Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от Cheva »

Хип-хип - УРА!!! :1141 :1141 :1141

Тази сутрин, след захранването вчера - 60 кг. и малко!
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от cchery »

Cheva написа:Хип-хип - УРА!!! :1141 :1141 :1141

Тази сутрин, след захранването вчера - 60 кг. и малко!
Опааааа, я да видим кой танцува тук?! :D :D Браво, Чева, страхотен резултат! :326 :326 И то след захранване. Аз мисля, че точно ти знаш как най-добре да продължаваш нататък. Хубаво е като имаме такива резултати...

Аз продължавам и днес. Реших, че до довечера ще съм на сокове, а пък една лека салатка ще ми е наградата :954 :954 и утре захранвам. Трябва да похваля мъжа ми, който се справи без проблеми този път. Обикновено на втория ден е гладен като планински мечок, но снощи си беше ок и в кондиция.

Аз тази сутрин си направих подарък :1007 , мдаааааааааа видях я бе :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: 6-та :1141 :1141 :1141 :1141 :1141 69,6 кг.... . Обаче той моят кантар нещо е пощурял - ако го сложа в разстояние на 45 сантиметра на 2 различни места в нашия коридор ме тегли между 69,1 и 69,6...... та аз си мисля, че второто е водещо, затова и тази цифра споменавам.

Та така, доживях и дочаках, макар да знам, че няма да я задържа тази шестица до идния детокс, но поне я погнах здраво :954 :954 . Като цел си слагам да съм 68 кг на рождения ми ден, а той е в средата на април! Да видим ще я видим ли :1062 :1062 !
mironi написа:Ето ме и мен след първи успешен ден. Днес никакъв глад не ме гони - изяла съм само 2 ябълки. Другото - вода и чай. Но може би течностите ми се връзват около 2 литра. Малко е, но ще гледам да пия още, докато легна.
За пръв път може би не ме мъчи главоболие. Но сега си хвърлих един супер горещ душ и се размалях ужасно - ако легна - ще заспя веднага. Изядох 3 ореха преди малко- това от лакомия.
А сутринта докато се усетя и смотах един шоколадов бонбон на работата. Но реших, че продължавам. Няма да се отказвам, я.....
Имам прегрешенийца днес - но малко. С идеята съм да карам 3 дни. Ако върви така леко ще се справя!
Мирони, как си днес?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от droidd »

cchery написа:ме тегли между 69,1 и 69,6......
Айде сега подробности :221 6-цата е важната :!: :326 :326 :326
Черитка, поздравления :1099 :524
cchery написа:макар да знам, че няма да я задържа тази шестица до идния детокс
И да ги нямаме такива негативизми :1058 И на ПОД-а ти тръгна като по вода, та малко повече оптимизъм и вяра в себе си :fan :329
Чева , :326

Как сте останалите ? :923
jasmin

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от jasmin »

Здравейте момичета,
За първи път правя детокс и съм удивена от резултатите -3 кг. за два дни. Вчера бяха -4 ама след захранването явно е нормално малко да се качи. Имам още 3-4 килца за сваляне, та продължавам на облекчен режим - засега само постно и по малко.
Ако знаете колко диети съм правила... но детокса е невероятен и като резултат и като усещане.

Благодаря ви че ви има и че сте толкова задружни и всеотдайни! :1104
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от cchery »

droidd написа:
cchery написа:макар да знам, че няма да я задържа тази шестица до идния детокс
И да ги нямаме такива негативизми :1058 И на ПОД-а ти тръгна като по вода, та малко повече оптимизъм и вяра в себе си :fan :329
Диди, аз съм реалист за това. Честно казано лятото, някъде юли тази шестица беше мнооооого далеч от съзнанието ми даже. Но ето, че вече е тук. Иначе, да, вече си вяравам и то не без ваша помощ! :329 :923 :329 :923
jasmin написа:Здравейте момичета,
За първи път правя детокс и съм удивена от резултатите -3 кг. за два дни. Вчера бяха -4 ама след захранването явно е нормално малко да се качи. Имам още 3-4 килца за сваляне, та продължавам на облекчен режим - засега само постно и по малко.
Ако знаете колко диети съм правила... но детокса е невероятен и като резултат и като усещане.

Благодаря ви че ви има и че сте толкова задружни и всеотдайни! :1104
Джазмин, благодаря за страхотна розичка, която си ни поднесла! :) :) Много се радвам за твоите резултати и наистина са си постижение 4 кг за 2 дена!! Браво! Снощи гледах едно много добро видео, което обясняваше защо диетите не работят и дават нетрайни резултати. Дано ми стигне времето да обобщя накратко филмчето, но най-общо казано е, защото те обикновено са диети с намален прием на мазнини и увеличен такъв на въглехидрати, а въглехидратите се метаболизират точно като мазнини, т.е. след разграждането им в организма, 30% от тях се складират като мазнини!!!!!! Но няма да продъжлавам сега, за да не напиша някоя глупост!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от futarela »

Jasmin :524
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
jasmin

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от jasmin »

Много ми харесва групичката ви, чета всички теми, но направо не насмогвам :)
А като се сетя, че попаднах тук точно поради детокса, за който чух от позната, бях втрещена как така ще гладувам аз, че и два или по-зле - три дни... Нооо след тези празници кантарът показа + 5 кг на свалените ми през лятото с диети и взех твърдо решение да опитам.
Резултатът - изкарва се лесно, та то не е и гладуване, щото постоянно се наливаш с нещо :1062
Истината е, че с правилна нагласа се изкарва, а и се сменя стереотипът на хранене и което е по-важното - човек се замисля след това какво вкарва в организма си :mrgreen:
Още веднъж - благодаря ви че ви има! :1076
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от Cheva »

cchery написа:... мдаааааааааа видях я бе :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: 6-та :1141 :1141 :1141 :1141 :1141 69,6 кг.... .
:921 :224 :323 :1122 :323 :1122

cchery, ти си герой !
Страхотна новина!!! И я виж как те държи на сокове и днес! :222

jasmin написа:Резултатът - изкарва се лесно, та то не е и гладуване, щото постоянно се наливаш с нещо :1062 Истината е, че с правилна нагласа се изкарва, а и се сменя стереотипът на хранене и което е по-важното - човек се замисля след това какво вкарва в организма си :mrgreen:
Още веднъж - благодаря ви че ви има! :1076

Да, точно това е Детокса! :954
Честито за победата над себе си ! :954 :923
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от cchery »

jasmin написа:Много ми харесва групичката ви, чета всички теми, но направо не насмогвам :)
А като се сетя, че попаднах тук точно поради детокса, за който чух от позната, бях втрещена как така ще гладувам аз, че и два или по-зле - три дни... Нооо след тези празници кантарът показа + 5 кг на свалените ми през лятото с диети и взех твърдо решение да опитам.
Резултатът - изкарва се лесно, та то не е и гладуване, щото постоянно се наливаш с нещо :1062
Истината е, че с правилна нагласа се изкарва, а и се сменя стереотипът на хранене и което е по-важното - човек се замисля след това какво вкарва в организма си :mrgreen:
Още веднъж - благодаря ви че ви има! :1076
Джазмин, присъединявам се към всичко, което си написала. И аз първият път се втрещих, че за 3 дена без ядене ще се спомина :1062 :1062 , ама на - оцелявам вече 4 години. А най-съм съгласна това, което уголемих от твоя постинг - СТЕРЕОТИПЪТ НА ЯДЕНЕ! Като че ли това е най-важното за успеха в борбата с килцата.

МОМИЧЕТА, ИСКАМ ДА ПОКАНЯ ВСИЧКИ ВИ И ПО ДРУГИТЕ ПОДФОРУМИ И ТЕМИ! ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА СЕ СРЕЩАМЕ И В ХОБИ-то, И В ГОТВАРСКИЯ, И ВЪВ ФОРУМА ЗА ВЪЗПИТАНИЕ И ОБУЧЕНИЕ НА НАШИТЕ ДЕЦА! С ДЕТОКСА НЕ СВЪРШВАТ ЗАДЪЛЖЕНИЯТА НИ В ЖИВОТА, ЗА СЪЖАЛЕНИЕ :) :) . ТАКА ЧЕ СТЕ ДОБРЕ ДОШЛИ НАВСЯКЪДЕ, КЪДЕТО ВИ ХАРЕСА. НЯМА НОВИ, НЯМА СТАРИ! :922 :922 :922

Cheva написа:
cchery написа:... мдаааааааааа видях я бе :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: 6-та :1141 :1141 :1141 :1141 :1141 69,6 кг.... .
:921 :224 :323 :1122 :323 :1122

cchery, ти си герой !
Страхотна новина!!! И я виж как те държи на сокове и днес! :222
Чева, ако знаеш само коооооооолко си права :1062 :1062 :1062 ! Благодаря ти! :923 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от Kleo »

Толкова е хубаво и приятно сред вас :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Dari09

Re: Януари с детокс да започнем, килата за враг да нарочим!

Мнение от Dari09 »

Хайде и аз най - накрая да се запиша. И аз съм от тези, със "закъснелия детокс" – започнах в понеделник. Браво на вече приключилите успешно :326 :326 :326 . Аз нямах сили ( всъщност най-вече желание :D ) да изкарам и тези последни празници с ограничения, при това имам и именници. Но то през последния месец винаги на поводите( а те са доста концентрирани в нашето семейство през декември) почти нищо не можех да хапна заради постите. Днес ми е трети ден - с много чай, сок и вода. Май вече толкова съм им свикнала на детоксите, че днес дори мислех,че е втория ден . Добре,че съм сигурна, че пакетчето с английската сол го пих на 3 пъти :1062 .
cchery написа:Аз тази сутрин си направих подарък :1007 , мдаааааааааа видях я бе :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: 6-та
Чери, поздравления! Знам какъв кеффффффф е да я видиш, когато години наред все си виждал нещо започващо със 7,че и с 8 :328 .Сега се чудя защо и аз, след като я видях в края на юни, си позволих отново да трупна килца, но ....Нова година - Нова визия ! :1204
jasmin написа:Истината е, че с правилна нагласа се изкарва
Подкрепям на 100%. Никога не съм имала проблем с провеждане на детокс, пости, че и житен режим.
Ама защо като напоследък съм се развихрила на тема хляб и хлебни изделия (кифлички, пити и т,н) не мога да си променя нагласата и да реша , че са гадниииии! Единственото ми успокоение е, че след по-малко от месец се връщам на работа и тогава ще ми се наложи да позатворя работилницата!
gelikas написа:Момичета, тази сутрин кантара показа -4 и то само за два дни
Ей на това му се вика сваляне :326 - никога не свалям повече от 2.5 кг и то при абсолютно стриктен детокс ! Може ли такава несправедливост :328 :221!
Заключено