на 30-тата минута :221
22-ри, и на мен ми звучи добре. Тъкмо ще имам време да се подготвя психически, че нещо хич ме няма в последно време :128 :oops:
ellis_stoyanova написа:но съм твърдо решена да успея,защото колкото и да ме е срам ще си призная,че днес започнах от 69 килограма,толкова много не съм виждала никога на кантара си,много съм отчаяна и това ме мотивира допълнително,утре ще дам отчет

Елисче, ще се справиш :524 :923
По принцип се изненадвам защото той има невероятна воля и преди около 2-3 години беше свалил близо 30 кила за около 4-5 месеца,което за мен е :fan ,но изглежда просто вчера не му беше ден :221
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Kleo »

Радвам се, че се събрахме групичка за 22-ри :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от ellis_stoyanova »

Здравейте и от мен!
Днес кантарчето показа 67,400,а вчера бях 69 :roll: мисля да го сметнем тоя ПОД за успешен,макар че реално ще мога да преценя дали съм задържала килограмите едва след около 1-2 дни,при мен поне тогава са що-годе реалните резултати,но искам да ви споделя нещо,което много ме натъжи,да не кажа тотално обезсърчи,за втори път правя ПОД от както съм родила и от както кърмя,но и сега,както и предния път кърмата ми драстично намалява,въпреки поетите течности и плодове,само да вметна че вчера си вървях много добре с течностите-чай,а и обикновенна вода,тъй като вечно си ме мъчи жажда,та немога да си обясня този спад в количеството на кърма,много ми е гадно и това ме подтиска още повече,сега дори се притеснявам за 22-ри,та аз сега едвам ще смогна да регулирам нещата,ами тогава :1044 :328 незнам защо така се получава при мен,дори съм чувала че при други момичета дори се увеличава......
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от grigorovi »

Здравейте! Взех си държавния изпит и вчера не помня какво ли не си сложих в устата. Няма здравословно, няма дяволи. Само боклуци. Но хайде- имах повод да почерпя и сегасмятам да вляза в час. Бройте ме за четвъртък- 22. Ще се опитам да сме двамата с мъж ми.
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от droidd »

ellis_stoyanova написа:искам да ви споделя нещо,което много ме натъжи,да не кажа тотално обезсърчи,за втори път правя ПОД от както съм родила и от както кърмя,но и сега,както и предния път кърмата ми драстично намалява,въпреки поетите течности и плодове
Елисче, наистина мноооого неприятна ситуация. :1044 Дано някое от момичетата с опит в тази насока се включи със съвет :923 :329
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Сиренце »

От вчерашния ПОД резултата е само -300гр. :1044 . А обикновено свалям по 1,5 до 2 кг.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от droidd »

Сиренце написа:От вчерашния ПОД резултата е само -300гр. :1044 . А обикновено свалям по 1,5 до 2 кг.
Цони, това може да се погледне и от към добрата страна - нямаш задържани течности и др."нежелани излишества". :923
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от cchery »

Еехеййййй, момичета-кокичета на ориз ли се заричате?!? Или по мръвките тичате?! :lol: :lol:

Уау, не съм се вясвала от 1 седмица тук, но бях болна. О, да разболях се. И то как......... ами нормално всъщност :1062 :1062 . Както винаги се получава, дори не мога да си позволя да поболедувам малко, защото винаги ще се намери някой по-болен от мене. Преди 2 години, когато изкарах първата в живота си ангина, се гътна котката и за малко да предаде богу дух. Но благодарение на това, че Анелия я разкарваше по рентгени и ехографи, системи и операции, котето е живо и здраво, а моята ангина мина на крак..... Сега пък, тъкмо се огрипих, и мъжът ми пристигна едва ли не с колетна пратка от офиса си - тръшна се на спалнята с 39,3 Т и каза да свиквам лекарска комисия за неговата болест :221 :221 . Е, какво да кажа, нищо че лимфните ми възли се бяха яко подули и ме болеше гърло, нали бях на крак, та......... и така си останах.

Бързам да кажа,че понеделник не правих ПОД - ПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕПРОСТО НЕ МИ СЕ ПРАВЕШЕ

 

 

 

 

 

 

. Много се уморих вече от всякакви режими, часове, които летят като секунди и т.н. ииииииии това е - пропуснах. Но съвсем съзнателно и без да имам угризения. Разбира се, не препоръчвам това на никого! Ако нещо мога да препоръчам, то това е да слушате организма си. Моят каза - СПРИ ЗА МАЛКО! Само до другия пон`делник :955 :955 :955 .

Пожелавам успех на всички, които днес под или над сурдинка са на ПОД. Чета, че за утре се заформя доволна групичка, така че ще ви следя изкъсооооооооооооооооооо :1058 :1058 ! :923 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
zdravez

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от zdravez »

Момичета, и аз мисля утре да съм на линия за ПОД-а!Нещо от както пия хормонални таблетки не се чувствам много добре.Уж не ям много, пък имам чувството че съм като балон и главата взе много често да ме боли...
Заключено