Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Свобода на словото
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от Kleo »

Мили мои, хайде скоро да се видим пак! Предлагам китайския на Женския, ремонтиран е и готвят вкусно. Двата лъва е, бившата Азия. По джоба е на всички ни. Липсвате ми. Казвайте кога ви е удобно! :1211
Последно промяна от Kleo на 04 Фев 2015, 16:46, променено общо 1 път.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща!

Мнение от Kleo »

При мен нещата малко се промениха ... и загрубяха. :oops: :cry:
Може би февруари няма да мога да изляза за форумна среща с вас. Така и така не пишете тук, може би и за вас не е узрял моментът да се видим отново? :1044
Обаче на 1 март съм рожденичка. Ще имам реален повод и дори причина да ви почерпя, мецанки! :1216 :1028 Моя милост навършва 37.
Дотогава нещата, които сега ме възспират, вече ще са преминали, надявам се.
Използвам случая да ви ПОКАНЯ всички можещи, да ме уважат на личния ми празник. Още от началото на януари бях решила, че ще ПРАЗНУВАМ рождения си ден тази година. Без оправдания от финансов характер. Сега съм по-решена отвсякога, че ТРЯБВА да ви събера и да ви почерпя.
Елате на 2-ри март /пада се почивен ден, понеделник/ в 18 часа в Китайския ресторант Двата Лъва на Женския пазар, ул. Чипровци № 1, да празнувате заедно с мен. Ще се радвам да видя и Елито, макар че тя изрично каза, че не би дошла в китайски ресторант. За нея мога да приготвя нещо ЛИЧНО от вкъщи, което да отговаря на хранителните й критерии и ще хапне това в ресторанта. Там хората са ми достатъчно близки, за да направят изключение и да се съгласят на това!
Хайде, от вас присъствието, от мен - почерпката и радостта, че сте ме уважили!!! :1211 :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ellyto

Re: Хайде на форумна среща!

Мнение от ellyto »

Деси, това нещо не бих го допуснала - да ям нещо в ресторант, което не е приготвено в ресторанта. Ако ще е така, аз мога да хапна и преди това в офиса, не е нужно ти да се притесняваш за каквото и да било :221 :221 :221
Благодаря за поканата, но аз няма да мога да дойда поради друга причина и тя е, че тогава има 4 почивни дни и аз най-вероятно няма да съм в София за всичките дни. Ако бях тук, щях да преглътна своите съображения и щях да дойда.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща!

Мнение от Kleo »

Добре, Ели, с теб така или иначе ще се видим по-рано заради мартеничките, които си поръчах от теб :922 :922 :922 Когато и където ти кажеш. Можеш да ми дойдеш на гости, ако ти е удобно.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ellyto

Re: Хайде на форумна среща!

Мнение от ellyto »

Деси, благодаря за поканата, но предвид, че работим сравнително близо, ще ми е най-удобно в обедна почивка да дойда там където работиш и да ти дам мартеничките.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща!

Мнение от Kleo »

ellyto написа:Деси, благодаря за поканата, но предвид, че работим сравнително близо, ще ми е най-удобно в обедна почивка да дойда там където работиш и да ти дам мартеничките.
Супер идея :524 Избери си ден и ще се видим по обяд. Ти от колко до колко си почиваш? Аз бих могла да изляза безпроблемно между 12 и 13 часа. Ъгълът Пиротска/Ботев ми е много удобно като място за среща.

Изображение Изображение Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от Kleo »

Елате на 2-ри март /пада се почивен ден, понеделник/ в 18 часа в Китайския ресторант Двата Лъва на Женския пазар, ул. Чипровци № 1, да празнувате заедно с мен. Поканата се отнася за всички мецанки! Независимо дали вече се познаваме на живо или не. Заповядайте да ме уважите, от вас присъствието, от мен - почерпката! :1211 :922 :329

Елито, измисли ден от следващата седмица например, в който да се видим по обяд. Хем ще се срещнем, хем ще ми дадеш мартеничките. Ти определено ми липсваш.

И последно, няма да се сърдя, ако никой не се отзове на поканата ми. В крайна сметка, това е почивен ден сред няколко почивни, може да пътувате някъде или пък да сте със семействата си! Няма проблем. Аз ще съм там. Пък каквото е писано, то ще се случи.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от ellis_stoyanova »

Деси,много мило от твоя страна да ни събереш по случай празника ти.Много бих се радвала да дойда,а и на китайски....ммммм.Незнам дали обаче Боби ще е на път тогава,защото това е единственият ми вариант за идване.Но има доста време до тогава :923
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от Kleo »

Елисче, дай, Боже, да стане и да дойдеш! :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от Kleo »

Една молба към всички ви:
Седмица преди 2-ри март да зная кои ще дойдат със сигурност! Защото от ресторанта ми искат точна бройка, за да резервирам маса/маси :1216 Да кажем, докъм 23-24 февруари е добре да зная колко човека ще се съберем! :940 :1211
Засега сме три сигурни мацки. Предвиждам да няма мъжове и дечиня. Ако някоя обаче няма начин да дойде сама, да заповяда придружена! П.П. И се надявам, да не се смутите, че ще дойде една моя много близка приятелка от детските ми години, без да е от форума, тя е юристка, страшно приказлива и мнооооого добричка и общителна женица /с 2 деца, набор 1980, зодия Везни/.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от Kleo »

Само да припомня, че поканата си важи, мацки :1211 Ще се радвам да ви видя на 2-ри март вечерта :1211 Молбата ми е да получа информация докъм 23-ти февруари колко души ще дойдат, за да направя необходимата резервация :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор