Форумна среща - 2-и октомври, 19 часа, Хепи - Младост

Свобода на словото
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Софийска форумна среща - в седмицата от 28 септември

Мнение от cchery »

И така - окончателно: срещата остава за петък, 2-и октомври от 19 часа при Фют. :954 Засега сме сигурни аз, Дани и Краси. Ще се радваме на всяко попълнение. :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Софийска форумна среща - в седмицата от 28 септември

Мнение от futarela »

Извинете ме ,но мен ме няма. Отивам на гроздобер :???:
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Софийска форумна среща - в седмицата от 28 септември

Мнение от danid »

Ха така, тогава да отидем в някой МОЛ с кино?
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Софийска форумна среща - в седмицата от 28 септември

Мнение от cchery »

Аз също съм "за" идеята да идем на друго място. Ето още няколко предложения:

1. Хепи в Младост - там има детски кът.
2. Бижу в Младост - пак с детски кът.
3. Ресторант-градина "Йоли" в Дървеница - с детски кът.

Пиша за заведения с детски кът, т.к. аз и Краси ще сме с момичетата, а пък Дани - дори цялата фамилия :954 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Софийска форумна среща - в седмицата от 28 септември

Мнение от Kleo »

Аз съм зависима от няколко обстоятелства. По-точно промЕнливи. Засега не мога да кажа дали ще дойда, но щом ще има деца, ако идвам, ще бъда с Алекс.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Софийска форумна среща - в седмицата от 28 септември

Мнение от cchery »

И така - последно срещата ще е утре, 2-и октомври от 19 часа в Хепи - Младост!!! Който иска, да заповяда! А най-добре да се обади, че да му резервираме и място. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Форумна среща - 2-и октомври, 19 часа, Хепи - Младост

Мнение от cchery »

Резервацията в Хепи е на мое име!!! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Форумна среща - 2-и октомври, 19 часа, Хепи - Младост

Мнение от Kleo »

Супер да си изкарате и после да разказвате/показвате :1211 На силна дата сте се събрали!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Форумна среща - 2-и октомври, 19 часа, Хепи - Младост

Мнение от Kleo »

Сладурки, как мина срещичката? Кои се събрахте? Сладко ли поприказвахте? :1211
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Форумна среща - 2-и октомври, 19 часа, Хепи - Младост

Мнение от cchery »

Kleo написа:Сладурки, как мина срещичката? Кои се събрахте? Сладко ли поприказвахте? :1211
Бяхме аз, Дани, Краси и Боби. Бяхме довели и Бела, Вики, Мими, Цвети и Боби. :) .... Дали сладко сме си поприказвали?!?! Нямай съмнение в това :1062 :1062 ..... Децата си поиграха сериозно ..... минимум половин час бяха в тоалетната на Хепи :lol: :lol: , която, вярвайте ми, навярно е по-голяма от нашия апартамент. Чиста, направо облизана.... Въобще много приятно съм изненадана от Хепи - откакто се преместиха в новата сграда, стават все по-добри.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Форумна среща - 2-и октомври, 19 часа, Хепи - Младост

Мнение от danid »

Дааа, моите искат пак, а мястото се оказа идеално за сбор на семейството. Боби не беше пътувал с метрото и на кака му се падна честта да го повози. Искаха в 11 да се приберат пак с него :221. Таткото малко ни смъмри, че сме се забравили, но чак на другата сутрин :221

Та, ние сме готови за повторение когато кажете.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор