ФОРУМНА среща - 1 февруари от 19 часа

Свобода на словото
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ФОРУМНА среща - 1 февруари от 19 часа

Мнение от Kleo »

Казах ти аз вчера, че напоследък във форума забелязвам как вървим много интересно и странно от една тема в друга, уж тръгваме да пишем за едно, то излиза друго, преплитат се идеи, теми, споделени истории... Много е хубаво! Виж например в темата за форумната ни среща се вихри диалог за квантова физика, Айнщайн, частици, вълни и т.н.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ФОРУМНА среща - 1 февруари от 19 часа

Мнение от cchery »

Kleo написа:Казах ти аз вчера, че напоследък във форума забелязвам как вървим много интересно и странно от една тема в друга, уж тръгваме да пишем ......
Аз пък ти отговорих, че ако имаше дуални форми на глаголите в българския език, то употребата на "пиша" в такова значение, щеше да е най-правилната! Защото пишеМ само ти и аз :222 . Но на мене ми харесва да говоря на теми, различни от ежедневните и общоприетите. Никога не съм вярвала, че ще проявя интерес към физиката и че ще намеря някого, който да е на тази вълна като мен. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ФОРУМНА среща - 1 февруари от 19 часа

Мнение от Kleo »

А пък аз ти отговорих :1140 че не сме само аз и ти... защото виж последните дискусии ги провокира например ДаниД... относно това дали да промени ежедневната си дейност, дали да смени сферата на професията и кариерата си, оттам стигнахме до личната мисия в живота, до смисъла на нещата, до различните ценности, през майчинството в късна възраст и до какво ще доведе то, и т.н., и т.н. :plezya se Така че аз пък мисля, че макар и с теб двечките да сме много активни във форума :222 не сме единствените, които пишат по теми, които не са общоприетите и злободневните, прозаични неща...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: ФОРУМНА среща - 1 февруари от 19 часа

Мнение от lindorina »

Момичета - радвам се за вашата среща! Със сигурност сте си прекарали добре! :922
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ФОРУМНА среща - 1 февруари от 19 часа

Мнение от Kleo »

lindorina написа:Момичета - радвам се за вашата среща! Със сигурност сте си прекарали добре! :922
Мерси, Линди! Винаги си изкарваме чудесно с момичетата! Надявам се един ден да се присъединиш и ти!

:329 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор