КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от Kleo »

Хареса ми много твоето определение - че съм била снаряд - ами такава съм си от малка! Все във вихъра на емоцията, все във водовъртежите на всякакви чувства и изживявания. Понякога това страшно много ме уморява, но знаеш ли? - чувствам се истински жива! :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Peteto

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от Peteto »

vihrogonche написа:Хареса ми много твоето определение - че съм била снаряд - ами такава съм си от малка! Все във вихъра на емоцията, все във водовъртежите на всякакви чувства и изживявания. Понякога това страшно много ме уморява, но знаеш ли? - чувствам се истински жива! :1216
такава те усещам, но да не си посмяла да се променяш :1058
и да разбирам те напълно... уморително е, но пък всеки си има предназначение на тази земя.
Радвам се, че те познавам :940
VIKI1023
Рицар на перото
Мнения: 495
Регистриран на: 23 Авг 2010, 13:06

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от VIKI1023 »

Да кажа и аз,вечерта беше просто страхотна,но винаги свършва много бързо,времето никога не стига да се наприказваме.Искам да кажа едно голямо благодаря на Чери и Дани за страхотните подаръци и изненади,бях трогната от вниманието,БЛАГОДАРЯ и извинявайте,че аз нямаше с какво да отвърна.Аз не мога да разказвам толкова увлекателно,но ще кажа,че трябва да си правим по-често такива срещи,времето прекарано с вас е много приятно и ме зарежда много положително! :923
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/23_13b_48FF8640_RdoCenxke_8.gif[/img][/url]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от Kleo »

Доброто настроение, започнало на 1-ви декември вечерта заради форумната срещичка-чудесничка, още ме държи :954 :954 :954
Толкова ми е слънчево, усмихнато, приповдигнато, щастливо и хубаво на душата, толкова топло и приятно в сърцето, че думи нямам да опиша как се чувствам след мечешките прегръдки :940 :940 :940
Месец Декември 2012 определено започна супер добре, нали, приятелки? :1216 :1211 :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Petunija

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от Petunija »

cchery написа:
Petunija написа:Браво, момичета! Страхотно купонче сте спретнали и изглеждате страхотно!!!
Дано винаги да изглеждате толкова щастливи и все едно слънцето се е вселило във вас!
Никога тези щастливи и искрени усмивки да не слизат от лицата ви!
Искрено ви се радвам! Все така!!! :922
Петуния, ако си от София, ще се радвам да се присъединиш към нас следващия път - ограничения няма! :954
С най-голямо удоволствие ще дойда на следващата ви среща, Мецанки! Благодаря ви за отворените ви сърца!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от Kleo »

Петуния, всички ще се радваме да те видим на живо! :222 :1216 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор