Златна есен.Септемврийско изобилие и лесен детокс

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
mira_b

Re: Златна есен.Септемврийско изобилие и лесен детокс

Мнение от mira_b »

Здравейте и от мен! На започналите днес - успешен и лесен детокс :922
Утре съм на рожден ден със сина и за това реших да детоксвам на 30 и на 1. Вчера ме боля и глава и така реших да не насилвам нещата...ще е само два дни, но по-добре от нищо. За плодовете не съм решила, ще поогледам и ще избера...
Хубав и слънчев ден!
tita

Re: Златна есен.Септемврийско изобилие и лесен детокс

Мнение от tita »

Нали си знаете, че ако детоксвате с грозде и имате за цел да свалите някое и друго кило, няма да ви се получи. Иначе гроздето си е иделано за детоксване на организма. :222

А аз ..сутринта пропуснах англ. сол. :oops: Карам си обаче на вода, кафе, чай и 3, 4 круши. Днес така, утре вече по правилата - с ансол.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Златна есен.Септемврийско изобилие и лесен детокс

Мнение от danid »

tita написа:Нали си знаете, че ако детоксвате с грозде и имате за цел да свалите някое и друго кило, няма да ви се получи. Иначе гроздето си е иделано за детоксване на организма. :222

А аз ..сутринта пропуснах англ. сол. :oops: Карам си обаче на вода, кафе, чай и 3, 4 круши. Днес така, утре вече по правилата - с ансол.
на мен си ми се получава идеално, какъвто и вид детокс да правя за 3-те дни свалям 3 кг почти без изключение, даже почти казвам, че ме мързи да се замисля, но на първо четене не помня да не съм имала 3 кг свалени. Може би е индивидуално и това
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
tita

Re: Златна есен.Септемврийско изобилие и лесен детокс

Мнение от tita »

Дани, абсолютно си права, че е индивидуално!
Имах предвид, че гроздето има изключително голяма захарност и огромно, в сравнение с другите плодове, съдържание на калий 449мг%, който подобно на натрия, регулира водния баланс в организма и добавянето му в големи количества по време на детокс, по-скоро ще доведе до задържане на течности, от колкото до изхвърлянето им. Не съм доктор, но такива са изводите ми от това, което знам. Може и да греша. :954
Аватар
марчи
Писател на форума
Мнения: 171
Регистриран на: 21 Авг 2010, 14:11

Re: Златна есен.Септемврийско изобилие и лесен детокс

Мнение от марчи »

Браво на тези които са почнали днес. Аз от утре, добре, че имам малко останала солчица, че днес забравих да си купя.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Златна есен.Септемврийско изобилие и лесен детокс

Мнение от Cheva »

rosa_bg, аз взимам пример от Любов(съфорумка тук и в Часът), тя също е детоксикирала непосредстено преди раждане ( така са съвпаднали), дори на времето, когато имаше и предавне за детокса, тя беше дадена за пример от Док. Има и разказ от нея, но е било преди 2,5 години...
Да, ансола е магнезии, но не е в такива количества.
Аз лично мисля да взема само утре и то 5 гр. и ще наблегна на течноститие,
те са много важни за качествен детокс.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
puf

Re: Златна есен.Септемврийско изобилие и лесен детокс

Мнение от puf »

Абе усещам аз днес нещо жажда аа плодове та, вечерта виждам луната и се сещам ,че май е време за детокс, и хоп при мецанките та гледам темата се развихрила доста :)
Странно как организма сам усеща и ми казва че е време за детокс супер е да го чувстваш :)
Понеже неща да свалям може би само неделя ще карам на плодчета и англииска сол.
Или ще хапна повече плод , май ще се насладя на пъпеш за последно :954
Cheva написа:
И да .....днес си купих английска сол. В аптеката влезнахме аз с големия корем и дъщеря ми.
Продаде ми я аптекарката, ама не се сдържа да попита "Кой ще я пие ? " , казвам "Аз"
( наясно съм с повсеместното мнение колко е вредна, едва ли не, за бременни :1210 ).
Аптекарката остро "Аааааа НЕ!" , а аз остро и насмешливо "Аааа ДА! " :1062
Тя замълча и след малко ..."Ама тя е много агресивна" ...., аз й казах да е спокойна,
защото е след консултация с лекар. :222 :)
Ми така де ......то луди всякакви, ама не ме пита по колко и как мисля да я приемам....
щото нали , много сме загрижени за населението, ама друг път....само да се намираме на приказки и назидание.
Чела съм и преди , подобни случки в аптека, та бях подготвена. :1048
Напоследък не се сдържам и аз от коментари на непросветени личности нооо се опитвам да се сдържа. Хайде в тоя случай поне съвет ти дава медицинско лице , ноо когато някой без грам инфо се произнесе че това не видиш ли е мноооого вредно побеснявам .... :221


Желая на всички успех и търпение . :922


PS: Cheva хайде чакам с нетърпение детокс baby :)
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Златна есен.Септемврийско изобилие и лесен детокс

Мнение от Cheva »

Изпих си ансолчето - ах, че гадост, дори и 5 гр. :plezya se
Нямам търпение да минат 30 мин и да подлепвам течностите.
ЗА плод ...май ще е микс, имам няколко от любимите прасковки (бледо зелени) и
пъпеш и малко круши. :)
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
tita

Re: Златна есен.Септемврийско изобилие и лесен детокс

Мнение от tita »

Ансола изпит, голяма чаша чай - изпита, кило круши чака да им дойде времето .. и така.
Портокалина

Re: Златна есен.Септемврийско изобилие и лесен детокс

Мнение от Портокалина »

Радвам се, че има толкова ентусиазирани детоксващи този месец! Аз ще се присъединя от утре с 3 дни детокс, 2 купи с круши чакат в хладилника, заредила съм се с ансол и 2 вида чай! :222
Успех на всички и леко и приятно детоксване :524
tita

Re: Златна есен.Септемврийско изобилие и лесен детокс

Мнение от tita »

Детоквам яко .. и усещането за студ се върна. Нямаше го цяло лято. :1048
Заключено