Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Свобода на словото
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от cchery »

Деска, аз планирам да дойда! Но нека ти потвърдя със сигурност идната седмица. Просто наистина не знам какви са ни плановете за повечето почивни дни, които се заформят за след 2 седмици! Благодара за поканата и идеята! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от Kleo »

Ани, ще бъда щастлива, ако дойдеш, много! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
YouCantCutMyWings

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от YouCantCutMyWings »

Деси,

Много мила покана :) Няма как да дойда до София точно тогава, но ако можех, задължително щях да се отзова.

Весело изкарване отсега ви пожелавам!

На следващата форумна среща ще се постарая и страшно ще се радвам да присъствам! :827
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от Kleo »

Момиче с крилцата, дето не могат да бъдат отрязани, заповядай наистина следващия път :1211
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от Kleo »

Освен Елисчето и Ани никой още не се е включил с информация за 2-ри :1044 Така ми се иска да се съберем, мацки :1211 Хайде помислете и решете докъм понеделник-вторник ще дойдете или не, за да преценя кого да поканя и как да действам с хората от ресторанта, моля ви :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от ellis_stoyanova »

Деска,аз няма да мога да дойда,въпреки,че свеки почива и ще мога да оставя децата,Боби ще пътува и няма как да се организирам.много се и3винявам,поканата ти е много мила.дано се съберете повечко хора и да си прекарате страхотно
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от Kleo »

Елис, знам, мила, ти и това беше написала и преди :922 Аз имах предвид да се включат и други мецанки :940 че да зная какво да правя :1044 имам предвид, ако се съберем само 2-3 момичета от форума, да си поканя и други приятелки. Но партито ще си бъде женско и туйто! :1211 Мерси за пожеланието!!! :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от cchery »

Деска, според мен трябва да си действаш и с другите приятелки, т.е. да ги поканиш. Все си мисля, че ако някой имаше да се отзовава на поканата ти, щеше досега да го направи - темата е видна във всички форуми. Аз ще направя всичко възможно да дойда. Евентуално само, ако пътуваме надалеч, няма да съм в града.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от Kleo »

Ани, нямам друг избор и ще направя именно това, благодаря ти! :923
Защото наистина имам доста други приятелки, извън форума! :923 Принципно тях смятах да ги събера отделно, но щом като тук не се събра достатъчно достойна дружина, ще поканя и други девойки! :1211 Мерси много за твоето отзоваване и съвет! /не знаех, че темата ми е видна навсякъде из форума/ :329 И дано успееш да дойдеш!!! :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от Kleo »

[img]http://www.bis.bg/fsh/0/1/1/1/3/50368/a ... 17.jpg?v=0[/img]

Радостна съм, защото започнаха да се събират моите гостенки за 2-ри вечерта!

Радостна съм, защото ще празнувам с истински мои приятелки!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от cchery »

Kleo написа:И дано успееш да дойдеш!!! :329
Направо го потвърджавам! :954 :954 :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор