Представете си, че сте ВИП-ЗВЕЗДА от класа...

Свобода на словото

Ако сте ЗВЕЗДА, къде бихте отишли с удоволствие на ПРИЕМ или ПАРТИ?

№ 1
2
50%
№ 2
1
25%
№ 3
0
Няма гласували
№ 4
1
25%
№ 5
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 4

Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Представете си, че сте ВИП-ЗВЕЗДА от класа...

Мнение от Kleo »

И така, представете си, че сте ЗВЕЗДА. Кино-звезда. Или фолк-певица. С една дума - ВИП персона от класа.

Къде бихте искали да Ви поканят на прием?

Ето тук - картина № 1:

Изображение

Или може би тук - картина № 2:

Изображение

А може би това е идеалното местенце за Вас - картина № 3:

Изображение

Или може би точно тук ще се почувствате истинска звезда - картина № 4:

Изображение

А може би точно в картина № 5 ще блеснете с пълния си блясък:

Изображение

Моля гласувайте в Анкетата!

Хайде да помечтаем и да поиграем малко отново.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Представете си, че сте ВИП-ЗВЕЗДА от класа...

Мнение от cchery »

Аз избрах №2!!! Причината - ами тюркоаза на океана, възможността да се чувстваш лек и свободен, плувайки и безкрая на простора са моите възпламенители и по принцип. А не само като ВИП-персона :221 :221 .

Деска, всичко хубаво, ама това:
vihrogonche написа:И така, представете си, че сте ЗВЕЗДА. Кино-звезда. Или фолк-певица. С една дума - ВИП персона от класа.
какво общо има със звезда и ВИП-персона?! Не знам.... но за мен човек или се ражда с класа, или не. Това да ти я градят разни имидж-мейкъри... е изкуствена работа. Но пък е друга темата. Иначе благодаря за анкетата - нека наистина малко да помечтаем! :954 :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Представете си, че сте ВИП-ЗВЕЗДА от класа...

Мнение от Kleo »

Добре де, нека бъдем РОК-ЗВЕЗДИ. За мен няма значение. Просто си представете, че сте известна личност, някаква особа, поканена на прием. Само визуализацията има значение в случая. И играта, тестът, забавлението. Мерси, че гласува, аз се влюбих пък в предложение № 1.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор