Здравословни ефекти на детоксикациите

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от Мърмори »

Нека тук, в тази тема всеки сподели какви здравословни резултати е постигнал с детоксикацията. Без значение с какъв мотив сте започнали- дали с идеята да отслабнете (почти винаги отслабването е съпроводено и с решаване на здравословен(и) проблем(и)) или за просто за здраве- резултатите рано или късно идват. И тъй като споделеното от вас е изчезнало някъде из многото теми, добре е да съберем всичко на едно място.Когато това стане може би ще направя библиотека, в която всеки, който тепърва се запознава с детоксикациите ще може да научи повече, както и хора,търсещи решение на конкретен проблем ще се ориентират по-лесно. Защото ще е много по-добре, когато виждат, че някой вече е извървял пътя, който стои пред тях , ще знаят към кого да се обърнат за конкретен съвет и подкрепа.
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от grigorovi »

EЕха, супер темичка! Мамо Зори аз започнах заради един много досаден обрив. Появи се по време на бременността ми и така и не успях да разбера от какво се е получил. Само се влошаваше с всеки изминал ден и обхвана почти цялата горна част на ръката ми. Сега го няма, няма и следа от него. Премина ми още на втората - третата детоксикация, но за всеки случай тогава направих и две седмици без житни и млечни. Иначе съм забелязала, че сенната ми хрема се е подобрила. Е, ще видим тази година как ще е, но за две години почти не ми тече носа.
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от futarela »

Аз започнах заради един тест за HPV - вирус който излезе положителен . Не съм правил нов ,но ходя при друга лекарка и цито намазката ми е абсолютно чиста. Надявам се да съм здрава аз и семейството ми защото това нещо детокса промени живота ни.Благодарна съм ,че намерих ВАС и Доктор Михайлов ! !
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от Kleo »

Започнах детоксите заради желанието ми да отслабна и да задържа сваленото по здравословен начин. Въпреки това забелязах и някои съвсем други резултати и положителни последици, тоест освен че с детоксикациите свалям кг, също така и:
- кожата ми видимо се подобри, стана по-мека и нежна, изчезнаха пъпките, бръчките като че ли се позагладиха;
- менструалният ми цикъл си регулира честотата, от няколко години започна да ми идва едва на 25-26 дена, но винаги след детокс става точно през 28 дни, и това ми харесва.
Засега е това, но пък аз не съм целяла и гонила каквито и да е здравословни ефекти. Не съм се чувствала болна от нещо конкретно. Но и горните две последствия от детоксите намирам за достатъчно важни и приятни, за да ги пренебрегна.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от danid »

Аз започнах за отслабване Март 2008, но освен 15 кг за 1 година /само 9 истински 3-дневни детокса/ се отървах и от отключена през 2006 студова алергия. Освен това съм сигурна, че ако не бяха детоксите и тези 15 кг по-малко едва ли щях да забременея и се радвам сега на второто си дете.

Никак не е малко за някакви 9*3 - 27 днина сокове и плодове нали? Е, не само научих се да пия вода и да се храня преди 19 часа.

Има и нещо лошо, сега знам как се прави и че ако започна ще се получи и... не започвам, а имам още доста килца за махане.

Предизвиквам ви - какво ще кажете да направим един майсторски конкурс за отслабване, само ветеранки с опит в детоксите, иначе не е интересно и за да е справедливо ще отчитаме загубените килограми процентно?? Желаещи? Правила? Организатор?
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
олеся

Re: Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от олеся »

Открих детоксикацията в паниката си след поставена диагноза - наличие на полип, който трябваше да се отстрани оперативно. След коренно променения начин на хранене в рамките на 9 месеца свалих и 10 кг. и забременях. През цялата бременност не спрях работата си и се чувствах прекрасно. Възстанових се бързо и сега се надявам да си възстановя и старото тегло по-скоро. Всички изследвания, които редовно правих са с отлични показатели. Дори лекарите се учудват на перфектните резултати въпреки бременността и раждането.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от Мърмори »

danid написа:Аз започнах за отслабване Март 2008, но освен 15 кг за 1 година /само 9 истински 3-дневни детокса/ се отървах и от отключена през 2006 студова алергия. Освен това съм сигурна, че ако не бяха детоксите и тези 15 кг по-малко едва ли щях да забременея и се радвам сега на второто си дете.

Никак не е малко за някакви 9*3 - 27 днина сокове и плодове нали? Е, не само научих се да пия вода и да се храня преди 19 часа.

Има и нещо лошо, сега знам как се прави и че ако започна ще се получи и... не започвам, а имам още доста килца за махане.

Предизвиквам ви - какво ще кажете да направим един майсторски конкурс за отслабване, само ветеранки с опит в детоксите, иначе не е интересно и за да е справедливо ще отчитаме загубените килограми процентно?? Желаещи? Правила? Организатор?
Давай, ти си! Знам,че си страхотен организатор!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от danid »

Мърмори написа:
danid написа:Аз започнах за отслабване Март 2008, но освен 15 кг за 1 година /само 9 истински 3-дневни детокса/ се отървах и от отключена през 2006 студова алергия. Освен това съм сигурна, че ако не бяха детоксите и тези 15 кг по-малко едва ли щях да забременея и се радвам сега на второто си дете.

Никак не е малко за някакви 9*3 - 27 днина сокове и плодове нали? Е, не само научих се да пия вода и да се храня преди 19 часа.

Има и нещо лошо, сега знам как се прави и че ако започна ще се получи и... не започвам, а имам още доста килца за махане.

Предизвиквам ви - какво ще кажете да направим един майсторски конкурс за отслабване, само ветеранки с опит в детоксите, иначе не е интересно и за да е справедливо ще отчитаме загубените килограми процентно?? Желаещи? Правила? Организатор?
Давай, ти си! Знам,че си страхотен организатор!
само ако ме пуснете да участвам

имаме ли сделка :329
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от Мърмори »

danid написа:
Мърмори написа:
danid написа:Аз започнах за отслабване Март 2008, но освен 15 кг за 1 година /само 9 истински 3-дневни детокса/ се отървах и от отключена през 2006 студова алергия. Освен това съм сигурна, че ако не бяха детоксите и тези 15 кг по-малко едва ли щях да забременея и се радвам сега на второто си дете.

Никак не е малко за някакви 9*3 - 27 днина сокове и плодове нали? Е, не само научих се да пия вода и да се храня преди 19 часа.

Има и нещо лошо, сега знам как се прави и че ако започна ще се получи и... не започвам, а имам още доста килца за махане.

Предизвиквам ви - какво ще кажете да направим един майсторски конкурс за отслабване, само ветеранки с опит в детоксите, иначе не е интересно и за да е справедливо ще отчитаме загубените килограми процентно?? Желаещи? Правила? Организатор?
Давай, ти си! Знам,че си страхотен организатор!
само ако ме пуснете да участвам

имаме ли сделка :329
Само ако обещаеш да не манипулираш резултатите си :524
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от danid »

Ще се явявам пред Чери и Боби на кантар всяко първо число, и без това отдавна искаме да се видим :221
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Здравословни ефекти на детоксикациите

Мнение от futarela »

lele , кАКВО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО!
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Публикувай отговор