Детокс през май - здраве и красота без край

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
puf

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от puf »

cvety_rz написа: Пуф, радвам се като чета постове като твоите :524
Успех на всички ни :923
Радвам се :) но ако ние не се подкрепяме взаимно няма кой така че хайде повече такива постове на мен ми действат положително :)

Аз се държа като изключим студа :lol: и отмалялото състояние нооо още 1 ден :954
Тази вечер нещо се отпуснах обаче към 21 h нещо много ми премаля и хапнах 3 кивита :oops:
ноо по добре киви отколкото нещо друго :) това се дължи на малкото чай който изпих днес знам си.....
Иначе за деня хапнах около 800гр. ябълки 3 литра вода 1 кафе , 1 4ай.
Хайде и утре стискам зъбкиии с вас съм
:923
pepidzheneva

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от pepidzheneva »

Cchery ,чудесен е твоя резултат,радвам ти се много :326 ...аз писах че не винаги ми се получават тридневните захранвания,но важното е че се старая и се пробвам ,така че ти не правиш ,а моите не се получават е горе долу едно и също ,като резултат в килограмите имам в предвид,но както и да е....ти се доближаваш бавно но сигурно до желаната цифра на кантара ,което е прекрасно :326 :326 :326

Пуф и аз първия ден бях ръка под ръка със студа...но днес съм на малко по -топло :221

Боби поздрави за майка ти ,от зимата до сега 10 кг са си постижение :524

Данид метнете се на 90 дневната според мен има голям ефект,а и е лесна за изпълнение...това е лично мое мнение

Аз днес си изпих ансол и успешно посетих онова място на няколко пъти,споделям го защото рядко ми се случва :955
С течностите съм отново на 3 л,което включва-1л чай 1л вода и 1л фреш....плодове-2 ябълки и 3 лъжици кълнове (последното е малко прегрешение,но по-добре със салата от колкото с нещо друго)
Е не остана ,вижда му се края само още един ден,но той е най лесния от трите ,така че стискайте момичета и пийте повечко течности...

Като се има предвид че вече е 6.05,Честит Гергьовден на всички мили момичета

:329 :329 :329 :329 :329 :923
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от droidd »

Честит Светъл ден, Гергьовден !!!
Покрих се и само ви чета :oops: :oops: :oops: ......но сега да си кажа.
Първия ден 4-ти, тотално душмански се издъних и то в 22.30ч. :128 :128 :128
Вчера на обща храна :126 Снощи като се прибирам, усещам едно ветреене на паласки та чак ми прилоша. :328 тази сутрин се събуждам, меря се ....... + 2 кг. :128 :1053
Замислих се: Какво е това, което ми пречи в последно време да се справям с решенията си ? :1044 Та преди и на най -отрупаната купонджийска маса си пиех стоически водичката щом съм на детокс или ПОД. :1044
В тихото смирение и помирение със себе си, отговорът изплува.В последно време не се приемам такава каквато съм. :128 Още преди година осъзнах, че разковничето е най -вече в приемането и ако не се заобичаме и приемем, няма резултат........Банално , но факт и точно това бях допуснала да ми се изплъзне последния месец. :128
Е, от днес обещавам, да се сприятеля отново с тялото си :524 :329
И да споделя с вас, нещо от метода хоопонопоно:
Говорете на тялото си. Кажете му: „Обичам те такова, каквото си. Благодаря ти, че си с мен. Ако по някакъв начин съм злоупотребил с теб, моля да ми простиш.”
Спирайте от време на време през деня, за да се срещнете със своето тяло. Нека срещата ви с него е изпълнена с любов и благодарност.
„Благодаря ти, че ме придвижваш. Благодаря за дишането и за биенето на сърцето.”
Гледайте на своето тяло като на свой партньор в живота, не като на свой слуга. Говорете на тялото си, сякаш е малко дете. Бъдете негов приятел. То се нуждае от голямо количество вода, за да работи добре и да се чувства добре. Понякога можете да чувствате глад, когато всъщност то иска да ви каже, че сте жаден."
"Пожелавам ви надхвърлящ разбиранията на разума мир !!! "
ПОЗДРАВ
олеся

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от олеся »

За сега нещата са успешно под контрол. След малко тръгвам към майка ми за ОБЯД :lol: . Но ще обядва само дъщеря ми, аз - ТВЪРДО НЕ!!!

Присетила съм се за седмица на зелева супа. Едно време в Часът на мама много я правехме. Аз един път годишно си я спретвам. Някой да има желание да си правим компания? Тая зелева супа ми я предписа преди години проф.Байкова, а в последствие видях препоръките и на д-р Михайлов.
За утре съм решила да се захраня с ориз във вид на ПОД.
Дали да не продължа от вторника на тази супичка :?: Така и така психически нещо съм лутаща се в двете крайности, поне да използвам инерцията от детокса, пък после няма накъде - ще спазвам режим, защото ще е жалко да се похабят постигнатите резултати. :1058
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от droidd »

Виждам, че всички се справяте добре и съм сигурна, че днес и аз ще съм от групата на справящите се :326 :326 :326
олеся написа:ще спазвам режим, защото ще е жалко да се похабят постигнатите резултати.

:524
Чери, :326 :329 :923
mironi

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от mironi »

Привет и от мен!
Честит празник на всички именници, имащи именници и въобще празнуващи. Да сте най-вече здрави - всичко е лесно тогава!
Аз от днес съм с вас - че много поводи, много нещо. Стартирах със солчицата и до сега само течности. За радост не ми се яде.
Вече имам чувствтото, че зададе ли се детокс и се изсипват разни покани и изкушения върху мен с цел съблазън и изпитание.
И не мога детокса да го започна когато си трябва!
Изчетах темата - за да се надъхам и да се настроя за изпитанието. Радвам се на всички добри резултати и ви поздравявам - само така!
Аз ще карам със сигурност и утре и ще ви завиждам малко, че вашето приключва. Ама вчера като похапвах ми беше добре...... хи-хи.....
Нещо и на мен ми се струва, че групата е малка. Който се е спотаил и укрил този месец - да се готви сериозно за другия!!!
Целувки от мен!
VIKI1023
Рицар на перото
Мнения: 495
Регистриран на: 23 Авг 2010, 13:06

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от VIKI1023 »

Честит празник на всички!Бърз отчет и от мен,двудневен детокс -1кг,доволна съм бях забравила това усещане на лекота след детокс,а се записвам още от сега за сряда плодово-зеленчуков ден да карам,нещо не мога да го ям този ориз.
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/23_13b_48FF8640_RdoCenxke_8.gif[/img][/url]
Stef

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от Stef »

VIKI1023 написа:Честит празник на всички!Бърз отчет и от мен,двудневен детокс -1кг,доволна съм бях забравила това усещане на лекота след детокс,а се записвам още от сега за сряда плодово-зеленчуков ден да карам,нещо не мога да го ям този ориз.
Вики - и аз съм така с ориза, но...май нещо съм пропуснала инфо - може ли да се кара ПОД с плодове и зеленчуци? Благодаря ти предварително, ако ми отговориш :940

Нашият семеен детокс се превърна само в пълнолунен детокс, по стечение на обстоятелствата (кумовете ни пристигнаха от чужбина изненадващо, и щеше да е грубо да ходим по заведения и да пием водичка...), така че правим детоск само днес :1044
Засега мина добре, но днес беше ужасно екстремен ден (детето се контузи 2 пъти, причерня ми от уплаха и двата пъти, а в момента съм с адско главоболие и сърцебиене...), и едвам се стърпявам да не се успокоя с някоя храна...Но стискам.

Искам да ви питам - вие как се храните до обяд, в нормалното ежедневие (извън детокса) - имам предвид, карате на течности и плодове, или си закусвате ?

Поздравявам всичко, които успешно са минали детокса, на всички останали, като мен - горе главата :fan
mimi the elefant

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от mimi the elefant »

Дойде ред и аз да се отчета,макар детокса още да не е приключил.
Както вече споменах близо година се дъня по всички параграфи и имам само няколко успешни детокса и почти не съм правила ПОД.За мое щастие нещата не са излезли чак толкова от контрол,но много от постигнатото е стопено/в обратния смисъл :126 /
Този месец силно мотивирана и много надъхана се захванах още в четвъртък.
Не съм теглила ябълките които ям/бях на цели плодове/но в първия ден/03.05/ хапнах само ябълки,на 04.05,05.05,06.05 си пих и АН-сол и стоически издържам.Единствено с чая не се справям,но пък пия доста вода.Не съм се теглила,смятам във вторник да го направя,за да не се зарадвам от постигнатото и да не се отпусна в последния момент.
За утре съм си взела салатка,краставичка и домат,мислех да продължа с ПОД,но после реших да не прекалявам и да не си насилвам желанието да успея.Имам овесения ядки...абе този път нямам дразнители и мисля да го направя както трябва.
Утре вечер се надявам,че няма да се появя с наведена глава и да ви съобщя как съм се изложила.
Между другото линийката я оставям,за да ми напомня как съм допуснала да ми отиде волята на вятъра.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от droidd »

Stef написа:Искам да ви питам - вие как се храните до обяд, в нормалното ежедневие (извън детокса) - имам предвид, карате на течности и плодове, или си закусвате ?
Аз обикновено си карам на течности и плодове, но това си ми е вътрешен ритъм от години, не се старая да го правя нарочно.Имам моменти когато се събуждам много гладна /макар и рядко/ и си хапвам. Опитвам да се вслушвам в тялото си, а не да издевателствам над него, освен на ПОД-а :221
Доста течности / чай и вода/ налях днес, не съм ги мерила + 5 кивита и 2 ябълки.
На няколко пъти аха да се изкуша, ама като погледна записаните на видно място стартови кг. и се застопурявам :221
Обичам ви :923 :923 :923
puf

Re: Детокс през май - здраве и красота без край

Мнение от puf »

Тъкмо влизам от вън наблюдавах супер луната :lol:
Хайде приключва и последния ден отивам директно в леглото защото много ми е прималяло и приспивно , днес отново умрях от студ цял ден :lol: това е само негативното на този детокс за мен ,може би защото нямам кг. за сваляне май ще е добре да правя двудневен детокс :1044
Иначе днес аз изкарах на 4 л. вода и 5 ябълки , като нарушение си приписвам мааалкото мляко в кафето :oops: но не беше повече от 2 суп. лъжици :lol: просто не знам защо свикнах така с това мляко може да е 1 капка но го добавям от време на време .. хайде стига се оправдавах.
Нека утре сме отново железни въпреки всякакви обстоятелства и се захраним правилно.До сега захранвах 2 дни но сега незнам май ще мина на салатки то и без това напоследък моят режим е предимно салатки и и почти сурова храна...
Утре сутрин ще имам възможността да се изтеглля точно след детокс не съм го правила отдавна понеже нямах достъп до кантарчето си. И така резултати утре дано не съм свалила много защото вече ми се правят забележки че изглеждам грозно :oops:

Ще ми е приятно да чета кой с какво се захранва :)
Хайдееее че се разсъних вече :1062 пак се улях с писане лека и сладки сънища :940

П.С Честито на именниците бъдете здрави първо и след това много положителни емоции :329
Заключено