СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
diva

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от diva »

Здравейте, момичета!
Имам един въпрос. От прочетеното до сега не мога да си съставя точен отговор. Моля ви за помощ!
Става въпрос за следното:
Когато детокса се прави три дни ми е ясно кога се започва и кога свършва. Но какво се случва ако някой започне два дни преди пълнолуние, но се окаже, че не може да продължи и трите дни и го направи само един или два? Губи ли се ефекта на детокса, който се търси от пълнолунието?
От горното следва и следното питане: Как трябва да се определи денят за детокс, ако човек е решил да го прави само един ден?
Питането ми е продиктувано от интереса на приятел, който иска да направи детокс, но се притеснява да е три дни. Не знам какво да го посъветвам. Също така допускам, че ако направи един ден е възможно да пожелае и втори. Затова ако е започнал в деня на пълнолуние, то проблем ли ще е детокса да продължи и след този ден?
За себе си знам решението - три дни без никакви колебания :)
Благодаря ви предварително за отговорите!!!
:1078
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от futarela »

Дива , ами самия най -силен ден е денят на пълнолунието. Така ,че ако е взел решение да е един ден ,то той е в самото пълнолуние . Не е желателно да се прави детокс след пълнолунието . Зная от Док и Зорита ,че н е препоръчително . Така ,че да пробва с два и ако първия ден не стане пробва да втория . Така май е най - добре ))))
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от droidd »

Мисля, че тъй като новият детокс наближава
25-ти,26-ти и 27-ми януари
е време да открием нова тема.
Предлагам заглавие:
След празничните дни на януари, с ДЕТОКС да разтоварим.
:1044
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от danid »

Не знам дали не е удачно да имаме по 1 тема за няколко детокса вече?? Изписваме само по 4-5 страници. Какво мислите? Да имаме по една на сезон или нещо такова?

А за заглавието нали сме се разбрали, пускай смело и ние ще се цопнем в нея Дройдче
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от droidd »

danid написа:Не знам дали не е удачно да имаме по 1 тема за няколко детокса вече?? Изписваме само по 4-5 страници. Какво мислите? Да имаме по една на сезон или нещо такова?
Данид, идеята за "сезонна" тема много ми допада :524 , но дали няма опастност да се пообърка някой, дето се е поразсеял и да пропусне :1044
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от Мърмори »

Дани,нека си остане така, както е-месец за месец. Така който влезе ще вижда директно текущата тема за месеца и ще се ориентира за датите.Даже е добре да се пуска новата тема не непосредствено преди детокса, а в началото на съответния месец. Като ми остане време може да сложа всички теми в библиотека,макар че може би ще е излишно, защото те всички са си тук и с минимално усилие човек може да намери темата,която го интересува.
Така че Диди- имаш une carte blanche :524
diva написа:какво се случва ако някой започне два дни преди пълнолуние, но се окаже, че не може да продължи и трите дни и го направи само един или два? Губи ли се ефекта на детокса, който се търси от пълнолунието?
При всички случаи е добре да се включи деня на пълнолунието, затова ако човек не е сигурен по-добре да започне 1-2 дни по-късно и да използва и деня преди пълнолунието или само пълнолунието.
diva написа: Как трябва да се определи денят за детокс, ако човек е решил да го прави само един ден?
Детоксва само в деня на пълнолуние.
diva написа: ако е започнал в деня на пълнолуние, то проблем ли ще е детокса да продължи и след този ден?
Не е проблем да се ПРОДЪЛЖИ и след деня на пълнолунието. Важното е да не се ЗАПОЧВА след деня на пълнолуние. Това имаше предвид Фютка.
diva

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от diva »

futarela, Мърмори, благодаря ви, момичета!!!
Мисля, че разбрах и ще дам правилен съвет на начинаещ приятел :)
До детокса в новата тема ;) Там съм за трите дни :954
Заключено