МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 часа

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
pinzi

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от pinzi »

Момичета изтървах ви... :126 ...докато приспя малкато и за минутки...но пък този път незнайно бях усмихната и щастлива, и не се изнервих на нейното упорстване, усмихвах се...Дали е било заради вас и заради това, че си мислих за вас ...Това ли е всъщност , това ли трябваше да усетя - спокойствие, топлина и радост ? Връщам се да чета какво е ставало
Последно промяна от pinzi на 08 Мар 2012, 15:41, променено общо 1 път.
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от Сиренце »

Усмивката просто не иска да слезе от лицето ми!
Изпълнена съм с чистота и енергия.
:923 :923 :923
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от cchery »

През цялото време една птица летеше пред мен..... крилата й оставяха огнени вълни след себе си, а златни пръски огън избухваха, когато вълната се размиваше във въздуха. Изведнъж сивото кълбо от вятър и море под птицата се разкъса и долу, на върха на една планина сред поляна с жилава зелена трева бяхме всички...... ръка за ръка или по-точно..... ръцете ни бяха огнени пръчки, които се допираха в единия си край...... от това свързване ръцете ни пламтяха в златисто, а ние гледахме птицата бясно летяща над главите ни. През цялото време като че ли бумтеше тъпан, а бурята се извиваше над крилатото живото и не можеше да ни достигне....... Огнените искри от крилата й поръсваха нежно главите на всяка една от нас и ние поемахме от топлината и жизнеността им.........

Вълшебно! Когато всичко свърши, имах чувството, че силна морска вълна ме е блъскала и накрая ме е простнала на мокрия пясък.....



БЛАГОДАРЯ!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
марчи
Писател на форума
Мнения: 171
Регистриран на: 21 Авг 2010, 14:11

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от марчи »

Невероятно силно чувство, цялата туптях, усетих енергията, заля ме позитивна вълна, интересното е, че аз също си ви представих на зелена полянка, беше страхотно. Обичам ви всички и силно ви прегръщам.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от Kleo »

ДА, Пинци, колективната ни енергия на благопожелание, любов, молитва за нещо добро и красиво за всяка от нас, ти е помогнала, вдъхнала ти е търпелива обич и спокойствие! ТИ си доказателство, че МАГИЯТА действа! :923

МОМИЧЕТА, :329 :329 :329

Почувствах нежна обич в сърцето си, отворих прозореца да нахлуе свеж чист въздух отвън, загледах се в прекрасния огромен бор срещу мен и изпитах БЛАГОДАРНОСТ за всичко. Когато усетих, че ПРЕЛИВАМ от добро, хармония и красота, реших да ги НАСОЧА към всички вас - ЗАЕДНО И ПООТДЕЛНО! :923 Почувствах се като част от ЕДНО ГОЛЯМО ЦЯЛО... Трудно е да се опише... В един момент сякаш нещо ДОЙДЕ при мен... Разплаках се... Усетих се, сякаш съм в ръцете ви, уязвима, но ПРИЕТА. Такава, каквато съм. Цялата. И някак разбрах, че отправяте към мен пожелание за здраве и щастие. Така, както аз на вас. :923 И после усетих, МОЛЯ, ако наистина е било така, да ми го КАЖЕТЕ, че сякаш получавам отнякъде ПОЖЕЛАНИЕ НИКОГА ПОВЕЧЕ ДА НЕ БЪДА ЗАСЕГНАТА ОТ ДЕПРЕСИЯ. Това ми донесе ОБЛЕКЧЕНИЕ и някакво неземно, омиротворяващо, спокойно чувство... в мир със себе си и със света... ТОВА ли беше ВЪЛШЕБСТВОТО на НАСОЧЕНАТА ОБЩА ЕНЕРГИЯ за добро, хармония, светлина и топлина?! :524 :326 :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от Kleo »

Написах поста си преди малко и се опитах да го пусна - ТРИ пъти ми се отказа, защото други са писали преди мен :954 Еййй, каква активност, си викам!!!
Да ви кажа: аз не си ви представях на зелена полянка, не. Всяка беше там, където реално си беше. В нейната си среда. Стая или офис. Или на разходка навън. Просто по-скоро ПОСЕТИХ всяка от вас, там където е, и се опитах да ДАМ от струящата си любов. Пожелавах страстно здраве, щастие, а за тези от вас, за които знам, че имате точно определени конкретни проблеми или грижи, насочих мисълта и чувството си точно натам! Ами това е от мен (засега).
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА СПОДЕЛЕНИЯ КРЪГ :923 :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
мама на мария

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от мама на мария »

Привет момичета,аз по закона на мърфи,пак ви изпуснах.точно в 15 часа,трябваше да отида да напазарувам някои неща на мъжо и да ги занеса на негов колека,който щеше да дойде да ги вземе от нас..Ами за пореден път се убеждавам,че когато много си планирам нещо,то винаги се обърква. :126 ,как да си правя сметки и занапред.Никога не става така както си планирам....
Да се надяваме,че това ще стане традиция,било всяка седмица или всеки месец.Хайде да го правим по-редовно? :923
Zozo

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от Zozo »

Момичета - и аз ви изпуснах :( подхванаха ме ангажименти и докато се усетя, минало :126 Но нищо, тези, които сме изпуснали, да не се ядосваме, никога не е късно да изпратим позитивна мисъл! Пък вие това, което направихте, мисля, че е трайно и веднъж създадено, ще остане доста време в пространството. Изпращам и от моята енергия към този светещ кръг!!! :954
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от Kleo »

Мама на Мария, Зозо и други пропуснали кръга като Валето например (по разбираеми причини :940 ), не се притеснявайте и грам - и през април ще има пълнолуние и възможност да обединим енергиите си в ЕДНО :923 :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Peteto

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от Peteto »

Еййй, най-накрая да се добера...до компютъра - нещо стана пренаселено :221
та да кажа, аз не се записах за броенето този път, но също участвах в кръга... не го пропуснах, като по чудо :954
изживяването беше вълшебно...бройте ме и за следващото :923 :923 :923
puf

Re: МИСЛОВЕН ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ ПО ПЪЛНОЛУНИЕ - 8 март, 15:15 ч

Мнение от puf »

Най после успях да седна на комп...
и да ви кажа малко по подробно какво почувствах днес :D
Седнах затворих очи и си представих всички нас заедно с огромни усмивки по лицата и почувствах нещо странно все едно се нося по вълна :D не знам как но усещах как се нося във въздуха (да не ме помислите за луда сега )
Надявам се да сме се заредили на макс с положителни мисли и само само хубави неща. Вчера ми беше адски депресивно дано не дойде повече това чувство , май трябва повече да наминавам тук действате ми супер.

I love you :923
Публикувай отговор